Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angelina Jolie

CatherineG
Létrehozva: 2005. január 18. 10:54
Angelina Jolie fiának nem lesz apja

velvet

2005. január 16., vasárnap 13:23
Angelina Jolie megelégelte, hogy még mindig azzal nyaggatják, hogy Brad Pitt és Jennifer Aniston házassága miatta romlott meg. Legutóbb is cáfolta, hogy a színészben találta meg az igazit. Sőt kijelentette, nagy esélyt lát arra, hogy fiának sosem lesz majd apja.

Angelina Jolie attól fél, sosem találja meg az igazit, és az élete hátralévő részében magányos lesz. A színésznő ezt az után árulta el, miután elege lett abból, hogy még mindig Brad Pittel nyaggatják.

Csonka család
"Rá kellett jönnöm, hogy sajnos jó esélyem van rá, hogy egyedül, apa nélkül neveljem fel a kisfiamat, Maddoxot. Lehetnek még nagyszerű, szenvedélyes szeretőim, jó barátaim, de attól tartok, szerelmes már nem leszek többé" - panaszkodott Agelina Jolie a Femalefirst című újságnak, amelyet az Ananova idézett. A színésznőt arról kérdezték, hogy Brad Pittben találta-e meg az igazit?

A Tomb Raider főszereplője sokadszorra cáfolta a pletykákat, hogy szívesen váltaná Jennifer Anistont a színész életében. Azt szintén többször tagadta, hogy valaha is több lett volna köztük a munkatársi kapcsolatnál.

Brad Pitt és Angelina fia
Az egykori álompár válásáért azonban sokan Angelinát teszik felelőssé, akivel Pitt tavaly, a Mr. és Mrs. Smith című film forgatásán ismerkedett meg. A házaspár ismerősei szerint Jolie-nak annyi szerepe valóban lehet a válásban, hogy a 41 éves Brad Pitt gyerek utáni vágyát erősítette. Mégpedig azzal, hogy örömmel vette, hogy a forgatási szünetekben a színész folyton a három éves kisfiával játsszon.

Jennifer Aniston vállaltan inkább a karrierjével törődik, mint a gyerekvállalással. Noha néhány éve próbálkozott már az utóbbival is, de nem sikerült teherbe esnie. Az egykori párhoz közel állók szerint Brad Pittre az is nagy hatással volt, hogy Angelina örökbe fogadott egy gyereket, akit azóta is egyedül nevel.

Két váláson túl
A 29 éves színésznőről januárban jelent meg egy hír a The Sun című lapban, amelyik szerint egy Daniele Patini nevű olasz milliomossal jár. Többen látták őket összeölelkezve a London Eye turisztikai látványosság környékén. A lapnak Patini egyik barátja nyilatkozott arról, hogy Angelina teljesen elbűvölte az üzletembert. Úgy tűnik, a színésznőt kevésbé bűvölte el a férfi, mert azt nyilatkozta, magányosának érzi magát.

"Még mindig jobb, hogy egyedül vagyok, mintha még egyszer el kellene, hogy váljak" - mondta egykedvűen Angelina, aki huszonévei derekán két házasságon volt már túl. Először Jonny Lee Miller brit színésszel kötött házasságot 1996-ban, majd második férje, Billy Bon Thornton lett. A második válás után kijelentette: nem megy férjhez többet.



  1. Torolt_felhasznalo_466814
    Torolt_felhasznalo_466814
    2006. május 31. 10:5529.
    Micsoda hasznos infók.... elképesztő
    előzmény:
    CatherineG (1)
    2005-01-18  10:54
  2. 2006. május 31. 10:3728.
    Akinek a nevét leirta mon00,azt Angelina szülte!Közös baba Brad Pittel!Medox mellett van még egy örökbefogadott baba,aki néger,őt Zaharanak hivják!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_485890 (25)
    2006-05-28  23:19
  3. 2006. május 31. 09:5727.
    most akkor hány gyereket fogadott örökbe??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. május 31. 09:5526.
    hogyan lett fekete kisgyerek két fehér ember dnséből?...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_485890
    Torolt_felhasznalo_485890
    2006. május 28. 23:1925.
    Sz'tem most valszeg ot magat erdekelnek legjobban ezek a kepek - de nem hiszem hogy jelentkezni fog neked  .  Kicsit biztos nosztalgiazna hogy milyen volt az alakja a terhessege es kislanya megszuletese elott  .  Mit szoltok az uj kis jovevenyhez? Shiloh Nouvel Jolie-Pitt  .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850403 (24)
    2006-05-27  17:39
  6. Torolt_felhasznalo_850403
    Torolt_felhasznalo_850403
    2006. május 27. 17:3924.
    Sziasztok!Érdekel valakit Angelina Jolie meztelenül?A 2006 áprilisi Hustlerben van, 9 kép van róla, olcsón adom!!!Van még benne Carlie Banks, Erica, Holly a görkoris szépség stb...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. február 8. 20:5323.
    csatlakozom. Egy csomó olyan szinésznő van, aki örökbefogadott, mégsem veri nagydobra, lehet ezt csendben, szeretettel is csinálni. Az igaz, hogy akkor nincs a kirakatban a dolog.
    Szerintem ő is mint mindenki kialakíttat egy képet magáról a médiával:
    a dögös, kiszámíthatatlan, kicsit aberrált, de ugyanakkor hú de szuper anya. Van egy rakás pénze, úgy könnyű mindig szépnek lenni, sok-sopk pénzzel sok mindenen lehet változtatni. De ez lerágott csont.
    Természetesen lehet szeretni és nem szeretni. Én nem szeretem. Szinte egy szerepében sem normális karakter. Már bocsánat. Valami stiklije mindig van.

