Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

15776 hozzászólás
  1. Arany
    2017. február 3. 10:2015776.

Kedves Akdina, ha erre jársz, jelentkezz kérlek. Te jönnél kapcsolatelemzésben, de adatot kellene egyeztetnünk. Írhatsz ide is, privátba is, ahogy neked jobb.

Köszönöm szépen.

2. mamóka67
    2017. február 2. 14:0115775.

Igen. Ez nagyon határozott egyéniséget mutat, nem sok gondod lesz az életedben, hogy megvalósítsd önmagadat, de azért ne zárkózz el, ha valaki segíteni akar neked!

előzmény:
    lucciole (15769)
    2017-01-31  10:27
  3. TündérPanna
    2017. január 31. 13:4015773.

Nem engedi csatolni :(

Ha kapok egy email címet elküldöm szívesen :)

előzmény:
    TündérPanna (15772)
    2017-01-31  13:35
  4. Arany
    2017. január 31. 11:5115770.

Kedves Napsugár!

Ez a pozíció némileg változtat az arányokon, úgy mondanám, hogy akkor például nem bezárna, hanem titokban tart.

A jövőt sajnos nem látom - az üveggömbömet egyszer hozzám vágták és eltörött -, de a képletből azt gondolom, hogy ami most távoli és oázisnak tűnik a sivatagban, az közelről, benne élve ad munkát egymással és magatokon.

előzmény:
    napsugár64 (15768)
    2017-01-31  07:11
  5. lucciole
    2017. január 31. 10:2715769.

Kedves mamóka67!

Köszönöm szépen az elemzést!

Ha megengeded, egy kérdésem lenne: "Minden bolygód a képleted déli féltekén és az Aszcendens oldalán helyezkedett el." Az Aszcendens oldalán helyezkedik el-t úgy érted, hogy az MC-Asc-IC által körbezárt félkörben?

Köszönöm a választ!

előzmény:
    mamóka67 (15753)
    2017-01-27  13:30
  6. napsugár64
    2017. január 31. 07:1115768.

Kedves Arany!

Ez is igaz, hogy a párom célokat hoz az életembe, amiket én megvalósítok. Ő az az ember, aki sokszor megmondja, jobban mondva csak tanácsokat ad, hogy mikor mit csináljak és mi lenne nekem a jó és erre az útmutatásra  nekem valóban szükségem van – még. Remélem mihamarabb áttérek a teljes önállóságra. Sajnos nem teljes kapcsolatban élünk, mert én „csak” a második vagyok nála és a féltékenység,  amire utalsz,  az inkább nálam fordulhatna elő. Lelkileg viszont jól kiegészítjük egymást és társak vagyunk.

előzmény:
    Arany (15758)
    2017-01-28  10:37
  7. napsugár64
    2017. január 31. 06:2215767.

Kedves TündérPanna!

Ez is nagyon igaz. Mindig kell valaki, aki  megmondja, hogy mit csináljak, vagy merre induljak el. Ha tudom, hogy mit kell tennem és megkapom a kezdő lökést,  akkor viszont megoldom és tűzön-vízen át végigviszem amit elhatároztam,  csak elindulni nem tudok egyedül.

Az eszemmel én is tudom, hogy a saját életemért én is felelős vagyok, csak sokszor nincs bátorságom lépni.

előzmény:
    TündérPanna (15755)
    2017-01-27  21:06
  8. TündérPanna
    2017. január 30. 21:2715766.

Mindenképpen az anyával való kapcsolatra utal. Sérülhetett előző életben és a mostani életben is a kapcsolat. Lehet, hogy elhagyta Őt az anya, vagy történt az anyával valami, ami miatt nem töltöttek sok időt együtt gyerekkorban. A szülött hajlamos úgy kompenzálni, hogy Ő csúcs-szuper anyukává szeretne válni, és mindent megad a gyermekének, amit Ő nem kaphatott meg, adott esetben anélkül, hogy nézné az Ő gyerekének valójában mire is lenne szüksége. Tehát valószínűleg túl kompenzál.

Másik irányba is hathat a Chiron-Hold, mégpedig úgy, hogy a saját sérülései miatt teljesen elzárkózik az anyaságtól, nehogy megismétlődjön az, ami Vele történt, nehogy Ő rossz anya legyen stb...

Az ilyen állással született ember nagyon érzékeny, nagyon jól ráérez másokra, ezért jó segítő lehet. Erős a gondoskodási hajlama, Ő bárkiről szívesen gondoskodik, csak önmagáról hajlamos sokszor megfeledkezni, erre oda kell figyelnie! 

előzmény:
    Blue249 (15765)
    2017-01-30  20:54
  9. Blue249
    2017. január 30. 20:5415765.

nagyon köszönöm a gyors válaszokat :) még ha esetleg tudnád, hogy mit jelent ha a chiron skorpió holddal áll együtt 1°-on belül annak örülnék :)

a választ előre is köszönöm :)

előzmény:
    TündérPanna (15763)
    2017-01-30  18:04
  10. TündérPanna
    2017. január 30. 18:0915764.

A Plútó-Vénusz együttállás nehezíti a párkapcsolatokat. Akinek ilyen fényszög van a képletében, annak valószínű a családi körben, a felmenői között lehetett valamilyen komoly párkapcsolati probléma, amit nem tudtak megoldani, ezért újra és újra ismétlődik, amíg valaki(k) ezt fel nem oldják. Az is lehet, hogy valami átokról van szó, amit a felmenők kaptak, de erős átkok akár 7 generáción át is hatnak. A Plútó hathat úgy a Vénuszra, hogy a szülött mindig úgy érzi, Őt nem szeretik eléggé. Az aszcendens kvadrát Plútó utalhat arra is, hogy a szülött párja és a szülött apukája között feszültség van.

előzmény:
    Blue249 (15762)
    2017-01-30  17:43
  11. TündérPanna
    2017. január 30. 18:0415763.

A Chiron a Skorpióban olyan előző életben szerzett sérülésekre utal, amiket a mágián, boszorkányságon, akár fekete-mágián keresztül szereztél, lehetséges, hogy visszaéltél a mágikus erőddel, hatalmaddal és ezen keresztül komolyan befolyásoltál másokat illetve az eseményeket. A mostani életedben hajlamos lehetsz a titkokat kutatni, olyan dolgokba (mások dolgába) beavatkozni, amibe nem biztos, hogy kellene, majd később, amikor rádöbbensz, hogy egy-egy negatív esemény kimenetéleében ezen keresztül Te is hibás vagy, olyankor elvonulsz, visszahúzódsz.

