Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ajánljatok Jósnöt

Babykee
Létrehozva: 2007. május 13. 21:00

Sziasztok,

Van valaki aki már járt jósnönél és meri ajánlani?

Nagyon szeretnék elmenni egy jósnöhöz, de nem nagyon tudom hollehetne keresni.Remélem tudtok javasolni...

  1. 2007. augusztus 26. 09:46108.

    Értem én, teljesen igazad van! Az is igaz, hogy az ezoterikusok is emberek, és joguk van itt-ott hibázni.
    Az előző hozzászólásomban inkább arra céloztam, sok itt az értelmetlen vita (nem csak ebben a topic-ban), amikor semmiségek miatt mennek egymásnak a fórumozók.

    De hát ide is emberek írnak.
    Egy-egy hozzászólás alapján valóban nem érdemes megítélni egy embert, mindenki lehet fáradt, vagy épp rosz napja volt, az is előfordul, hogy félreértjük a másikat.

    Persze azért vannak jó dolgok is a fórumon - azért nem szaladok el! Nekem még ez a világ viszonylag még új.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349071 (107)
    2007-08-25  22:34
  2. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 22:34107.

    Hai!

    Még egy gyors gondolat.

    Ezoterikus.

    Van mindenféle. Talán a legtöbb olyan amit te leírtál, amit elképzeltél. Ám van másféle is...ilyen meg olyan.

    Én azt gondolom, azért mert te úgy érzed hogy csalódtál, jogod van hozzá, azért még ne vonj le messzemenő következtetéseket, mert az előítéletté válhat és az nem jó!

    Soha nem jó!

    Rólam is van ezerféle hír, pletyka, jó és rosszindulatú állítás igazság és hazugság...van aki kedvel van aki imád van aki nem kedvel és olyan is aki nagyon utál. Ez egy ilyen világ. Az egyik esküszik hogy az univerzum legnagyobb ezotérikusa vagyok, a másik azt mondja egy hajítófát sem érek. Lehet hogy mindkettőnek igaza van...a saját szemszögéből s valós vagy vélt indokai miatt!Ez a szép és az izgalmas benne....

    Remélem érted mire utaltam?

    előzmény:
    cabir (105)
    2007-08-25  21:54
  3. 2007. augusztus 25. 21:58106.

    A bolondnak sose magyarázd el hogy bolond mert nem is érti...!

    Ezzel egyetértek, és meg is fogadom! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349071 (102)
    2007-08-25  13:46
  4. 2007. augusztus 25. 21:54105.

    Nemrég találtam rá erre a fórumra, és nagyon megörültem, hogy ezoterikus témákról lehet beszélgetni, és külön megörültem, hogy ismert szakemberek is megszólalnak, előre örültem, hogy milyen érdekes, hasznos dolgokat fogok itt olvasni.
    Volt egy téves elképzelésem: az ezoterikusok szeretetteli, kiegyensúlyozott, empatikus emberek. És azt, hogy kimagaslóan intelligensek, tapintatosak, POZITÍVAK!
    Kifejezetten azért jöttem ide, hogy némi szeretetsugarat kapjak, és hogy használható életvezetési tanácsokat kapjak.
    Csak azt tanácsolom minden mágusnak, és muglinak: először magukon gondolkodjanak el - csak azután bírálják mások viselkedését!

    Meg mondom őszintén, nagyon csalódtam a fórumban.

    Csak ennyit akartam mondani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_236100
    Torolt_felhasznalo_236100
    2007. augusztus 25. 16:58104.
    Érdekel még valakit a jósnő akit ajánlottam?írjatok privit bátran. szép napot.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 13:49103.

    Hai!

    """Egyébként a negatív kritika is lehet hasznos - egy közismert embernek(és családtagjainak) tudni kell viselni a kritikákat!"""

    Ezzel nem értek egyet. Csak az építő kritikát szabad sőt kell elfogadni, a negatív s támadó, esetenként bántóat nem hogy nem...én kifejezetten elnyírom azonnal. Épp elég sarat és igaztalan baromságot kell egy ezotériával foglalkozó s abban élő embernek elviselnie, de attól még nem igavonó barom! Sőt!

    Te elmondtad...és kész ennyi...

    előzmény:
    cabir (101)
    2007-08-24  21:24
  7. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 13:46102.

    Hai!

    Szia...

    Azt mondogatom...

    A bolondnak sose magyarázd el hogy bolond mert nem is érti...!

    Ez a hiábavalóságról szól nem feltétlen személyről.

