Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jennifer Anistonek valnak

windycity
Létrehozva: 2005. január 10. 03:56
Pentek este a hollywoodi pletyka musorok jelentettek majd Szombaton pedig megerositettek hogy Brad Pitt es Jennifer Aniston Hollywood "arany parja" szetvalik 4 es fel evi hazassag es 7 eves egyuttlet utan..

LOS ANGELES (AFP) - Hollywood's golden couple Brad Pitt and Jennifer Aniston have reportedly formally separated after four and a half years of marriage. "We would like to announce that after seven years together we have decided to formally separate."

Ti mit gondoltok miert valnak szet?
Szerintetek ki a hibas ... Jennifer Aniston vagy Brad Pitt?
  1. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 18. 22:42154.
    Férj és gyerek nélkül él - pszichiáterhez jár Jennifer Aniston

    Miközben az Oscar-díj átadását követő partin a színészvilág java önfeledten mulatott, Jennifer Aniston, Brad Pitt egykori felesége a sarokban ülve szomorkodott.
    2006.03.16 08:57


    Ez az esemény nagy "csemege" a bulvárújságírók számára, ugyanis itt pontos képet lehet kapni a "sztárvilág" nagyjainak lelkiállapotáról. Nos, ha ez igaz, akkor sok jót nem lehet elmondani a Jóbarátok egykori sztárjáról, legalábbis ami magánéletét illeti. Bár jelenlegi kedvese, Vincent Vaughn is vele volt, csak mereven, kedvetlenül ácsorogtak az egyik sarokban, és még éjfél előtt távoztak. Persze rögtön megindultak a találgatások a nem mindennapi rosszkedv okáról.

    A család közeli ismerősei szerint az lehet a probléma, hogy a színésznő, aki nemrég még azt nyilatkozta, hogy eljött az ideje a családalapításnak, most veszélyben érzi ezirányú terveit. Vincent azt nyilatkozta, hogy szeretné megfontolni a dolgokat, "Jen" azonban mindenáron meg akarja mutatni, hogy Brad nélkül is boldog tud lenni. Ezt pedig úgy tervezi bizonyítani, hogy Angelina Jolie-hoz hasonlóan ő is mielőbb teherbe szeretne esni. Az ugyanis, hogy legtöbb esetben mosolygósnak és jókedvűnek látják őt a kívülállók, a legtöbb közeli barát szerint csupán álarc. Valójában ugyanis a mai napig nem tudja megemészteni a szakítását, különösen azután, hogy Brad úgy lépett ki a frigyből, mintha az sosem létezett volna.

    "Jennifer a mai napig pszichiáter kezelése alatt áll, és számos önsegítő könyvet vásárolt magának" - árulta el egy közeli ismerős, aki odáig merészkedett, hogy kijelentse: most éppen azt kapja vissza a sorstól, amivel volt kedvesét gyötörte. Korábban ugyanis éppen ő volt az, aki ilyen-olyan indokokkal, de a gyerekvállalás elodázása mellett döntött, míg Brad Pitt alig várta már, hogy megtapasztalhassa az apaság örömét.

    Mindent összevetve ráébredt arra, hogy közel negyven esztendősen gyerek nélkül kell élnie, sőt még Oscar-díjat sem kapott eddig, míg az "örök rivális" Angelina már ezen is túl van. A barátok egybehangzó nyilatkozata szerint szerencse, hogy Vincent észnél van, és nem megy bele azonnal egy ilyen felelőtlen gyerekvállalásba. Ebben az esetben ugyanis csak 'bosszúgyerek' születne, ami biztos utat jelent a boldogtalansághoz. (Story híre alapján ma.hu)
    előzmény:
    kis-mammy (153)
    2006-03-13  03:59
  2. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 20:45152.
    annyira nekiestetek Brandek ismeretlenül is,hogy meg kellett védenem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (150)
    2006-03-08  20:15
  3. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 20:45151.
    Uma Thurman kidobta Balázst

    Néhány héttel azután, hogy Uma Thurman (35) bejelentette, megtalálta a boldogságot a magyar származású szállodatulajdonos, Andre Balazs oldalán, szakított a férfival. A színésznő a döntését azzal indokolta: Andre Balazs nem az az ember, akihez hozzámenne. Ez azonban nem jelenti azt, hogy Balazzsal ne maradnának barátok. (Ananova)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (150)
    2006-03-08  20:15
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 20:15150.

    nem fogok leugrani egy hídról ha szétmennek...

    Nem bizony!!!    

    Ne légy mérges...  peace 

     harmónia 

    Ezért is mondtam, hogy hagyjuk a vitát!!!