Ha a mostani életedben felismered milyen erővel rendelkezel (amit az előző életedből hozol), azt átfordíthatod pozitív irányba, és azáltal, hogy könnyen ráérzel mások problémáira jó gyógyító válhat belőled.

Visszaolvasva, amit írtam, Neked írtam, pedig lehet nem is rólad van szó... de a lényege ez.

előzmény:
    Blue249 (15762)
    2017-01-30  17:43
  12. Blue249
    2017. január 30. 17:4315762.

Két kérdésem lenne mit jelent a skorpió chiron és a plútó vénusz együttállása a nyilasban kvadrátban az aszcendenssel?

13. TündérPanna
    2017. január 28. 18:4715761.

Kedves Napsugár,

Várjuk majd a visszajelzésed, illetve ha van még kérdésed, tedd fel bátran!

A Leszálló Holcsomópontod a Bakban a 6. házban áll, a Felszálló pedig a 12. házban a Rákban: Előző életeidben már megtapasztaltad a racionalitást, a mindennapi élet rutinját, a céltudatosságot, a karrierizmust. A mostani életedben feladatod lenne a befele figyelés, az érzelmek megélése, a család alapítás, az otthon megteremtése. Hajlamod lehet mostani életedben hipochondriára, fontos számodra az egészség, sokat aggódhatsz a saját illetve a környezeted egészségéért. Ha ebben az életedben meg is jelenik a karrier vágy, mindenképpen egyensúlyt kell teremtened a karrier és a család között.   

14. mamóka67
    2017. január 28. 12:0415760.

2017-ben a holdnaptár szerinti kínai újév január 28-án kezdődik, ekkor váltja a majom évét a kakas éve a tűz elem minőségében.

Jó tudni

A “Kakas évében” óriási életkedv árad szét, az indulatok és az érzelmek nagy hullámokban törhetnek fel. A tűz kakas a harciasság és a bölcsesség sajátos keveréke, a kemény bírálatokat viszont az idén ne erőltessük, mert komoly dühöt és ellenérzést szülhetnek, inkább tanácsok formájában fogalmazzuk meg észrevételeinket. Ebben az évben fékeznünk kell indulatainkat és jobban átgondolni mondanivalónkat és tetteinket.

Összességében jó kilátásokkal kecsegtet az év, hiszen a kakas a világosság, a tisztaság, az ifjúság és a remény szimbóluma.  Ezt az évet alapvetően az anyagi bőség jellemzi, a világ lassú, de biztos alapokon nyugvó növekedésre számíthat. Akik készen állnak arra, hogy meglévő tudásukkal lehetőségeikből a lehető legtöbbet hozzák ki magukból, azok számára a siker garantált lesz az év során.  A tűz kakas évében fordítsunk több figyelmet az egészség megőrzésére, különösen a gyulladásokból eredő szövődményekre. A kakas éve kedvező időpont a küzdősportok elkezdéséhez.

15. Arany
    2017. január 28. 11:0615759.

Természetesen két ember közt ritka, hogy ne legyen valami érdek a barátságban, de valóban létezik ez pusztán az energetikai felépítésünk alapján, csak a „vele vagyok és jól érzem magam” alapon is. Ebben a társadalmi berendezkedésben lehetővé vált, hogy botrányok és félreértések nélkül is együtt lehessen két ember, mert mindketten jól érzik magukat ettől.

Személyes képletünk megmutatja, hogy milyen típusok vagyunk, milyen feladatokkal, lehetőségekkel, irányultságokkal és azt is meg lehet nézni, hogy kihez ki illik hasonló alapon.

Más kérdés, hogy mennyire vagyunk tudatosak és ösztöneinket mennyire tudjuk kordában tartani, ha úgy alakul, hogy odaérünk arra a vékony vonalra, ami a vonzalmat választja el a vágytól ellenkező neműek közt.

előzmény:
    zsuzso100 (15752)
    2017-01-26  20:18
  16. Arany
    2017. január 28. 10:3715758.

Kedves Napsugár, itt a kapcsolati áttekintésed!

Ez egy érdekes kapcsolat nálatok. Alapesetben az aszcendens irányultság alapján a párod célokat hoz neked, te pedig a társa lehetsz ezeken a célokon keresztül. Akár még üzlettársi kapcsolatra is lehet következtetni belőle. Ő feléd a személyed révén kötődik – kellesz neki: a nő, akit lát, a kifelé büszke, meg nem hajló nő.

Mivel képes teljesen azonosulni a céljaival, így lehet, hogy kissé megszállottan közeledik feléd.

Számodra a róla való gondoskodás természetes, ha korán kerültetek össze, akár azonnal gyerek is lehetett, annyira bizalommal teli a közeledésed felé. Lehetett a szomszédod, vagy valami út közbeni ismeretség, de te úgy érezted, hogy megtaláltad a neked való embert.

Szívesebben van veled együtt, mint valahol társaságban, de lehet, hogy szíve szerint akár be is zárna. Az ilyen jellegű ragaszkodás egy idő után teherré válik, de a párod számára éppen egy feladat az életében a család. Ez karmikus hivatkozás, mivel a Felszállótok ugyanabban a jegyben és az ő MC-je közelében is áll. (Karmával kapcsolatban fordulj kérlek Tündér Pannához, ehhez nem értek)

Ő hajlamos olykor lelkiismeret furdalást érezni, ha túlzásba viszi a munkát és ez a kapcsolat rovására megy, illetve képes lehet rá, hogy ha megbántott, akkor mondjuk úgy kérjen bocsánatot, hogy valami személyes dologgal kedveskedik, mint mondjuk a főzés direkt neked, vagy valami drága ajándék.

A személyiségek kapcsolódásának alapja a Nap és Hold viszonya. Egymáshoz való aspektusaik mutatják meg, hogy hogyan is áll egymással két ember eredendően.

Nálatok te vagy az érzelmileg támogató, a Hold és párod a Nap. Erős vonzerő áll fent, de alapvetően más a véleményetek a hétköznapok dolgában. Te ráadásul még nem is igazán tudsz azonosulni a párod céljaival, egyszerűen csak emberként vonzódsz hozzá.

