Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halak és Skorpió kapcsolat

Bius67
Létrehozva: 2016. december 12. 08:54

Sziasztok! A Halak-Skorpió kapcsolat alatt nem csak a párkapcsolatot értem, hanem a barátságot is pl vagy szülő-gyerek kapcsolatot :) Írjatok bátran 

  1. 2017. január 5. 13:045.

    A Skorpió-Halak párosítás nagyon jó, mivel ugye mindkettő víz jegy. 


    A két felállás közül a Skorpió nő-Halak férfi szerintem jobb, mint a Skorpió férfi-Halak nő. Véleményem szerint a Skorpió férfiak inkább a Rák nőkhöz, míg a Halak nők a Rák férfiakhoz vonzódnak jobban. 

  2. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2016. december 14. 20:464.

    Ilyen népbutító baromságokkal, mint a horoszkóp, ne foglalkozz. Számomra olyasmi szinten van mint a babona meg a régi népi hiedelmek. Ha te ilyen hülyeségekre alapozol/ítélsz meg emberi kapcsolatokat, akkor részvétem. 

  3. 2016. december 12. 18:323.

    Skorpió a  párom.. és a lányaim.. és anyám. 


    mindegyik kapcsolat más és más.. mert a lányok csüngenek az apjukon ... 


    viszont anyám és a párom kapcsolata elsősorban a türelmen alapul.. de egy csomó mindenben egyet szoktak érteni. 

  4. Torolt_felhasznalo_553765
    Torolt_felhasznalo_553765
    2016. december 12. 17:532.

    Mindkettő vizes jegy, elég jól megértik egymást a harmadik vizes jeggyel, a Rákkal együtt.


    De ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy "Halak" meg "Skorpió"? Minimum a Napjegy, Holdjegy és aszcendens számít. De igazából a teljes horoszkóp számít. Amihez természetesen tudni kell a születési helyet és a TELJESEN pontos születési időpontot.

Címlap

top