    Amúgy ismerem a párodat és innen üzenem mindenkinek....jó és becsületes ezós, ha vétlen hibázott az azért lehetséges mert minden tudása ellenére ember. Ennyi.

    Kicsit nagy feneket kerítettek a dologból, de nem kellene.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140203 (99)
    2007-08-23  23:24
  8. 2007. augusztus 24. 21:24101.

    Kedves Renegalde!

    Nézd, én próbálom megérteni a Ti szemszögetekből a dolgot, tulajdonképpemn a maga oldaláról mindenkinek igaza van. 
    Sajnálom a macskákat, és azt, hogy minden rossz, és hátsó szándék  szándék nélkül negatívan értékeltem a nejed (akinek nem árultam el a nevét) viselkedését.
    Azt le kell szöveznem, nem vagyunk egyformák. Más a neveltetésünk, az anyagi helyzetünk, az egyéniségünk, a felelősségérzetünk - így kerek a világ.
    A problémákat is különbözőképpen kezeljük, az időnkkel is másképp gazdélkodunk.

    Egyetértek Gyémántragyogással: az lehet a probléma, hogy nejed túl sokat vállal, és rosszul szervez - szerintem ezt némi odafigyeléssel meg lehetne oldani.
    Egyébként a negatív kritika is lehet hasznos - egy közismert embernek(és családtagjainak) tudni kell viselni a kritikákat!
    Ez együtt jár a népszerűséggel.
    Nem feltétlenül ellenség az, aki figyelmeztet a hibánkra!
    Részemről a vita lezárva, kívánok minden jót!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140203 (99)
    2007-08-23  23:24
  9. 2007. augusztus 23. 23:26100.
    Én először - és sokáig - egyenesen azt hittem, azért ráz le, mert meglátta, mekkora gond van és megfutamodott.
    De most már rájöttem, hogy még csak nem is ez: egyszerűen - szerintem - túl sokat vállal, amit még önmagának sem vall be.
    Tisztában kell lennünk a határainkkal és kapacitásunkkal.
    Uff.
    előzmény:
    cabir (96)
    2007-08-23  21:29
  10. Torolt_felhasznalo_140203
    Torolt_felhasznalo_140203
    2007. augusztus 23. 23:2499.
    Nem szeretnék bele menni mert itt szép lehetek csak okos nem!

    Ha már a férjednél tartunk kissé etikátlan a tanítványaival szemben is ha betegen tart órát és megfertőzi őket, hozzáteszem a 38,6 csak piti láz. Ez nem volt jó hasonlat, és nem is kell őt idekeverni.

    Megpróbáltam elmagyarázni hogy mi történt, de inkább "haggyuk."
    Azt pedig hogy a macskatenyészetünkbe ( brit macska) bekerült egy vírus ami több millió forint kárt és több macska elaltatását eredményezte sem te sem más nem tudhat semmit. Csak a közvetlen barátaink.


    Tudod...... ááá inkább majd privátban elmondom..

    Még egy gondolat aztán befejeztem. Mivel néha lemond embereket ( saját egyéni dolgai miatt) ez természetes, nem a pénzért csinálja, hanem azért hogy segítsen másoknak. ( Biztonságtachnikában dolgozom bővel eltartom a családot.)
    Néha kiakadok hogy miért teszi azt amit tesz, mert az emberek nem úgy viselkednek ahogyan az elvárható lenne.
    Vito mondott valahol erre egy érdekes dolgot.................ez egy szélmalomharc.









    előzmény:
    cabir (97)
    2007-08-23  22:07
  11. 2007. augusztus 23. 22:1098.
    38'6 (helyesbítés)
    előzmény:
    cabir (97)
    2007-08-23  22:07
  12. 2007. augusztus 23. 22:0797.

    Csak halkan jegyzem meg,  - a párom maszekba nyelvet tanít, és sosem mond le órát - inkább megtartja betegen, volt, mikor 68'6 fokos lázzal tanított, hiszen a tanítványnak fontos hogy meg legyen tartva az óra, hiszen holnap vizsgázik... Neki fontosak a tanítványok, nem csak a pénz miatt - a szívén viseli a tanulmányukat.

    Tudom, ezt a magatartást manapság kevesen követik, viszont nekem ez a természetes, így talán igényesebb vagyok az átlagnál - persze magammal szemben is.

    A tanítványok, páciensek nem sakkfigurák. Meg kell adni nekik is a kellő tiszteletet. Természetesen váratlan dolgok, visszmajor mindíg jöhet, de ha valaki sorozatban veszi hülyére a benne bízókat, az jelent valamit.