Sajnos lehet hajlama a hisztire és a hirtelen fellobbanó viselkedésre, amit alapon elfojt, de a feszültségét te a született diplomáciáddal és egy kis manipulációval igyekszel ellensúlyozni. Itt az a kép jött be, hogy mondjuk, ő lelkileg megsért és aztán cserébe – mert van szíve egyértelműen, csak használni nem tudja kellően – mondjuk elhalmoz a kedvessége jeleivel.

Érzékeny hangulatingadozása zavaró számodra. Számodra pedig szükséglet, hogy pozitív visszajelzést kapj.

Remek diplomáciai érzéked lehet, amivel a környezeted kibékíted, de a kedvesed valahogy ezt nem tolerálja úgy, ahogy szerinted kellene.

Neki érdemes lenne olyant tanulnia, amivel levezeti a benne dúló energiákat és így a veled szembeni érzelmei is mederbe kerülnek, könnyebben elfogadja nyitott és szeretni való lényed. 

Számára az is járható út lenne, hogy az idő múltával egyszerűen megbékél saját helyzetével és szerepével és azonosul az IC tengelye által jelzett megőrzéssel, mint analógiával. Ebben az esetben megfordulna nálatok a Nap és a Hold aspektus és egy roppant hatékonyan működő csapat lennétek.

Lelki, megértés szintjén majdnem hasonlóan álltok, csak a képlet házai felől van köztetek egy kevés disszonancia. Ez azt jelenti, hogy mondjuk a te ismertséged, könnyed kommunikációd és az ő népszerűsége, vagy erre való hajlama elvileg vonzza egymást, de mégis ott van egy kis hiba, a féltékenység. Ez olyan terület, amin muszáj dolgoznotok közösen. 

Én ilyen módon látom a kapcsolatotokat. Van esetleg kérdésed?

17. mamóka67
    2017. január 27. 22:2115757.

Az Északi holdcsomópont az új perspektívákhoz és a jövőorientációhoz és a fejlődés útjaihoz kapcsolódik. Azokat az új okokat jelzi, amelyeket a mostani életünkben létesíthetünk, hogy azok majd a kívánt okozatokat idézzék elő.  A Déli holdcsomópont a múlthoz való kötődéshez, a berögződésekhez és a megoldatlan problémákhoz kapcsolódik szimbolikusan. A régi, „örökölt” vagy karmikusan kapott tehetségeket is jelenti, és mindent, amit a jelenlegi életünkbe magunkkal hoztunk. A régi, korábban létesült okokat jeleníti meg, amelyek a mostani életünkben már okozataikban mutatkoznak meg. A te képletedben az Északi a Rák jegyében, a Déli pedig a Bak jegyében volt a születésed pillanatában. A Bak, mint jegy büszke, akarnok és számító. Eleme a hosszú távú vállalkozás, a lassan kibontakozó, de igen nagy jelentőségű dolgok tervezése, melynek gyümölcsét, elismerését csak később arathatja le. Keménységével sokszor magának okoz nehézséget. Bolygója a Szaturnusz, és ez mindent megmagyaráz. Ennek a jegynek a témáját hoztad magaddal, és ezeken kell túllépned, mert hátráltatják a fejlődésedet. Nem kell mindent elvetni megfontolás nélkül, a karmikus tudást és a pozitív tapasztalatokat természetesen tovább kell vinned, amíg el nem éred a célt: az Északi Holdcsomópont jelölte tudást, amit a Rák jegyében jelölt ki számodra a felettes éned.

Az nem könnyű feladat, hogy az Északi és a Déli Holdcsomópontot tengelyként működtesd. Csak akkor leszel képes a sorsfeladatodat felvállalni, ha előbb tisztázod, hogy mit hoztál magaddal, mi az, amit érdemes megtartanod, és mi az, amit el kell engedned.

A Bak Déli csomópontoddal nagy igényed van a sikerélményre. A barátaid és a családod odaadó támogatását és dicséretét kell magadénak tudnod ahhoz, hogy alkotni tudj, és ez táplálja az önbizalmadat. Amit a Bak jegyből hoztál, a két lábbal a földön állást és önállóságot meg kell tartanod. De a célod a család kell, hogy legyen, mert te arra születtél, hogy a családod mozgatórugója legyél.

előzmény:
    mamóka67 (15753)
    2017-01-27  13:30
  18. TündérPanna
    2017. január 27. 21:1815756.

A Nap-Plútó Trigon is nagy segítségedre lehet: ez is a nagy akaraterő jellemzője. Magasan fejlett a koncentráló képességed, illetve a különc ötleteid révén nagy reformer lehetsz. Az erőd már-már emberfeletti, tehát Te valószínű mindet kibírsz. 

Összegezve én azt veszem ki ebből, hogy az öteleteid, az erőd megvan/meg lenne szinte mindenhez, de mégis csak sodródsz az árral. A kulcs a Te kezedben van, felismerni, hogy a Te életedért csakis Te vagy a felelős. Tudom, ilyenkor mindenki tiltakozni kezd, hogy nem, mert a környezet és a körülmények, és mások és stb... De akkor is így van: A saját életünkért mi vagyunk a felelősek. Tény, hogy az eseményekre nem tudunk mindig hatással lenni, de az a saját döntésünk, hogy hogyan állunk hozzá az adott történethez. A tényeken változatani sokszor nem tudunk, de a hozzáállásunkon igen! 

előzmény:
    TündérPanna (15755)
    2017-01-27  21:06
  19. TündérPanna
    2017. január 27. 21:0615755.

Kedves Napsugár,

Köszönöm a visszajelzésed.

Ami egyértelműen kitűnik a képletedből, hogy nehezen lépsz, nehezen kezdeményezel, hajlamos vagy a megmozdulásokat, megoldásokat másoktól, a külvilágból várni. Nagyon igényled, hogy legyenek melletted, álljanak ott és segítsenek. A mostani életedben fontos feladatod lenne, hogy a kezedbe vedd a dolgokat, és a saját életedet is Te irányítsd. Valószínű azért kapod ezeket a "leckéket" is az életben, hogy végre legyél Te! aki önállóan dönt, aki felelősségteljesen lép, aki megold, és bízzál magadban, a saját erődben. 

