Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győzike feat. Sebeők

Torolt_felhasznalo_164100
Torolt_felhasznalo_164100
Létrehozva: 2005. február 14. 19:22
Sziasztok!

Szerintetek mi köti össze a két embert, a közös hírverés, vagy tényleg olyan jó barátok lennének? Valahogy ezt nem tudom elképzelni...Sebeők hogy tudja elviselni Győzikét, miről beszélgetnek? Egy idő után azért fárasztó a sok hülyeség. Mi a véleményetek?
  1. Torolt_felhasznalo_250259
    Torolt_felhasznalo_250259
    2009. július 9. 22:1069.
    Jaja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (68)
    2005-04-12  17:48
  2. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 12. 17:4868.
    győzike kislányának két millát ajánlottak, hogy legyen egy gyerekruha márka modellje
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. Április 4. 02:4567.
    Visszautasítják a kétmillió forintos aktfotózási ajánlatot?
    Győzi: bikinibenfotózhatják le az én Beámat!
    Salgótarján - Győzike büszke Beára. Neki ő a legszebb nő, és boldogan mesélte, hogy valószínűleg ezt mások is így gondolják. Ugyanis asszonyának ajánlatot tett az egyik népszerű férfimagazin. Kétmillió forintot ígért Bea aktfotóiért.


    Mostanában gyakran hangos a salgótarjáni ház. Győzike és Bea egyre többet veszekszik. Győzike győzködi Beát. Az asszony ugyanis ellenáll. Nem akarja mutogatni magát, még fürdőruhában sem. De azt nem tagadja, hogy a hiúságát legyezgeti az ajánlat, amelyet nemrégiben kapott.
    - Kétmillió forintot kínál Beának az egyik elegáns férfimagazin - dicsekedett Győzike. - Ők is felfedezték a feleségem szépségét. Mert Bea valóban gyönyörű. Nekem a legszebb nő a földön. Nézzék meg az alakját, milyen karcsú, ráadásul két gyerek után. A bőre is bársonyos, a haja selymes. Minden nő hiú, Beának is tetszik, hogy címlapot akarnak vele csinálni, de mégis ellenáll.
    -Még szép - szólt közbe Bea. - Egy vérbeli roma aszszony nem meztelenkedik nyilvánosan. Hiába erősködik Győzi, én nem akarom.
    Győzike azonban nem adja fel. Elárulta, hogy a meztelen fotók ellen kicsit ő is tiltakozik, de fürdőruhás képekre igyekszik rábeszélni az aszszonyt. Büszke lenne, ha viszontláthatná a feleségét a magazin címlapján. Bea azonban még fürdőruhás fotókat sem akar. Pedig vonzó számára, hogy a fotózásra gyönyörű helyen, Mauritius szigetén kerülne sor.
    - Bár ez nem tetszik nekem - mondta Győzike. - Nem bírom ki egy hétig Bea nélkül, merthogy engem nem vinnének ki. Meg nem is lenne erre időm. De ha megy Bea, akkor ki főz majd rám? Elárulom, Bea azért sem akar belemenni a fényképezkedésbe, mert tart az anyósától. Szigorú asszony ám az anyám.
    Győzike megsúgta, megpróbál egyezkedni a magazinnal, hogy elégedjenek meg csábos, de nem meztelen képekkel. Egy piciny bikinit képzel el Beára.

    Sebes Erzsébet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198223 (66)
     
  4. Torolt_felhasznalo_198223
    Torolt_felhasznalo_198223
    2005. március 29. 11:5666.
    Szerintem meg csak is neked kell kezeltetned magad, de mielőbb mert
    nagyon beteg vagy te szemtelen neveletlen eszetlen töketlen hülye kis gypsy lotyó.
    előzmény:
    Piggy (64)
     
