Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

18-as szám

rockcica
Létrehozva: 2016. augusztus 22. 21:19

Sziasztok!





 





Párommal elhatároztuk, hogy magunkra tetováltatjuk azt a számot, amihez szinte nálunk minden köthető, a 18-ast.





18.-án ismerkedtünk meg, akkor volt a válóperem, akkor volt az esküvőnk, bármerre jövünk megyünk, mindenütt belebotlunk, (házszám, ahová mennie kell valamelyikünknek, 18. oldalon található info,stb)és mi is egy ideje minden fontosabb eseményt arra időzítünk, de általában szerencsés..





Olvasgatom az egyéb jelentését, de nagyon megoszlik. Van ahol a jólétet, bőséget kötik hozzá, van ahol háborút, stb.hozzá tud szólni ehhez valaki?





Mondjuk nem szimpla 18-ast rakatunk, hanem a konkrét, 18-as karikát amivel a filmekben is jelölik a korhatárt,(mert mi eléggé úgy élünk..)Tud valami konkrétumot mondani, van aki ért ehhez? Ha nem akkor mindegy, (olyanok kíméljenek akik eleve rossz véleménnyel vannak a tetkókról, mert nem érdekel...mi mindig olyat varratunk ami az életünket jelképezi nem divattetkókat..)

  1. 2016. augusztus 24. 09:545.

    Ismerős az érzés, én a 3-as számmal vagyok így, amiben 3-as van, vagy csak önállóan vagy csak jó, de előfordul, hogy rossz jön be ezzel a számmal kapcsolatban. De hiszek benne, hogy inkább a jók vannak többségben, ezért nagy gonddal ügyelek és figyelem, ha az életem bármely szakaszában megjelenik a 3-as .


    De én nem varratnám magamra semmiképpen, vagy legalábbis olyan helyre tetováltatnék, ahol nem igazán látszik. Talán így megtarthatjátok a szám identitását 


    sok sikert hozzá.

    előzmény:
    rockcica (1)
    2016-08-22  21:19
  2. 2016. augusztus 24. 09:184.

    18-án ismerkedtünk meg mi is, nekem is a kedvenc számom, s remélem az is marad, hiszen nekem nem Hitler jut eszembe róla...


    Most jutott eszembe, hogy a Helly Hansen cég HH monogramját engedélyezték...

  3. 2016. augusztus 23. 18:053.

    Húúú..megnéztem, tényleg..Mondjuk ha a karikás szimbólumot rakatjuk az csak nem gáz, nem csak egy 18-ast...nem semmi

    előzmény:
    antironia (2)
    2016-08-23  14:48
  4. 2016. augusztus 23. 14:482.

    mindamellett, hogy ismerheted a véleményemet a tetoválásról, erősen elgondolkodnék a helyedben rajta, mivel a 18 egy náci szimbólum, Adolf Hitler monogramját jelenti....


     


     

    előzmény:
    rockcica (1)
    2016-08-22  21:19

Címlap

top