Van egy Nap-Uránusz és egy Merkúr-Uránusz Trigon a képletedben, ami jó ötleteket sugall Neked, kreatív vagy, jó ötleteid vannak, és ezek a fényszögek adnak Neked nagyon erős akaratot is, tehát minden adva van ahhoz, hogy ügyesen menedzseld az életedet. Ezek az állások kölcsönöznek Neked okkult tehetséget is, erős érdeklődést az ezoterikus dolgok iránt. Ha elindulsz ezen a vonalon, az is sokat tudna Neked segíteni... az ezoterikus tanokon keresztül rájössz az élet/világ magasabb összefüggéseire, az ok-okozati összefüggésekre, jobban megismerheted önmagadat, a környezetedet és nyerhetsz belőle kellő önbizalmat.    

előzmény:
    napsugár64 (15754)
    2017-01-27  19:54
  20. napsugár64
    2017. január 27. 19:5415754.

Kedves TündérPanna!

Még a hideg is kirázott attól  amit írtál, annyira igazak a soraid.  Valóban kegyetlen és méltatlan dolgokon mentem keresztül és bizony volt idő amikor nyugtatókon éltem.

Sajnos a  családi élményeket  sem tudtam  – rajtam kívülálló okok miatt -  úgy megélni,  ahogyan  mindig is szerettem volna  és ez sajnos most sincs kilátásban.

Azért is voltam annyira kíváncsi és vártam valami bíztatást, hogy ezen túl  esetleg majd másként lesz,  vagy  uram bocsá  „ölembe hullanak a dolgok”, de úgy olvasom, hogy most is nekem kell tennem  érte és  „harcolnom” kell magamért.

Félre ne érts! Nem panaszkodni akarok és nagyon köszönöm az eddigi elemzést is.

Nekem  ez is nagy segítség és iránymutató.

előzmény:
    TündérPanna (15749)
    2017-01-26  16:24
  21. mamóka67
    2017. január 27. 13:3015753.

Szia lucciole!

Mérleg Nap, Halak Hold és Bal Aszcendenssel jöttél erre az inkarnációdra.   Amikor ránéztem a horoszkópodra, olyan gondolataim támadtak, hogy te nagyon önálló, akarat megvalósító és magabiztos ember vagy. Minden bolygód a képleted déli féltekén és az Aszcendens oldalán helyezkedett el. Ez azt mutatja, hogy nincs sok szükséged segítségre, mert többnyire egyedül is megoldod a problémáidat-. Szentimentális vagy, aki őszintén hisz a szerelem erejében, és gyakran csalódik.  Félsz szembenézni a valósággal, annak ellenére, hogy biztos vagy az értékítéletedben. Könnyen alkalmazkodsz másokhoz, hamar lelkesedsz mindenféle eszméért, amely a humánumot, az ember4i tisztességet tűzi zászlajára. Rendkívül érzékeny, sebezhető lélek vagy. Te vagy az igazság bajnoka, igazi Don Quijote, aki nem veszi észre, hogy az orránál fogva vezetik. Biztonságra, nyugalomra, meghitt kapcsolatokra vágyódsz, de mindezt csak nehezen tudod megtalálni. Nyílt vagy és segítőkész, ezért környezeted sokszor kihasznál. Te pedig hagyod magadat. S ha egy rossz kapcsolatba keveredsz. akkor inkább szenvedsz, de kilépni nincs erőd. Életelved: jobb a rosszal, mint egyedl. Legnagyobb hibád, hogy az óhajodat kivetíted a valóságra, és az embereket nem olyannak látod, amilyenek, hanem amilyennek megálmodtad őket Amikor rádöbbensz, hogy álpmképet kergettél, akkor többnyire már túl késő. Ilyenkor nagyon vigyáznod kell, mert nagyon könnyen össze omolsz.   

Mérleg jegyeddel egy rejtett, de mindig égő láng vagy. Szereted az emberek közti kapcsolatokat és diplomatikus ügyességgel ápolod azokat. szívesen vagy társaságban é ott kedvelt is vagy. Szükséged van az elismerésre, ez hízeleg a lényednek és erősíti az önbizalmadat. Vénuszoddal őszinte és viszonzott szerelemre vágyódsz. A szerelem szépsége mindenekelőtt a közösen átélt  érzelmekben mutatkozik meg számodra. A tökéletesség azonban rabul ejt, és túlzott igényességre serkent. A Szaturnuszod kedvez a türelmednek, az egyensúly érzékednek, az ítéleted biztonságának. egít abban , hogy életed során racionális döntéseket hozz.

folyt.köv

előzmény:
    lucciole (15728)
    2017-01-25  09:36
  22. zsuzso100
    2017. január 26. 20:1815752.

Újra és újra elolvasva és őszintén magamba nézve, valahogy pont így van...ahogy logikusan végiggondoltam, arra jöttem rá, hogy ő nekem barátként talán többet ér, ha igazi barát, az mélyebb kapcsolat...ha egyáltalán létezik férfi-nő barátság!?

előzmény:
    Arany (15732)
    2017-01-25  13:57
  23. Arany
    2017. január 26. 18:5915751.

Kedves Tündér Panna, természetesen. Akkor Napsugár következik nálam.

Kedves Napsugár, kis türelmedet kérem, jelentkezem, ahogy kész vagyok veletek.

előzmény:
    TündérPanna (15745)
    2017-01-26  09:16
  24. TündérPanna
    2017. január 26. 16:2415749.

Még a karmáról:

A Nap, a Merkúr és a Mars a Bakban: Több olyan előző életed lehetett, ahol nem volt jelen az apa, a férj, a családfő. Tehát hiányzott a férfi energia az életdből, emellett olyan életek is voltak, ahol a gyermek energia hiányzott. Ezeket összevetve a családon belül keletkeztek a karmikus sebeid, vagy éppen a családi élet hiánya miatt, inkább a második verzió a valószínűbb, mivel a Mars bolygó is itt van a Bakban, ami arra utal, hogy valaki vagy valami pl egy háború okozta, hogy nem tudtad megélni a család élményt. Ezt a karmát tudod oldani a mostani életedben azzal, ha jó a kpcsolatod az apukáddal, ha boldog párkapcsolatban élsz, és amennyiben vannak gyermekeid, akikkel szintén jó a kapcsolatod.

előzmény:
    TündérPanna (15748)
    2017-01-26  15:42
  25. TündérPanna
    2017. január 26. 15:4215748.