  5. Torolt_felhasznalo_272671
    Torolt_felhasznalo_272671
    2005. március 25. 13:5765.
    Valszeg többen nézik azok akik valami oknál fogva nem kedvelik, mint azok akik kedvelik. A lényeg hogy sokan bámulják , legyen mit csepülni vagy dicsérni.
    Azt pedig biztosítva van ilyen média hátszéllel. Mindegy hogy jó vagy rossz, az a lényeg hogy beszéljenek róla.
    A Sebeők okos ember, és a világot úgy kezeli hogy mikor akar részt vesz benne. Mikor nem akkor nem. Mint mikor elment gyúrni.
    Mint a nagytesóban. Mint a győzikénél.
    Nem tapló a zike, csak kúrva egyszerü roma, tele pénzzel és nem magát adja, hanem az elvárt romasztár szerepét. Meg akar felelni nekünk és maguknak is. De csak ráerősitt a szokásos cigány viselkedésekről alkotott véleményekre. Nem javít, talán nem ront.
    Sebeők meg szeretheti az gondolatainak egyszerüségét. Azért egyszerüségében is van annyija lovettában, amennyi sok gondolkodónak nincs és nem is lesz soha.
    Ha az életvidámsága nem szerep, akkor az azért irigyelhető.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. március 25. 12:5964.
    Szerintem kezeltesd magad. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198223 (63)
     
  7. Torolt_felhasznalo_198223
    Torolt_felhasznalo_198223
    2005. március 25. 11:4863.
    Na tessék nézni, no komment. Az akit a saját unokatestvére is "elmebeteg bohóc"-nak nevez az már tényleg hülye. Azt nem értem hogy minek égeti magát a retekklub azzal a bolond tehetségtelen ocsmány dagadt analfabéla ripacs gáspár gyerekkel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_198223
    Torolt_felhasznalo_198223
    2005. március 25. 11:4462.
    A múlt heti vasárnapi Színes Bulvárlapnak a "Gáspár Lacira csarélik Győzit?" című cikkében a következőket nyilatkozta Gáspár László:
    "Győzike elmebeteg! Imádom, de lássuk be nem normális. Ő imád
    szerepelni, bohóckodni. Ha én ugyanezt elvállalnám, szerintem két hét alatt leírna az ország. Azt szeretném, ha a színpadon nyújtott teljesítményem alapján ítélnének meg. A magánéletem maradjon csak az enyém. "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 21. 00:1461.
    Marad-e magánélet a kamerák előtt?
    Beának elég ennyi szereplés, de a férje azt akarja, hogy vetkőzzön le egy férfimagazinnak

    Gáspáréknál családtag az operatőr

    Blikk, 2005-03-20

    Nógrádmegyer - Gáspár Győző elérte, amiért évekig küzdött: mindenki róla beszél. Nem kisebb áldozatot hozott ezért, mint hogy tévékamerákat engedett a házába. Hetente több mint kétmillióan figyelik a család életét, Virág lánya és Bea aszszony pedig ugyanolyan ismert lett, mint Győzike. A jóslatok ellenére a műsor nem bukott meg, bár a szakemberek állítják: nem mindenki a szimpátia miatt nézi Gáspárék mindennapjait

    tovább
    http://www. blikk. hu/cikk. php?cikk=20547
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_682719 (60)
     
  10. Torolt_felhasznalo_682719
    Torolt_felhasznalo_682719
    2005. március 15. 11:1960.
    Én úgy olvastam hogy hívták, de nem ment. Nemcsak Kozák András van elfeledve sajnos. A kereskedelmi tv nem a színvonalról szól. Ott a pénz és a nézettség a lényeg. Az emberek meg kíváncsiak, szeretnek kukkolni. Aki meg nem, az elkapcsol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (56)
     
  11. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 15. 10:3459.
    nem semmi, hogy nemzeti ünnepünk előestéjén is Gy sóját nyomatták
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (58)
     
  12. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 13. 15:3458.
    Rácz Jenő eü-miniszter pályázatot irt ki kis közepes és nagy kórházak számára, a középső kategóriát Békéscsaba nyerte 5-5 millio ftot kapott a nyertes korház::))
    Győzi8ke meg tiz milliot a sóért,
    mert ugye megérdemeljük
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (57)
     