    Pusza!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (148)
    2006-03-08  20:10
  5. 2006. március 8. 20:14149.
    Te elszoktad időnkét olvasni azt amit írsz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (148)
    2006-03-08  20:10
  6. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 20:10148.
    Meglátod, hogy az idő engem igazol majd... lálálá--és akkor boldog leszel,ha szétmennek,neked az okozza az örömet,ha másnak nem jön be valami?Fogllakozz már a sját életeddel,nem látsz bele auz övékbe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (146)
    2006-03-08  19:24
  7. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 20:09147.
    Damu Roland kiborult *Lefújta eljegyzését a Jóban Rosszban sztárja
    Elvetették a gyermekét

    2006-03-08

    Budapest - Damu Roland (31) lefújta a hetedik eljegyzését. Pedig a Jóban Rosszban sorozat Várnagy Elődje már a gyűrűket is megrendelte Dél-Afrikából, de kedvese, Gabi (26) végzetes hibát követett el: elvetette közös babájukat.

    Damu Roland hiába keresi a boldogságot. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy a hetedik lánykérésen is túl van, két kapcsolatából gyermeke is született. A Blikk információi szerint nagyobbik fiával, aki 11 éves, nem tartja a kapcsolatot, de a 3 éves Benjáminnal rendszeresen szervez közös programokat. Legutóbbi kedvese, Gabi is áldott állapotba került. Roland a hír hallatán majd kiugrott a bőréből örömében, ám Gabi nem osztozott a színész boldogságában, úgy határozott, nem tartja meg a babát.

    - Azt mondta, túl fiatal még az anyasághoz, és különben is, csak néhány hónapja vagyunk együtt - kezdte megtörve Roland. - Igyekeztem meggyőzni, hogy gondolja át, hiszen a világ legcsodálatosabb dolga szülőnek lenni, de hiába. Ő már akkor eldöntötte. Miután átesett a beavatkozáson, minden megváltozott köztünk. Ez a cselekedet teljesen megmérgezte a kapcsolatunkat. Így hát szakítottunk - mondta Roland, aki elhatározta, hogy teljesen új életet kezd.

    Jóban Rosszban

    Képek a szappanopera első születésnapi bulijáról

    Mint a korábbi szakításai után tette, beleveti magát az életbe, és igyekszik nem beleszeretni az első lányba, aki az útjába kerül. Azt is megfogadta, hogy az összeköltözést sem sürgeti majd ezután, hiszen alig egy héttel megismerkedésüket követően már Gabival lakott, s talán ez is okozhatta a problémát.

    A szívtipró tehát nem hajszolja majd a szerelmet, de ha mégis szembejön, biztosan nem tér ki az útjából. Hiszen egykori kedvesével, Zsófival való szakítása után sem szomorkodott sokáig, hamar vigaszra talált Miló Viki karjaiban. Vélhetően most sem lesz ez másként, hiszen rengeteg lány szeretne Roland kegyeibe férkőzni. S ki tudja? Talán a számmisztika törvénye szerint a hetedig eljegyzés már egy életre szóló kapcsolat kezdete lesz.

    Bata Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (146)
    2006-03-08  19:24
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 19:24146.

    Én nem mondtam, hogy rossz ember. Egy szóval sem. Csak ezt mondtam:

    "Mielőtt azt hinnéd, hogy bárki irigy Angelinára: én nagyon sokáig Angelina-bolond voltam. Nagyon szerettem. Tényleg. Aztán ez egyszer megszűnt. Rájöttem, hogy mi van akkor, ha szép? Olyan sokáig nézegettem, hogy meguntam. Rájöttem, hogy nem jön be a színészi alakítása. Nem tetszik, ahogy játszik. Egyszerűen unom azt az 1 ábrázatát, ahogy tud nézni. Mert 1 van neki."

    Egyébként ez óóóriási a szexuális kisugárzás kopik. Nekem sokáig az ő képei voltak a háttérképem. De baromira meguntam. Plána meguntam volna, ha reggel utána megyek be a wc-re és láss csodát... ő is büdöset kakil!!!

    És ezt már Brad is tudja.. és még egy csomó minden miatt, szépen.......... lassan, 1-2 év alatt  alaposan kifakul ez a szexis kép, amit te is látsz magad előtt. És akkor kéne a többi tulajdonság... ami Jennek van.... mert Angelina minden filmjéban egy jó nő... de semmi szín, semmi más, csak a nyers erotika... De ha egyszer Brad meglátja, ahogy törli a fenekét, akkor mi lesz??   

    Meglátod, hogy az idő engem igazol majd... lálálá 

    Noddeaztán tényleg hagyjuk már abba az értelmetlen vitát!!! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (145)
    2006-03-08  19:10
  9. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 19:10145.
    ez az,egyik fan sem vagyok,mivel magánemberként nem áll módomban ismernem őket,csak alkotásaikon keresztül ismerem őket,ezért nem mondok a szex. életükről véleményt,max annnyit,hogy nekem az aneglina jobban átjön,szimpatikusabb ember benyomását kelti.Olyasfajta szexualitás árad belőle,amit nem lehet tanulni,de neki van,az emberek 98%-ának nincs,de neki van.
    A vászonról ennyi jön le,nameg egy gyerekeket örökbefogadó ember nem lehet annyira rossz ember szerintem.
    Jennifer Lopeznek is a harmadik férje van,meg Gregory Bernadettnek is, és mindketten harmincasok .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (143)
    2006-03-08  18:53
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 18:56144.