Kedves Napsugár,

A Karmádról:

Chiron a Halakban, a 8-as házban:  A képletedből úgy tűnik, hogy az életedben lehetett sajnos egy nagyon meghatározó halál eset, közeli hozzátartozó halála, vagy esetleg Neked lehetett halálközeli élményed (műtét, baleset), ami lélekben megváltoztatott Téged. Ez is hozzájárulhat ahhoz, hogy éredklődsz a spiritualitás iránt, illetve túlságosan aggodalmaskodó is lehetsz ennek hatására. A pályád is lehet, hogy köthető valamilyen módon a halálhoz, egészségügyi pálya? (erre több utalás is van egyébként a képletedben...)

Amire oda kell figyelned, hogy hajlamos vagy a túlzott önfeladásra. Jellemző lehet Rád, hogy kérés nélkül segítesz másokon, nem mérlegeled kiről van szó, vagy az illető megérdemli-e, Te csak segítesz, néha még az sem zavar ha kihasználnak. Ezeket a tetteidet a mély emberbaráti szeretet vezérli, viszont amire oda kell figyelned, hogy mások problémáit könnyen magadra veszed, a szó szoros értelmében olyannyira, hogy meg is tudsz ettől betegedni. Ilyen messzire nem kellene talán elmenned, olyan áron ne segíts másoknak, hogy a végére Te betegedj meg és neked legyenek problémáid.

Hajlamos vagy olyan helyzetekbe kerülni életed során, ahol vagy a saját bőrödön, vagy másokon keresztül szembesülsz az élet kegyetlenségeivel, igazságtalanságaival, szenvedéseivel, és ezek Téged nagyon mélyen érintenek, ha nem figyelsz magadra oda, ennek lehetnek sajons olyan következményei, hogy pl. kedélyjavító gyógyszereket kell szedned, illetve rossz pillanatokban kialakulhatnak Nálad szenvedélybetegségek.  

26. mamóka67
    2017. január 26. 10:0515747.

Szia Napsugár64!

Kéréseddel fordulj Aranyhoz, ő készíti a párkapcsolati elemzéseket, mert olyan sok a kérés, hogy többen vagyunk kénytelenek teljesíteni.

27. TündérPanna
    2017. január 26. 09:1615745.

Kedves Napsugár,

Ha Sziansztriára gondolsz, azt én sajnos még nem tudok csinálni.

Arany, Mamóka tudnátok segíteni ebben?  

28. Arany
    2017. január 26. 08:3615744.

Kedves CsiriBiri, tessék, a kapcsolati áttekintésetek.

Az aszcendens állás szerint egymást kiegészítitek. Te a párodtól a kapcsolatot és a biztonságot vágyod, míg ő gyereket akar és magát a családot.

A párod erősen családcentrikus, ebben tudja megélni saját maszkulinitását, otthon ő az úr, míg te saját nő-séged abban a helyzetben kapod meg, amit a párod biztosít számodra. (a nő mindig nő akar lenni elsősorban, míg a férfi férfi és ebben a felállásban ez teljesedni látszik ebben a családban)

A párodat elbűvöli az őt körülvevő nőiesség, valószínűleg későn házasodtatok és a megszokott kötetlen életét ez a női varázs féken tartja. Emiatt nem kell aggódnod, mindig meglesz, míg nem akarsz helyette te a főnök lenni.

A te céltudatod is ezt erősíti. A privát szférában biztos, hogy te nyűgözöd le jobban őt. Ezt a diszkrét asszonyi erőt csak a depresszió blokkolhatja le, ha megromlik a kommunikáció köztetek. (valamelyik fél túlzottan magába zárkózik és nem osztja meg a gondját)

Lelki összhangotok rendkívüli, ebben mindig menedéket találtok egymásnál, ha akarjátok.

A párod sikerorientált lénye olykor ütközik a te becsvágyaddal, bár éppen te inspirálod a sikerre, de néha hajlamos vagy a túlzásba vinni. Ilyenkor nem szabad számonkérni a másikat, mert tudni kell, hogy éppen érted és a családért küzd a maga módján.

A párod valószínűleg féltékenyen óvja kincsét, ennek ellenére te nem mindig hiszed el, hogy csak téged szeret.

Ezek okozhatnak lelki problémát, ami megnyilvánul valami pszichés egészségi blokkban, ha túl sokáig fent marad.

A párod nehezen érti a nőt benned a mindennapokban, ami szintén megviseli őt. A férfiak olykor nem igazán tudnak a párjukhoz a megfelelően közeledni. A nyers vonzerő, ami a kapcsolat másik alapja a lelki összhang mellett, itt nem működik már tompításként és szembesülnünk kell vele, hogy a felszínen nem mindig ugyanazt akarják.

Összességében ez az átlagosnál jobb kapcsolat, de sokat kell tanulnotok a másiktól.

Tekintve, hogy céljaitokat megtaláljátok egymásban, lelkialkatotok passzol, érdemes a konfliktusokat nem túl komolyan venni és inkább a játékosság felé mozdulni gyakrabban.

Ebben az esetben egy hosszú, mozgalmas, de jó kapcsolatot fogtok megélni a jövőben is.

előzmény:
    CsiriBiri93 (15743)
    2017-01-25  21:46
  29. CsiriBiri93
    2017. január 25. 21:4615743.

Szabadkozni semmi okod, anno még nem hoztam adatot a nyilvános fórumba.

A fantasztikusan mély, lényeglátó elemzések arra bátorítottak, hogy kérjelek meg, nézd meg az összeillőségünket, illetve azt is,-ha ebben Te vagy a jártas - a főbb karmikus kapcsoilódási pontokat.

Hálásan köszönjük (most aztán jól ki leszünk tanulmányozva , amivel valódi segítséget nyújtottok).

Mégegyszer köszönöm.

Jó pihenést!

előzmény:
    Arany (15742)
    2017-01-25  21:04
  30. Arany
    2017. január 25. 21:0415742.

Upsz... Itt nekem van adósságom, mert valahol már kérted a közöst a párodddal, csak akkor még nem volt róla adat és én nem szóltam. Elnézést.

Holnapra meglesztek, ha megfelel.

előzmény:
    CsiriBiri93 (15739)
    2017-01-25  19:30
  31. napsugár64
    2017. január 25. 21:0115741.

Kedves TündérPanna!

Köszönöm szépen az elemzést, nagyon igaz rám.

Valóban egy küzdőszellem vagyok és mindig mindenért meg kell harcolnom.

előzmény:
    TündérPanna (15740)
    2017-01-25  19:55
  32. TündérPanna
    2017. január 25. 19:5515740.