    előzmény:
    leiw (22)
     
  8. 2005. február 8. 20:3522.
    Szerintem az orokbefogadast azert csinalta hogy a villanofenyben legyen allandoan. . . . olyan nincs hogy ne mutogatna a gyereket amikor csak lehet es besopri a csodalatot. . . . . . raadasul szulni se kell, nem megy tonkre az alakja. . . . nem egy buta no. . . . . ! Annyira szepnek azert nem tartom. . . . az arca igen de az a vastag neger szaj. . . . hat lehetne kissebb is. . . nem tudom biztosan, de o volt az aki a fiutestverevel szenvedelyesen csokolozott a kamerak elott? Nem erdekel a sztarok elete, de mintha o lett volna az aki emiatt a tette miatt teljesen felhaboritotta Amerikat akkoriban. . . . 1-2 eve. . . . akkor azt mondtak rola hogy egy kozonseges K. . . . . . . de mondom nem mernem allitani hogy o volt-e. . . . .
    előzmény:
    ~~~~~~1 (21)
     
  9. 2005. február 8. 20:1221.
    Hello! Szerintem Angelina Jolie a legszebb a színésznQk közül, annyira szép hogy nem igaz. Szerintem tök rendes tQle, hogy örökbefogadott egy kisgyereket, és ennek semmi köze a csonkacsaládhoz, mert akkor lenne az ha ő szülte volna és a hapija elhagyja. És Gregor Bernadett hozzá képest egy rib*nc, szerintem egyáltalán nem lehet hozzá hasonlítani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_279839
    Torolt_felhasznalo_279839
    2005. január 19. 12:2520.
    Én imádom Angelinát, mint színésznőt, a magánéletével pedig azt kezd mindenki, amit akar! Én még el is tudnám képzelni Pitt-tel, szerintem jobban találna hozza, mint Aniston - ezért most ne támadjatok, csak magánvélemény. Az este néztem meg egy filmjét a számítógépen (nem jut eszembe a címe), egy szövetségi nyomozót alakit, aki egy sorozatgyilkos után nyomoz, és végül ő is áldozatává válik - persze a szó átvitt értelmében - zseniális volt. Néhány napja pedig a Nagy Sándorban láttam, ott nincs nagy szerepe, viszont remekül alakít. Szóval kedvenc karakterem.
    előzmény:
    CatherineG (19)
     
  11. 2005. január 19. 10:0419.
    Az az örökbefogadás dolog nagyon szép tőle. Az meg hogy így viselkedik, egyreészt érthető a hülye exférje miatt. . . na de akkor is. . .
    Vannak más színésznők is, ott van pl. Liv -Tyler, aki szerintem sokkal szebb, mint AJ, mégse olvasok róla olyat soha, hogy tönkrement miatta egy házasság. Catherine Zeta Jones pedig iszonyat gyönyörű, és ő is normális.
    angelina enyhén őrült szerintem , a véres dolgaival együtt. De az biztos, hogy a pici gyereket imádja. Kicsit túlkényezteti ugyan, dehát ez jobb, minthanem törődne vele. . . sokkal jobb. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_459514 (18)
     
  12. Torolt_felhasznalo_459514
    Torolt_felhasznalo_459514
    2005. január 19. 02:0218.
    Ne bántsátok Angelinát! Olyan remek kis nő! Örökbefogadott egy árvát, egyedül neveli, a pasik meg aprófát hugyoznak utána!:D

    A harmadik meg akkor jön a képbe, ha már amúgy sem működik az előző házasság! Na mindegy.