  13. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 11. 00:2057.
    Győzike szólólemezzel fog jelentkezni, hogy bebizonyista hogy tud énekelni, bár a multkorjában még azt mondta, ha még több támadás éri felhagy előadóművészi!!!! ő igy mondta--pályájával

    továbbá semmi pénzért nem vállalja el a só folytatását

    GY londoni túráját kétmillió ember látta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (56)
     
  14. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. március 4. 21:2656.
    pl most hogy meghalt Kozák András, is arról beszéltek, hogy utóbbi évtizedben mennyire elfeledve élt. . . nem szerepeltették, mert az ilyen gazsifélék. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198223 (55)
     
  15. Torolt_felhasznalo_198223
    Torolt_felhasznalo_198223
    2005. március 4. 10:2455.
    Szia Kedves Blanka69!

    Hát tudod kérlek tisztelettel én nem értem azt hogy miért vagy Te annyira ennek a naplopó semmittevő értelmetlen ábrázatú linkóci gázspár gyereknek a pártján. Ő igazából semmiért sem dolgozott meg hanem mindig csak összegagyizta valahogy a kis kolompáriája, a rokonysága neki.
    A szaros szutyok nézhetetlen silány gagyi kereskedelmi szennycsatornáknak is felháborító az az igénytelen aljas ostoba
    balgasága hogy eddig az ilyen gázspár meg majka-féle nyeretlen
    tehetségtelen iskolázatlan bugris mitugrász ripacsokat pártolták
    ahelyett hogy az igazán tehetséges magyar embereket karolták volna
    fel, vagy támogatták volna.
    Tudod a gázspárék a bnkóság a butaság mintapéldányai ahogy abban
    a sz@ros kis értelmetlen műsorocskájukban annyit veszekednek
    szitkokat szórnak egymás meg mások fejére (lásd a múltkor hogy
    milyen bunkón megfenyegették lekummogták szegény Sebeőköt
    is), de a múltkori műsorba csak egy kicsit kukkantottam bele, azonban olyan jót nevettem azon a két ágrólszakadton a gáspáron meg a feleségén ahogy bunkó módon kummogtak veszekedtek egymással hogy a hasamat fogtam a nevetéstől.
    Kedves Blanka69 hát én tudod most már csak azt nem értem hogy mit a büdös francfenét keresnek az olyanok mit a gáspár féle másfélelemit
    végzett tanyasi csávócskák, akik egy normális szót nem tudnak kinyögni csak kummognak bunkó tahó romolínó módon, szóval
    mit keresnek a gáspár féle műveletlen faragatlan linkóci fazonok
    a televízió képernyőjén. Úgy keringtek ott a külföldi forgalomban
    mint az eltévedt békafosok. Akkor meg minek mennek gáspárék külföldre ha ott is csak égetik magukat a bunkóságaikkal.
    Szóval kedvesem összegezve szerintem az egész gáspár féle műsorocska már most egy nagy bukás, leégés, és
    felesleges pénzpocsékolás az rtlkub-nak annak a televíziócsatornának
    amelyik azt a műsorára tűzte.
    És még annyit kedvesem hogy én vagyok rasszista mindössze
    reálisan nézem a világot. Szerintem ugyanis a gáspár gyereket nem szeretei a saját fajtái a romák sem. Az úgynevezett "díszcigányokat"
    ahogy a múltkor a Kolompár Orbán fogalmazott ugyanis nem nagyon csípik a romák. Hát ennyit a műsorról a amit eddig sem nagyon néztem
    ezután pedig egyáltalán nem is fogok nézni.
    Üdvözöl:Maci56
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816047 (49)
     
  16. Torolt_felhasznalo_975856
    Torolt_felhasznalo_975856
    2005. március 2. 23:4054.
    Sziasztok! NEM VETTE FEL VALAKI A GYÖZIKE EDDIGI RÉSZEIT????????Londonban tanul a kislányom, neki meséltük a Gyözikét és kér, hogy a további részeit vegyük fel és küldjük ki. Akkor már jó lenne az elözö részeit is megszerezni, bár szerintem csak a londoni része érdekelné
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_361705
    Torolt_felhasznalo_361705
    2005. március 2. 21:3753.
    Nem mondod, azannya, ez ám a hír, hol olvastad, a Kacsában? Még hiszel a mesékben?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (50)
     