Kedves Napsugár,

Ami elsőre kitűnik a képletedből, hogy nagy felelősségtudattal éled az életedet. Jellemző Rád, hogy általában kivárod a megfelelő, kedvező alkalmat az életben, nem kapkodsz. Jellemző Rád, hogy inkább alkalmazkodsz a körülményekhez, ritkán kezdeményezel. A képességeidet, tudásaodat szívesen állítod embertársaid szolgálatába. Másokkal együttműködve, csapatban tudod kihozni magadból a legjobbat, így tudod átadni tudásod legjavát. Erős a 6-os házad érintettsége, ezzel együtt különösen nagy esély van arra, hogy mások segítője vagy, ez mutathat például egészségügyi pályát, vagy valamiféle jótékonysági vonalat.

Ebben az életedben az egyik fontos feladatod az érzelmek tanulása. Az érzelmek megélése, érzelmek áramoltatása, ezek kommunikálása.

Az érzéseidet mélyen magadban éled meg, valószínű el is folytod ezeket, nem mutatod ki a környezeted fele.

Bak Nap, Oroszlán aszcendens, Mérleg Hold:

Bak Napodnak köszönhetően nagyon becsületes és megbízható jellem vagy. Találékony vagy, jó problémamegoldó képességgel. Ha valamit elhatározol, azt nagy eltökéltséggel teszed, és tűzön-vízen át végigviszed, aminek köszönhetően mindig eléred a kívánt eredményt. Általában hoszú távra tervezel, hosszú távú célokat tűzöl ki magad elé. Az életedben megtanultad már azt, hogy semmi nem pottyan magától az öledbe, mindenért meg kell dolgoznod. Egyébként is akkor vagy a legboldogabb, ha van miért küzdened, ez visz Téged mindig előre.

Oroszlán aszcendensed harmonizál a Bak Napoddal, magabiztosságot kölcsönöz Neked, a Bak komorságán enyhít az Oroszlán, kedves és barátkozó vagy. Bátor vagy és nem riadsz vissza a kockázattól. Az Oroszlán ad Neked némi vehemenciát és egy adag lendületet, néha indulatba is tudsz jönni, de nem vagy haragtartó. Amire viszont érzékeny vagy, ha a jó hírnevedet be akarja valaki árnyékolni, a kritikát nehezen viseled illetve különösen a szívedre tudod venni, ha egy bizonyos dologért nem kapod meg a kijáró elismerést.

Holdad a Mérlegben: Mozgékony vagy, szeretsz emberek között lenni. Szeretnek Téged az emberek, mert nyugalmat és harmóniát árasztasz magadból. Bájos vagy, kifinomult az ízlésed, ami meghjelenik az otthonodban  és az öltözködésedben is. Az élet céljaidat könnyebben éred el, ha van mögötted egy támogató partner, illetve család. Döntéshelyzetben is gyakran kéred ki az Ő véleményüket, nem szeretsz egyedül dönteni, nem akarsz senkit megbántani. Belső kívánságod, hogy szeressenek, elfogadjanak Téged, ettől igazán boldog tudsz lenni. 

előzmény:
    TündérPanna (15738)
    2017-01-25  19:22
  33. CsiriBiri93
    2017. január 25. 19:3015739.

Kedves mamóka67!

Volna arra lehetőség, hogy szinasztriát készítsetek? A párom és az én fejtésem már elkészült.

Köszönjük!

CsiriBiri93

34. TündérPanna
    2017. január 25. 19:2215738.

Kedves Napsugár,

Te következel! :) 

Kérlek kövesd a fórumot, szívesen veszzük a visszajelzéseket.

Ha van kérdésed, írd meg kérlek!

előzmény:
    napsugár64 (15722)
    2017-01-24  14:56
  35. CsiriBiri93
    2017. január 25. 19:1815737.

TündérPanna és mamóka67 !

Nagyon szépen köszönjük!

előzmény:
    TündérPanna (15736)
    2017-01-25  19:01
  36. TündérPanna
    2017. január 25. 19:0115736.

CsiriBirinek volt még egy kérdése, a Kisfia képletében a Merkúr a 12.házban:

Mivel a Merkúr nem kap nehéz fényszögeket, nem gondolom, hogy kommunikációs nehézségei lesznek. Inkább azt gondolom, hogy hajlamos lesz magányos tevékenységeket űzni, mint pl: Írás, vagy valamiféle kutatómunka. Később foglalkozhat tanácsadással is akár, Ő lehet az, aki segít a sérült emberek lelki vagy testi fejlesztésében. Jótékonykodási hajlamot is mutat ez az állás. Illetve a 12-es házas Merkúr utal spirituális-okkult tevékenységre is. 

37. TündérPanna
    2017. január 25. 18:3215735.

CsiriBiri párjának a képletében a Chiron az I-es házban a Kosban: 

Valamilyen módon meg fog jelenni az életében a gyógyítás. Lehet, hogy egy életesemény hozza elő belőle, lehet, hogy meg kell érnie egy bizonyos kort hozzá, de meg fogja érezni. Azt is el tudom képzelni, hogy jönni fog neki egy sugallat, de ezt nem feltétlenül fogja kikommunikálni, megosztani a környezetével. 

Olyasmik jutnak eszembe, hogy ha például megbetegszik a kisfiatok, a párod odafekszik mellé, és mondjuk másnapra érdekes módon meggyógyul... ez nem feltétlenül tudatos gyógyítás, de tud olyan csatornákhoz csatlakozni a párod, amin keresztül gyógyító energiák jönnek, tehát Ő tud csatornaként funkcionálni. A Halakban álló Nap szintén segíti Őt ebben.

Innentől ez egyéni tudatos döntés, hogy az ember felismeri-e a saját képességeit/készségeit, és akar-e segíteni ezzel másokon. Ez nem kötelező, ez egy lehetőség.

A Párod képletében a 12-es házban stellium van, vagyis 3 bolygó is ebben a házban áll. Ez utal arra, hogy sok karmikus tapasztalattal, sok karmikus sérüléssel érkezett ebbe a mostani életébe. Természetes mechanizmus ebből fakadóan, hogy bezárkózó, mély lelki életet élő emberről beszélünk, aki a saját kis világában él és ott érzi igazán jól magát. 