    Különben is ki nem szarja le Angelinát, vagy Bradpittet. :DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_816327
    Torolt_felhasznalo_816327
    2005. január 18. 23:4117.
    A gyerek nem a sajátja, örökbefogadta, amikor még együtt élt az előző férjével, azt olvastam megint örökbe akar fogadni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. január 18. 23:2316.
    még nem váltak el, egy honlap szerint "különköltöztek"
    előzmény:
    nazaret (15)
     
  15. 2005. január 18. 14:3115.
    Angelina Jolie gyönyörű, de tényleg meglepő, hogy mindenkivel hírbe hozzák nem? Talán ad okot rá. . . lehet hogy valamit igazoni akar? nem tudom. . .
    Ácsi!!! Jennifer A és Brad P elváltak???? Világosítson már fel engem erről valaki! LÉGYSZÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2005. január 18. 14:1614.
    Hát tudod ha egy házasság vagy kapcsolat stabil akkor csábitgathatja akármelyik felet is akárki akkor sem megy bele. . .
    Ehhez is két ember kell.
    előzmény:
    CatherineG (13)
     
  17. 2005. január 18. 13:5013.
    Dehogynem hibás. . . de angelina olyan stabilnak tűnő házassággokat dúlt már fel, hogy mégis arra kell következtetni, hogy erősen csábogatta a férfinemet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (12)
     
  18. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2005. január 18. 12:5212.
    CCCSak nehogy megsirassam szegény szerencsétlen pasikat!!! Nem azért, de egy csábitáshoz két fél kell nem??? Mindig csak a nőt szidjátok, de a pasit miért nem??? Ő nem hibás?
    előzmény:
    dída (9)
     
  19. 2005. január 18. 12:4711.
    Én viszont Jennifer Lopez-ről szoktam Gregor Bernadettre asszociálni! A gyereket leszámítva nagyon hasonló dolgokat művelnek. . . :)))
    előzmény:
    dída (9)
     
  20. Torolt_felhasznalo_759744
    Torolt_felhasznalo_759744
    2005. január 18. 12:0510.
    Én is imádom, mint színésznőt!
    A Tomb Raider-ben fergetes volt!!!

    Gyönyőrű nő, csodaszép az alakja, az arca!

    Ahogy él, arról pedig nem tehet, éppen arról írtam!. . . A körülményei alakították ilyenné!

    Sajnos, pont ilyen Gregor Bernadett is!. . . Ő sem tehet róla, ha képtelen kialakítani a maga családját, hisz nem látott erre példát!

    Arról írtam, hogyan tehetik az egyedülálló anyák hasonlóvá a saját gyereküket is!

    :((

    előzmény:
    Nyunyekova (8)
     
  21. 2005. január 18. 11:439.
    Angelina Jolie magyar megfelelője Gregor Bernadett. Még kívülről is hasonlítanak egymásra (szerintem). :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. január 18. 11:418.
    Nekem szimpatikus a csaj.
    És végül is sok olyan pasit (nőt) ismerek, akik nem csonka családból származnak mégse tudnak normális kapcsolatot kialakítani.
    Gyerek egyedül. . . én becsülöm azokat a nőket, akik inkább egyedül felnevelik a gyerkőcöt mint elvetetnék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_759744 (6)
     
  23. 2005. január 18. 11:297.
    Való igaz, amit írtál. A csonka családban élő gyereknek nincs apamodellje. Márpedig ez még kisfiú is ráadásul. Milyen tutyimutyi pasas lesz belőle?:(
    Egyébként érdekes módon AJ-t mindenkivel hírbehozzák. Szerintem van alapja ennek a pletykának, máskülönben miért mászkáltak kézenfogva bredpittel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_759744 (6)
     
  24. Torolt_felhasznalo_759744
    Torolt_felhasznalo_759744
    2005. január 18. 11:266.
    Nem tudom, milyen céllal másoltad be nekünk ezeket a híreket, de nekem érdekes kis szociológiai elemzés is lehetne. . .

    Angelina Jolie élő példája a csonka családban felnőtt gyerek elfuserált életének. . .

    Ő is az apja nélkül nőtt fel, nem tanult megfelelő család-modellt, nem volt megfelelő apa-modell előtte. . .
    Az anyja azt a modellt adta neki, aki egyedül él a gyerekével, férj nélkül. . .

    Ő is ezért képtelen normális családot teremteni maga körül!

    Sajnos, a csonka-család modelljét most átadja a gyerekének is, így ő sem tud majd családban élni majd!!!. . .

    Ha valaki okos, az ezekből a példákból tanulhatna és nem törekedne annyi fiatal nő egyedül gyereket szülni!
    Tovább kellene látniuk a kis önzésükön, hogy dédelgetni való csecsemőre vágynak. Kellene a gyerek életét is nézni, hogy szüksége van apukára és csonka családban sosem válik egészséges személyiséggé!. . .

    Nekem ennyit jelentenek ezek a hírek. . . :((

    előzmény:
    CatherineG (2)
     

Címlap

top