  18. Torolt_felhasznalo_361705
    Torolt_felhasznalo_361705
    2005. március 2. 21:3052.
    Úgy gondolom, az igazi primitív bunkó az volt, aki le "hályas" (brr. még leírni is de ciki) disznózta Győzike lányát, ahogy, amit és akiről (ti. egy gyerekről, aki a szülei szemefénye) írt őt minősíti. Akinek a műsor túlságosan sekélyes, nyugodtan elmehet pld. színházba, vagy keressen egy jó könyvet a polcon, de a csatornák között is válogathat, ott a Spektrum stb. A Győzike shownak, nem az a célja, hogy intellektuális élményt adjon, és eufórikus állapotba juttasson, kizárólag csak szórakoztat és kész. Nem kell mindig mindent megmagyarázni, kivesézni, elemezni. Annyi diplomás, jómódú embert ismerek, aki a gyerekét feleannyi rosszalkodás miatt is úgy vágja képen kizárólag nevelőszándékkal és tudományosan, hogy szegény gyereknek a fal adja a másikat. Na például ők mindenképpen példát vehetnének Győzikéékről. Miért kéne egy romának cigány ételeket főzni, ahhoz, hogy igazi roma legyen, ez a vélemény olyan szinten beszűkült gondolkodásra vall, hogy rendszeresen tátva marad tőle a szám, amikor olvasom. Azért, mert megnézem a Győzikét a tévében, mert jót táncolok egy Romantic számra, még ugyanúgy ott ülhetek a Varnus Xavér által szervezett jótékonysági koncerten, világirodalmat olvashatok, járhatok író-olvasó találkozóra és írhatom a szakdolgozatomat a harmadik diplomámhoz. Ugyanis az egyik nem zárja ki a másikat. Még akkor sem, ha ez megrökönyödésre készteti a magukat rendkívül intelligensnek és okosnak tartó, kizárólag az általuk járt utat, morált, érdelődési kört és viselkedési kúltúrát követésre méltónak tartó szűklátókörű kivagyikat. Láttam én már több diplomás tökbunkót és postás, vagy villanyszerelő Vágó-milliomost is, brilliáns ésszel és penge logikával. Kit érdekel, hogy Virágnak már tudnia kéne késsel és villával enni. Az én fiam meg 3 éves koráig senkinek sem köszönt, "csakazértse". Megmondjam miért? Mert csak :-))) ő így van összerakva és kész, ja és nem azért, mert nem mondtuk neki, hogy így illik, igaz "agyon sem vertem" és még csak nem is zaklattam állandóan emiatt. Szóval nekem a Győzike műsora tetszik, és nem fogok emiatt világgá bujdokolni, a Virág pedig annyira elvarázsolt, sőt "elgarázsolt", hogy meg kell "zabálni":-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_816047
    Torolt_felhasznalo_816047
    2005. február 25. 13:2351.
    Győzike hidd el, hogy nem kis mértékben esettanulmány egy pszichológus számára! :-)

    Ja, hogy a topic címéhez kapcsolódjak, valaki már kimondta itt az igazságot, azért vannak jóban Sebeőkkel, mert mindketten (jobbik értelemben véve) hülyék, deviánsak, átlagtól igencsak eltérőek, ráadásul további izgalmas pikantériája a dolognak, hogy abszolút ellentétes póluson!