    Mondom, nem akarok bántani senkit, sem vitatkozni - csak egy problémára hívtam fel a figyelmet.

    Aki ezt nem mérti meg, és az általam írottakat helytelenül értelmezi - akkor nagyon sajnálom. 

    Jó éjszakát mindenkinek!

    előzmény:
    cabir (96)
    2007-08-23  21:29
  13. 2007. augusztus 23. 21:2996.

     Kedves "agyonhajszolt jósnő férje"! Nagyon köszönöm a visszajelzését! Tényleg ez egy szerencsétlen helyzet volt!

    Máskülönben átgondoltam, mit írok, és nem bántottam senkit, mivel egy szóval sem említettem feleséged nevét, így nem járattam le.

    Viszont érdekes, egyre több privát üzenetet kapok a fórumozóktól, akik rájöttek, ki is lehet az a jósnő, akire célzok, úgy tűnik, rengeteg ember járt hasonlóan, mint én, nagyon sok a panasz a hanyagságára.

    A legviccesebb üzenet úgy szólt, hogy a levélíró elpanaszolta, hogy őt azért rázta le a látnok, mert a macskái halálos veszélyben vannak, és azonnal menni kell hozzájuk...

    Nem tudom, sírjak -e vagy nevessek!   

    Mindenesetre a legjobbakat kívánom - de én nem bíznék többet olyan emberbe, aki piti dolgokkal rázza le a benne bízó embereket.

    Mivel számtalan jósnő dolgozik hazánban, nejed bárki lehet - őt nem éri bántódás - csak tegnap én távoztam csalódottan! 

    Persze én nem számítok - hogy én mit éreztem, az legkevésbé sem érdekel senkit. Két gyerekem van, nagyon nehéz otthonról elmozdulni, a férem tegnap az egész napját feláldozta, hogy én kicsit kimozdulhassak!

    De nem gond  - számtalan jós közül lehet válogatni, és 8000 Ft-al gazdagabb maradtam.

    A vita lezárva, minden jót, és máskor több figyelmességet! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140203 (95)
    2007-08-23  20:59
  14. Torolt_felhasznalo_140203
    Torolt_felhasznalo_140203
    2007. augusztus 23. 20:5995.
    Kedves Cabir

    Sajnálom ha érzékenyen érintett a találkozó lemondása. Az én "hibám" volt.
    Adonyban szereltem egy kamerarendszert amit előző nap tönkre tett egy villámcsapás. És a megrendelő kissé kukacos volt. Mindent akart rögtön ( hagyományos megrendelő)
    Nekem kellett volna mennem a gyerekért a bölcsibe de nem tudtam odaérni időben. Fel kellett hívnom a feleségem hogy hozza el ő a gyereket, ez kb 4 elött volt 5 percel. Sajnos te már ott voltál így nem tudott téged lemondani. ( amúgy mintha vezetékes telefonszámot adtál volna meg amin kicsit nehéz lett volna ha úton vagy) a következő vendéget már lemondta és rohant a gyerekért.
    a " következő vendég" ma volt nála egy új időpontban, mert megértette és felfogta mi történt.
    Semmi köze nem volt a nemtörődömséghez.
    Amúgy nekünk is 2 gyerekünk van, és ez semmilyen előjogot nem biztosít, semmihez. Sőt kötelességek hada.

    Én elhiszem hogy csalódtál és bánt a dolog, a feleségemet is bántja mert nem szokott lemondani senkit csak ha nagyon nagy gond van.
    De legközelebb gondold át mielött elferdített véleményt írsz ( hiszen nem írtad le a tényeket) és bántasz másokat.

    Jó éjt

    az agyonsztárolt jósnő férje

    előzmény:
    cabir (90)
    2007-08-22  22:15
  15. 2007. augusztus 23. 17:0194.
    Engem érdekelne, jól hangzik! Budapesten jósol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_236100 (93)
    2007-08-23  11:08
  16. Torolt_felhasznalo_236100
    Torolt_felhasznalo_236100
    2007. augusztus 23. 11:0893.
    Hello.Én tudok egy nagyon jót.Peruból jött,ott élt tíz évig,de egyébként magyar származású nagyon aranyos megbízható nő.Sokat tanult például a perui sámánoktól,de itthon diplomázott is a M.A.N.T.R.A-án.Pszichológiát is tanult.Nem is drága.Attól függ mit szeretnétek ha jósolni akkor kb 4000-5000 ft,ha többet akkor is max 8000 ft.akit érdekel írjon privit.remélem segíthettem.üdv,szép napot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. augusztus 23. 08:4292.

