Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontrollosok HELP!

Lilla82
Létrehozva: 2015. október 21. 23:49

Sziasztok kedves agykontrollhoz értők!


Én nem végeztem el a tanfolyamot, és nem is tudok annyira sokat róla.


Ami miatt elindítottam ezt a topikot: nemrég találkoztam egy fiúval, láttam, hogy nagyon tetszem neki, és ez kölcsönös. Azóta mégegyszer találkoztunk, bejelölt a fb-on is, de nagyjából ennyi történt, nem igazán közeledett. Emiatt én igen szomorú voltam, mert nagyon tetszik ez a fiú.


Eszembe jutott a szubjektív kommunikáció, amiről már régebben hallottam.


Ma este leültem a szobámban, próbáltam lemenni alfába ahogy azt a neten olvastam, és azt az üzenetet küldtem a fiúnak, hogy írjon nekem, mert nagyon hiányzik. 5 percen belül rámírt a fb-on!!!! Azt hittem, hogy elájulok! Ilyen nincs!!! Működött!!!!


Utána sokat cseteltünk, jó volt :) Viszont most valahogy olyan furcsán érzem magam. Hogy van ez? Ő mit érzékelt, amikor az üzenetet küldtem? Úgy érzem, nem édes a siker gyümölcse, mert ő magától nem írt volna nekem. Manipuláltam!


Agykontrollosok, mi a véleményetek erről?


Köszi előre is!


 

  1. 2015. október 25. 18:508.

    Kedves Lilla!


    Igen, a dolog szokott működni.


    Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ennyi erővel te is írhattál volna neki először, most akkor is ugyanott tartanátok, biztosan válaszolt volna. Így legalább megmaradt az számára, hogy ő kezdeményezett, sok férfinak ez fontos.


    A tanfolyamon azt mondják, hogy ezzel a módszerrel nem tudsz senkit semmi olyanra rávenni, ami a saját hitével, meggyőződésével ellentétes. Ha mégis félsz attól, hogy olyat kérsz, amivel másnak ártanál, akkor csak tedd a végén hozzá, hogy az történjen, ami mindenkinek a legjobb.


    Én adóstól kértem -és kaptam- vissza tartozást már ilyen üzenettel.


    Itt találsz sikerélmény leírásokat:


    http://www.esettanulmanyok.hu/


    Ja, és jómagam egy kétdiplomás, négy nyelven beszélő tanár vagyok, hiszek benne, hogy "Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek Álmodni képes." 


     


     

    előzmény:
    Lilla82 (1)
    2015-10-21  23:49
  2. 2015. október 25. 10:097.

    Csendikem !en igazi szakemberhez kuldenem kerdeseivel 


     


    http://www.fejeskrisztina.hu/agykontroll/


     


    egy homeopta, Bach viragterapias , agykontrollos , asztrologushoz . Batran fordulhat szakember orvos mint irja  Szegeden vegzett 


    "Orvosi tanulmányaimat 1981-1987. között a Szegedi Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Karán folytattam. Családorvosi és rövid radiológusi munka után 1993-ban szereztem családorvosi szakképesítést."


    Dr. Fejes Krisztina - horoszkópelemzés, kineziológia, Bach-virágterápia, homeopátia


     


    DrFejes Krisztinahoz 


    ASZTROLÓGUS-ORVOS, TERMÉSZETGYÓGYÁSZ, HOMEOPÁTIÁS ORVOS HIVATALOS WEBOLDALA

  3. 2015. október 22. 14:266.

    Az agykontroll lényege, hogy ne másokat, hanem magad irányítsd. Szerintem ez egy véletlen. Próbáld ki még 2- emberrel kapcsolatban, hátha működik. :-)


     

  4. Torolt_felhasznalo_888009
    Torolt_felhasznalo_888009
    2015. október 22. 09:315.

    Ugyan! Gondold át a dolgot, nem csináltál semmi rosszat: csak annyit üzentél neki, hogy írjon, mert hiányzik!