    Nem hallottam, hogy azt szeretné, hogy "Béjá asszon" vetkőzzön le. De belefér! (mármint az ő mentalitását ismerve) Aki a hajába nyíratja a nevét, az pathológiás exhibicionista személyiség! Nézd, a csaj elég fiatal (bár szerintem 3-4-5 plusz kiló rajta is van, és a két gyerekszülés nem biztos, hogy teljesen nyomtalanul hagyta a testét), de valahol ebben is az van, hogy Győzike szereti a feleségét, elégedett vele, szépnek, vonzónak és csinosnak látja, és dicsekedni akar vele. Hiszen ha belegondolsz, ez az egész magamutogatós műsor erről szól: teljes kitárulkozás, minél többet megmutatni magából, az életéből, a titkaiból, az otthonából, családjából. Egy intelligensebb ember azt mondaná: hogyisne! Hogy lássák a hájas hasamat! A kissé debil kislányomat? A dagadt, neveletlen nagylányomat? A temperamentumos, zsémbes feleségemet? A sokak számára esetleg ízléstelenül hivalkodó, hatalmas házamat? De ő nem mérlegelt. Kapzsi volt, örült a pénznek, és őszinte, nyílt, ha azt kérnék, hogy a gatyáját tolja le, tán még azt is megtenné.

    Nem mondom, hogy egy ilyen pasival élni nem zsibbasztó. De azért "Béjjá asszon" sem akadémikus, tegyük hozzá, és azért 17-18 évesen berakta a terhes kis seggét a jóba, hisz az előző kéglijük is elég jó volt.
    Nem tudom, Béjjá miért van kiborulva. 12 éve házasok. Győzi mindig is ilyen volt. MINDIG IS!!! Az, hogy a Romantic ismertté tette és sztárt csinált belőle, a megfelelő nagyságú intelligencia quotiens hiányában nyilván nem volt könnyű feldolgozni, még az is lehet, hogy egy picit torzította a személyiségét. De azért megmaradt embernek. Én nagyon sok olyan milliomos üzletembert ismerek (és még többnek a feleségét), akik nem tudják feldolgozni, hogy a havi 200e Ft helyett egyszer csak havi 2 millát lehet elkölteni (ráadásul úgy csinálnak, mintha kötelező lenne elkölteni). Senki nem megy be olyan egyszerűséggel és szerénységgel giroszt venni, ahogy Győzi tette. Lehet, hogy tök lökött, de nem rossz gyerek, változatlanul állítom! (Mindezt úgy, hogy egyszer voltam vele egy társaságban fél órát. Felesleges ecsetelnem, hogy ott is ő volt a középpontban, legyek röptükben, gyerekek növésben megálltak, úgy viselkedett. Pedig csak laza volt. Néha egyébként a nagy hepifíling, mindenkit szeretek, olyan boldog és laza vagyok stb. álarc mögött nála is mélyebb és súlyosabb sebek rejtőznek, nagyon sokszor látszik, hogy ez csak álca. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (50)
     
  20. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 25. 13:0250.
    GY azt szeretné, hogy a felesége vetkőzzön le férfimagazinban, a felesége meg ki van borulva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816047 (49)
     
  21. Torolt_felhasznalo_816047
    Torolt_felhasznalo_816047
    2005. február 25. 12:4249.
    Maci! Nem tudom, miféle belső komplexus váltja ki belőled ezt az agresszív érzelmi kirohanást Győzike túlsúlya ellen ("kövér mint egy ocsmány dagadt disznó"), de azért felhívom a figyelmedet, hogy 4-5 éve még ő sem volt kövér, és két év múlva Te is lehetsz. Vagy ha atletikus testalkatú vagy, akkor rád is mondhatja valaki, hogy "az a zörgőcsontú, anorexiás, gusztustalanul sovány csontváz", úgyhogy csak óvatosan a jelzőkkel.