Jól értelmezed, hogy miért küzdőtér az otthonotok; a Kos ASC az önérvényesítésre utal, ami valószínű nem sikerült neki az előző életében, most  Rák IC-vel született BAK Mc-vel, tehát a család és az egyéni célok közti aranyközéputat kell megtalálnia ahhoz, hogy Ő is és a családja is boldogan éljen.

Mindenképpen Nap gyakorlatokat kellene végeznie, ami segít a 30 és 50 közötti férfiaknak: önérvényesítésben, apa szerep, férj szerep, családfő szerep gyakorlásában, linkelem a mantrát, hónapokon keresztül kell csinálni, vasárnaponként, lehetőleg dél körül:

https://www.youtube.com/watch?v=XXXAU3XWk-w&feature=youtu.be

38. TündérPanna
    2017. január 25. 18:0815734.

CsiriBiri kérésére írok még a párja személyiségéről, illetve, az eddigiekkel kapcsolatban felmerült kérdéseire (amiket priviben küldött) itt válaszolok a fórumon, hátha más is okul belőle.

Halak Nap, Kos ASC és Ikrek Hold: 

Aki Halak Nappal születik nagyon befelé forduló, magának való, különc ember. Környezetével általában együttérző. Szüksége van az egyedüllétre, ezt a környezetének meg kell értenie, egyedül tud a legjobban pihenni. Élénk fantáziával van megáldva, csapongó képzelete meg tud mutatkozni például valamilyen képzőművészeti tevékenységben is. Ösztönösen segítőkész, a gyengébbeket hajlamos felkarolni, a jótékonyság sem áll távol tőle. 

A hangulatingadozások és kedélyváltozások, amikről írtál is annak köszönhetőek, amikor a Halak Nap dominanciája átfordul és a Kos Aszcendens válik dominánssá. A Kos Aszcendensű ember  nagyon mozgékony, energikus, társaságkedvelő és olykor indulato is. Tehát szöges ellenetéte a Halaknak, természtese hogy a váltások erősek nála és a környezet ezt megsínyli. Egyébként nagyon lelkes típus, rajongó természetű. Általában türelmetlen. Fontos az életében, hogy mindig legyen kihívás, legyen mindig valamilyen cél, mert Őt ez motiválja. Amit tudnia kell önmagáról, hogy az érdeklődését hamar elveszíti bármiről legyen is szó, ha elmúlik az újdonság varázsa keresnie kell valami mást, ami ismét fel tudja kelteni az érdeklődését. Alapvetően  egy kezdeményező ember, amire érdemes odafigyelnie, illetve Neked is, mint környezet, hogy ha valami újdonságba belekezd, és az egy jó, hasznos dolog, érdemes mellette állni, mert lelkesen belekezd, de lehet, hogy másnak kell befejeznie. 

A Kos aszcendenssel analóg az Ikrekben álló Hold. Ez fokozza a nyughatatlanságát. Hamar elunja magát, és azért is kell találnia ilyenkor valami új elfoglaltságot, valami újdonságot, mert az unalomtól konkrétan felborul a lelki nyugalma. Rengeteg minden érdekli, a tudásszomja egész életén át elkíséri, nagyon kiváncsi típus, a memóriája páratlan.  

Amit meg kell tanulnia: az érzéseiről beszéljen, beszélje ki magából, ha valami nyomasztja, mert ha elnyomja magában akkor a semmiből tör ki egyszer csak, mint egy vulkán, az teljesen természetes, ha a környezet ezt nehezen tolerálja, hiszen a környezet számára nem világos az ok-okozat...

A másik tanulandó feladat, hogy ne kapkodjon, illetve próbáljon meg egyszerre egy dologra koncentrálni és azt végigvinni, ne csapongjon, ne hagyjon félbe dolgokat. 

39. TündérPanna
    2017. január 25. 15:1115733.

Kedves Lucciole,

Felírtam az adataidat, türelmedet kérjük, 3 jelentkező fejtése van előtted. 

előzmény:
    lucciole (15728)
    2017-01-25  09:36
  40. Arany
    2017. január 25. 13:5715732.

Kedves zsuzsó100, akkor itt a folytatása a kapcsolati képeteknek:

Egy jó baráti, de nehéz párkapcsolati lehetőség áll fent kettőtök közt.

Mivel a barátság elbír jóval többet az ígéretek és álmok talaján, ezért ez kifejezetten tartós lehet. Párkapcsolatotokban a lényegi probléma, hogy egyikőtök elképzelései nem teljesen fedik a másikét. A párkapcsolat nagymértékben a te rugalmasságodon és önfeladási szándékodon áll, vagy bukik.

Kettőtök életmódbeli és lelki igény-különbségei megnehezítik az együttműködést. A partnered eleve egy szigorúbb, kötöttebb családi modellt választana, amiben te szinte börtönben éreznéd magad, míg neked szabadabb a lelked és ezt a szabadságot erősen igényled is.

Természetesen a lehetőség itt is fennáll, de tudni kell, hogy a számodra a megélhető lemondások nem feltétlen érnek annyit, amit a kedvesed önszántából nyújtana ezért cserébe.

Az iránta való vonzódásod természetes, saját kisugárzása elbódít, de elképzelhető, hogy inkább baráti síkon lenne értelme ezt tovább vinni kettőtök közt.

Ő nem feltétlenül benned látja élete szerelmét, de szerethet őszintén – csak éppen nem tervez veled komoly kapcsolatot. Számára a lemondás a saját igényeiről lenne túl nagy, hogy kapjon érte egy büszke és elvárásoktól nem mentes társat. Ezt a személyisége is akadályozza.

Míg te hajlamos lennél behódolni esetenként a dinamikusabb akaratérvényesítésnek, ha saját "álomvilágod" ezáltal biztosítva látod, a párodat kifejezetten frusztrálná, hogy lemondjon saját asszonyképéről és családi modelljéről.

Az elemzés lényegi része akkor ez lenne.

előzmény:
    mamóka67 (15716)
    2017-01-24  10:51
  41. mamóka67
    2017. január 25. 12:2115731.