    Köszi, majd utánanézek! 

    Tulajdonképpen egy picivel jobban szeretnék nőnemű jóst, de nem is zárom ki a férfi ezoterikusokat sem!

    Tulajdonképpen nem ragaszkodom hozzá, hogy közismert, sztárolt jós legyen, aki folyton TV felvételekre, konferenciákra rohangál, inkább egy egyszerű, megbízható szakértő kéne.

    Az ismertebbek közül: esetleg Melittáról van info-tok? Láttam a TV-ben,  újságban is szerepelt, és szinpatikusnak tűnik - ismeri valaki? Megbízható? Érdemes lenne kipróbálni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824989 (91)
    2007-08-22  23:24
  18. Torolt_felhasznalo_824989
    Torolt_felhasznalo_824989
    2007. augusztus 22. 23:2491.
    Vitot ajánlom. Nem nő de a legjobb ezoterikus akit ismerek. A szpmszéd topicban megtalálod.
    előzmény:
    cabir (90)
    2007-08-22  22:15
  19. 2007. augusztus 22. 22:1590.

    Én is rá vagyok kattanva a dologra - nem vagyok függő, életemben három jósnőnél voltam: Robelinnél - őt elég jónak tartom, 90%-ra bejött, amit mondott, kicsit szétszórt, picit hebrencs középkorú asszony, de szimpatikus. Nála kétszer voltam. 

    A Második Hollós Erzsébet  - ő nagyon segítőkész és figyelmest volt, úgy 80 %-ra jött be a jóslata. (Nem tudom, azóta él-e még, nem hallottam róla mostanában.

    Ma mentem volna az egyik agyonreklámozott, és sokak által sztárolt jósnőhöz (a nevét nem írom le, mert nem akarom nagyon befeketíteni, látom, itt is szokott fórumozni) - múlt hete bejelentkeztem, és mikor odamentem a megbeszélt időpontra, nem volt hajlandó fogadni, mert el kellett mennie valahová - és nekem nem szólt telefonon, hogy ne jöjjek potyára! Az ilyen nemtörődömség nagyon érzékenyen érint, soha többé nem megyek hozzá, lehet bármilyen jó szakember!

    Hiszen én is nehezen szervezem meg (lévén két gyerekes anya), hogy elmenjek a város másik pontjára!

     

    Légyszi, ajánljatok nekem egy budapesti, (lehetőleg délpesti vagy belvárosi) MEGBÍZHATÓ jósnőt, vagy léleklátót, aki nem túl drága, (8000ft-ig), aki minimum egy órát rám szán - és HAJLANDÓ IS FOGADNI A MEGBESZÉLT IDŐPONTBAN, és megtisztel azzal,hogy nem ráz le!

    Előre is köszi segítségeteket!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. augusztus 21. 15:2389.
    Sziasztok! Szegeden tudtok ajánlani jósnőt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_204623
    Torolt_felhasznalo_204623
    2007. augusztus 21. 14:3588.
    Én léleklátót tudok ajánlani
    előzmény:
    Babykee (1)
    2007-05-13  21:00
  22. Torolt_felhasznalo_157272
    Torolt_felhasznalo_157272
    2007. augusztus 21. 13:5087.

     

    Nagyjából évente egyszer megyek, eddig kétszer voltam. Szerinted ez sok?

    Kértem éves előrejelzést, és 95%-ban bevált...

    Most jut eszembe, hogy lassan lejár az egy év, ismét kérek időpontot... 

    Nem azt kell tőle megtudnod, hogy vegyél-e kenyeret otthonra, nemigaz?

    A barátnőm, akitől az elérhetőséget kaptam, 7-8 éve jár hozzá, évente két-háromszor, és nagyon bevált.

     

    előzmény:
    dumboci (86)
    2007-08-16  14:28
  23. Torolt_felhasznalo_529416
    Torolt_felhasznalo_529416
    2007. augusztus 16. 14:2886.
    Szia twingo,

    te rendszeresen jársz ehhez jósnőhöz? Ha igen, milyen gyakran és miért? Már ha elárulod, mert mostanában én is rákattantam, de félek, hogy függő leszek, és a végén nem tudok egyedül döntést hozni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_157272 (85)
    2007-08-16  12:02
  24. Torolt_felhasznalo_157272
    Torolt_felhasznalo_157272
    2007. augusztus 16. 12:0285.

     

    Ahova én járok, ott 6.000 Ft., de kazettán megkapod az egész beszélgetést... 

    előzmény:
    kadosa (82)
    2007-08-14  11:16

Címlap

top