    Győzike egyébként egy jómódba született, szülei által anyagilag megtámogatott, választott hivatásában kiemelkedően nagy sikereket elért bohém sztár. Ehetném én is a kefét, hogy a két diplomámmal egy kis lakásban szűkölködöm a családommal, a kicsi gyerekem is megjegyezte, hogy "Anya, de szép nagy lakás, milyen üres a miénkhez képest!". Egyébként én nem találom ridegnek és barátságtalannak, általában a 2-300 nm-es lakások nincsenek úgy agyonzsúfolva, mint egy 56 nm-es panel-lyuk, ahol kényelmesen elmenni nem lehet a fotel és a szekrénysor között. Az, hogy mennyire ízléses, más lapra tartozik. A romákban egyébként is van hajlam a túlzott díszítésre, feltűnő színekre és formákra, én csodákoztam is, hogy nincs tele arany angyalkákkal.
    Én "szakmai szemmel" nézem Győzikét, mert nagyon érdekes az intellektusa. Győzi egy hatalmas (elkényeztetett) gyerek! Szeret az érdeklődés középpontjában lenni (nem véletlenül választott exhibicionista hivatást), mindig szerepelnie kell, szegény Bea már ki van akadva a feltűnési viszketegségén (gyerekkel tanul, amikor azelőtt sosem, meg hogy a hajába nyíratta a nevét stb. ). Őt ilyennek kell elfogadni. Nem okos. Buta! Intellektusa lehet, hogy a zéróhoz tendál, de higgyétek el, szakértői szemmel nézve, ő emberileg_rendkívül_tiszta! Annyira nincs benne semmiféle bántó szándék, rosszindulat. Itt mindenféle gyökérnek meg tapló-bunkónak elmondtátok szegényt, most amúgy is meg van zakkanva, mert kapja a hasonlóan rosszindulatú, irigy emberektől a bántóbbnál-bántóbb szövegő SMS-eket. Irigylik az otthonát, a népszerűségét, a családját, lehájasozzák a duci kislányát, aki egyébként tényleg majdnem kitűnő tanuló volt ("ridegházas" Marcsi nem tudom, hogyan szűrted le egy matek kettesből, hogy a gyerek korrepetítorra szorul?).
    Az a baj, hogy Magyarországon sajnos még mindig nagyon erős az antiszemitizmus és rasszizmus. Sokan nem tudják feldolgozni, hogy "egy mocskos cigány" százszor különb körülmények között él, mint ők. De ez zömében Győzike apukájának köszönhető, másrészt azért a koncertturnék alatt szerintem ez a Győzike igencsak megdolgozik a pénzéért. Hájas disznó? Imád enni! Küzd is a plusz kilóival rendesen! De ő egy olyan jó gyerek! Ott a gégésznél is olyan volt, mint egy kisgyerek, még a legalapvetőbb fegyelmezettség is hiányzik belőle. Féktelen, nyílt, őszinte. Túlságosan is kitárulkozó, ezért is rúg bele mindenki. :(
    Nem muszáj szeretni.
    De szerintem szórakozni kigúnyolás nélkül is lehet az emberi hibáin, egyszerűségén, a műsor
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198223 (48)
     
  22. Torolt_felhasznalo_198223
    Torolt_felhasznalo_198223
    2005. február 25. 12:0448.
    A legjobbat azon nevetek mindig hogy az a gyökér gőzike agyonreklámozza az általa pukkadásig zabált szar metabolt és mégis olyan kövér mint egy ocsmány dagadt disznó, vagy mint egy túlsúlyos víziló. Haaahhhahhha hhhahhaaaahhaaa hhahaaahhhaaa
    brrruuuhhhahhha hhahhhahhha hhahhhahhhaaa. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (41)
     
  23. Torolt_felhasznalo_400026
    Torolt_felhasznalo_400026
    2005. február 17. 08:1847.
    Láttátok a jövő heti előzetest?Bea kibukik vmin, a kamerást is leordítja. Szerintem az a csaj tiszta idegbeteg lehet. Amikor a Győzi elment fellépni, Bea teljesen készen volt. A gyerekkel ordibált otthon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. február 17. 08:0146.
    Két nap őrület
    RTL Klub Online - Fókusz - Tarr Zsuzsanna
    2005-02-14 20:53:29

    A Gáspár család élete fenekestül felfordult mióta kamerák figyelik minden lépésüket. Bea - Győzike felesége - nem is sejtette, hogy jöhet még ennél is rosszabb. Mondjuk egy vendég.

    továbbiak, képek és videók

    http://www. online. rtlklub. hu/sztarklub/?id=0502169450
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (45)
     

Címlap

top