Amikor megláttam, hogy a IC a képletedben Rák, megértettem a Plútó szerepét is, sokkal jobban, mint amikor azt elemeztem. A Rák ICvel belépett egy önérvényesítő inkarnációba a párod. Azzal jött, hogy előző életében történt megalázkodások és végtelen alkalmazkodások helyett, most önmagát helyezi előtérbe, és mindezt a családomn belül teszi meg. Jó jel az önérvényesítés, mert nála ez azt jelenti, hogy a családjáért mindent megtesz, ő veszi kézbe a dolgaikat, még az is lehet, hogy kizárólag az ő akarata működteti. Amikor inkarnálódott, nagyon sok érzelmi motívumot hozott magával, biztonságra vágyott, és azt gondolta, hogy ezt csak úgy tudja megvalósítani, ha magát teszi előtérbe.  Nem rosszindulatú a cselekedete, de a hatalmát nem engedi ki a keze közül. Nagyon erős anyaképe van, szoros szálak fűzik hozzá, az átlagnál is erősebben. Előző életéből hozta őt, még a matriarchátusok idejéből, ezért fontos számára az anyai, lelki örökség. Mindezt hipózissal , vezetett meditációval fel tudná tárni, és ez sokat változtatna bizonyos dolgokhoz való hozzáállásán. A Hold szemben állt születésekor a Neptunusszal, ez azt is jelezheti, hogy időnként álomvilágba menekül, olyankor a realítások távol vannak tőle. Ilyenkor hagyni kell őt, mert ez az álomvilág kissé kizökkenti a mindennapokból, szívesen tervez olyan dolgokat, amik a realítás talaján csak akkor kivitelezhetők, ha egy megértő, mindent vállaló társ áll mellette. Ennél a konstellációnál alakulhatnak ki a Neptunusz hatására függőségi betegségek (ital, cigaretta, kábítószer, gyógyszer függőség) Amennyiben ez valóban így van, nagyon kell vigyázni, mert nagy mértékben veszélyeztetheti az egészségét. Ezt megerősíti a Szűz jegye is, mely az üres 6. házban (a helyén) van. A Szűzeknek kényes az egészségük, ha pedig nem, akkor teremtenek maguknak.

Mivel a párod tud a fejtésről, ezeket már hozzá írom:

A Bak MC, ami az életcélt mutatja, melyet feladatként kell megvalósítania ebben az inkarnációban, a kitartásra, következetességre és a hierarchikus viszonyok elfogadására késztet.

Te a tanítómester archetípusa vagy. Sok tanár elhivatottságú ember jön ezzel az MC-vel, mert nagyon sok alázatot hoz az életébe. Te vagy a güzü, aki mindent megcsinál. Sokszor teljesítménykényszered van, és legtöbbször belső feszültséget élsz meg, hogy a teljesítményed kifogástalan legyen. Fejleszd a tárgyilagosságodat és a realitásérzékedet.  Legyél képes arra, hogy lassan, türelmesen közelíts a céljaidhoz.

Pontosan tudod, hogy tele vagy lendülettel, ötletekkel, és mindig arra vágyódsz, hogy azonnal belekezdj abba, ami éppen a szemed előtt lebeg - de úgy tűnik, mintha egy ismeretlen erő lefékezné a lendületedet és a terveidet. Ilyenkor frusztráció kínoz, mert világosan látod, hogy mire van szükséged céljaid eléréséhez, de semmi sem úgy alakul, ahogy azt te szeretnéd. Akkor is hatalmas türelmet kell gyakorolnod, ha csak kis dolgokat tudsz elérni, mert ilyenkor erőszakkal nem tudsz eredményt elérni, és az sem segít, ha dühöngsz, vagy fölényeskedsz. Ilyenkor vonulj vissza, és ne akarj kikényszeríteni semmit. Ne aprózd el magadat, és ne engedd, hogy a hangulatod, a bátortalanságod vagy a kétségeid eltántorítsanak a terveidtől. Az életed olyan, mintha egy magas hegyre kapaszkodnál fel: az, ami visszahúz, később komoly segítségnek bizonyul céljaid elérésében.

előzmény:
    mamóka67 (15730)
    2017-01-25  11:31
  42. mamóka67
    2017. január 25. 11:3115730.

CsiriBiri93 párjának fejtéséhez a következőket teszem hozzá:

Nehéz bolygó állás a Plútó a Deszcendens közelében. Nagyon meghatározó tud lenni ez a mindent felforgató és megújító bolygó a képletben. Jelzi, hogy a társad nehezen tudja kezelni a szexuális energiáit. Ez nála tudat alatt működik, amikor rátör az uralkodni vágy, akkor maga sem tudja, hogy ez hozott karma, amit le kell dolgoznia. Szintén a Plútó hatására szinte betegesen képes ellenőrizni a társát, mindezt játékosan teszi, és nem veszi észre, hogy visszaél a hatalmával. Mindezt fel lehet oldani tudatosan, A Hold és a Merkúr segítségével.

A Hold segít abban, hogy leszálljon saját érzelmi mélységeibe, hogy kikutassa a saját motivációit a viselkedésére. Nagy lelki hatalmat ad a Hold a Plútó segítségével, melyet kamatoztatni tud akkor, ha ő maga is komolyan meg akar változni. A jóga nagyon alkalmas erre, de leginkább a transzcendentális meditáció, mely vissza viszi előző életeibe, hogy igazolódjon, a karmikus sebeit hogyan szerezte. Természetesen ehhez meg kell ismernie magát, felfedezni magában a negatívumokat, hogy el tudja hagyni azokat az anomáliákat, amik esetleg a párkapcsolatát mérgeznék. Mivel a Plútó a Merkúron keresztül ad számára egy megfigyelőképességet, analítikus és mélyre ható értelmet, törekedni fog mindent kikutatni, ami most még saját maga előtt is titokként rejtőzik a szívében. Napjegyével nem hajlandó kompromisszumokra, és ezt ez a Merkúr még fel is erősíti.  Éles eszével és szemével mindent észrevesz, és amikor csak lehet, szóvá is tesz. Ha sikerül a fejtésünkön keresztül megismerni önmagát, akkor ezek a negatívumok a ké planéta (Hold, Merkúr) hatására gyengülnek.

folyt.köv.

előzmény:
    CsiriBiri93 (15717)
    2017-01-24  12:35
  43. Arany
    2017. január 25. 10:0515729.

Sziasztok, bocsi a csúszásért, de van nálam egy kis technikai probléma. Nincs elfeledve, csak kések.

előzmény:
    mamóka67 (15716)
    2017-01-24  10:51
  44. lucciole
    2017. január 25. 09:3615728.

Sziasztok!

Ha van időtök és kedvetek, kielemeznétek az én képletemet is?

Miskolc, 1982.09.30. 14:25

Előre is köszönöm!

:)

1 2 3 4 5