    Hogy már előtte is tetszettél neki, meg ahogy utána cseteltetek, ahhoz semmi köze nem volt a manipulációnak, az magától is működött!


    Továbbá nem tudhatod, lehet, hogy a srác anélkül is írt volna neked.


    És végül: sehol a világon még egy vallásban sem találsz olyan utalást, hogy "tilos lemenni alfába és kérni valakit egy ártalmatlan dologra". Eleve az alfa állapotban nincsen semmi ördögtől való, ezen az állapoton naponta átmegyünk többször is, csak nem tudunk róla, hogy éppen benne vagyunk. Ez az agynak egy természetes állapota, amikor alfa hullámokat "termel", az EEG monitoron (amit orvosok használnak) ilyen görbék jelennek meg.


    Amíg nem gonosz dolgokat kérsz valakitől, vagy nem a puszta önzésed/birtoklásvágyad kiélésére, addig nincs vele semmi baj! Pl. ha a srác már szabadulni szeretne a kapcsolatból, és ezt világosan értésedre adta, de te még mindig kapaszkodsz belé, az már nem korrekt - de igzazából ezt megcsinálja egy csomó ember agykontroll nélkül is, kiidegelve a szabadulni vágyót, szóval nyugi!


    És gratula a képességeidhez, nem mindenkinek megy ám ilyen jól a rákoncentrálás!

    előzmény:
    Lilla82 (1)
    2015-10-21  23:49
  5. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 22. 07:304.

    De ha jol meggondolom : hasonlo hasonloval... lehet hogy egy jot ezoznatok egyutt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2015-10-22  07:28
  6. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 22. 07:283.

    A legjobb az lenne ,ha elmondanad neki ezt az egeszet.
    Egyreszt kepzelgesmentesen tudnad, miert "irt Rad", masreszt , ha rogton otthagy, mert rajon, hogy nem vagy "normalis", hogy nem akar ilyen butat "gyerekei anyjanak" , akkor rogton otthagy.
    Idot, penzt , faradsagot takaritanatok meg mind a ketten....

    előzmény:
    Lilla82 (1)
    2015-10-21  23:49
  7. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 22. 07:222.

    Meg a szalmalag sem az , ami regen volt....


    Ket egeszseges , kulon-nemu  teremtmeny talalkozik.
    "Meglatni es megszeretni egy pillanat...bla bla" 
    Gondolnak  egymasra , mert mar a mirigyeik dolgoznak .
    Egyikuk ketkezre fogja a batorsagat es vegre-valahara szivdobogva felhivja a masikat...mert hatha ...
    Ezt regen meg lehetett elni azzal a jo izgalommal es a ketelyekkel , ami vele jar ...
    De beüt az "agykontroll" ... es a fiatalkor/ivari erettseg  legszebb es legősibb  dolga , a mindent legyozo szerelem , az agykontroll vivmanyava  lett ...


    Romeo bevonzotta Juliat?Juliska bevonzotta Jancsit?
    Kleopatra bevonzotta Antoniust?
    A sarki Toth Marika bevonzotta a Noszty fiut...

    Mit is vonz meg be meg az ember agykontrollal ?
    Akarmit.
    Mindent .
    Mellnovelest.
    Penzt.
    A hazifeladatot.
    Volt itt olyan az nlcafen , aki az APEH tartozasert programozott vizet.


    Itt a viz programozasarol : aki ezt Mo-ra behozta, a Dr Domjan , az milliardos lett..tudtad?
    Es mit er el vele? Meg a futyit is meghosszabbitja-beleno a kivant ket szammal nagyobb ruhaba a kisholgy- es egy rakas marhasag. Nem szabad ilyen marhasaggal tonkretenni egy ebredo kapcsolatot.
    Ez itt mar nem a sotet kozepkor.

    előzmény:
    Lilla82 (1)
    2015-10-21  23:49

Címlap

top