    Jaj ne vitázzunk!!!

    Te Angelina fan vagy én meg Jennifer...

    Ők meg nem tudnak róla, ez így is elég szánalmas 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (142)
    2006-03-08  18:32
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 18:53143.

    Figyelj, én nem Jen színészi képességeiről beszélek!

    Nehogy már azt hidd, hogy Brad ez alapján választja ki, hogy kit szeret!!!!

    Angelinának 1 arca van és Jennek is.

    Az egyik csücsörítő szájjal csábítóan néz, szinte nincs is arcmimikája /ami hosszú távon NAGYON unalmas lehet/, van egy 'istennő vagyok', a végzet asszonya ábrázata és kész...

    Szinte minden filmjében ugyan az a stílus. Ugyanaz a fej, ugyanaz a mimika.

    Ezt Jenről is el lehet mondani, de neki legalább rengeteg játék van az arcán, kifejező és színes. Nem csak csücsörítés és kész.

    El sem tudnám képzelni, hogy a jóbarátokban Angicica milyen pocsék alakítást nyújtott volna. És azért a legjobb sorozat a földön nem veszi fel a versenyt angelina lara croftjával és semmelyik filmjével. Ha neked választanod kéne Angelina filmjeit vagy a Friends-t tüntetnéd el végleg. Gondolom Angie filmjeit.

    Én nem lettem több egyiktől sem.

    Szerintem Angelina nem azért lett nagy színésznő, mert olyan hihhhhetelenül tehetséges, hanem inkább, mert nagyon különleges és szép arca van.

    Arról, hogy kinek híres a NAGYBÁTJA/!!!!/

    Nem gondolod, hogy a Kojac miatt lett nagy sztár Aniston!!

    Angelina faterja meg John Voight... aki még ma is híres színész...

    Ha nem szinkronnal nézed a jóbarátokat nem affektál, sőt kifejezetten mély hangja van. Jenkilanban meg egyébként mindenki affektál.

    Szóval nem hiszem, hogy Brad azért van vele, mert olyan gyönyörű és jajdetehetséges színésznő... Azért van vele, mert a hőn áhított gyerekét várja.

    /Egyébként Jen és Angelina között majdnem 10 év korkülönbség van. És az nem kevés/

    És mielőtt azt hinnéd, hogy bárki irigy Angelinára: én nagyon sokáig Angelina-bolond voltam. Nagyon szerettem. Tényleg. Aztán ez egyszer megszűnt. Rájöttem, hogy mi van akkor, ha szép? Olyan sokáig nézegettem, hogy meguntam. Rájöttem, hogy nem jön be a színészi alakítása. Nem tetszik, ahogy játszik. Egyszerűen unom azt az 1 ábrázatát, ahogy tud nézni. Mert 1 van neki.

    Jennifernek viszont van egy kisugárzása, ami teljesen megfogott. Nézem a képét és nem látok benne hibát. Ahhoz képest, hogy nemsokára 40 éves, gyönyörű, nem szabdalja magát, az egész lénye vonz.   

     Ha választanom kéne én Jen lennék, attól függetlenül, hogy Angelinát és magamat is szebbnek tartom nála.

    Nem lehet róla olyan képet készíteni, ahol nincs meg ez a kisugárzása.

    Egyszerűen szeretem és kész, Brad is nagyon sokáig szerette. Vajon miért?????

    De tényleg, szerinted miért??!!!!!

    Mindegy, én már nem akarok vitázni ezen. Angelinával van. Örülj neki! Szerintem már nem l

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (141)
    2006-03-08  18:26
  12. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 18:32142.
    Aniston és Vince Vaughn nem titkolják a kapcsolatukat
    2005. október 21., péntek, 11:34|Utolsó módosítás: 2005. október 21., péntek, 13:16


    A cikk betűmérete : kisebb nagyobb



    Bár sokáig mindketten tagadták, úgy tűnik, egyre komolyabb a románc Jennifer Aniston és Vince Vaughn között, akik már nem is vigyáznak arra, hogy fenntartsák azt a látszatot, hogy csak barátság van köztük.

    Forrás: [origo]
    Az első gyanús ölelés - itt még titkolóztak
    Ajánlat
    Jennifer Aniston az IMDb-n
    Vince Vaughn az IMDb-n


    A The Mirror című lap szerint már egészen biztos, hogy a két színész között szerelem alakult ki, mivel már arra sem képesek, hogy ügyeljenek a nyilvánosságra. Már hónapok óta megy a találgatás, hogy vajon Jennifer Brad Pitt-tel való válása után kivel vigasztalódik, több név is fölmerült, többek közt a Hetedik mennyország sztárjával, Geoff Stultsszal is hírbe hozták. Vince Vaughn azonban már hetek óta "biztos" befutónak tűnik, és az újdonsült pár már nem is igyekszik kendőzni boldog kapcsolatát.

    Nemrégiben a Jóbarátok című sorozat sztárja egy chicagói hotel erkélyén szenvedélyesen csókolódzott a színésszel, amelyet több szemtanú is látott. A Mirror beszámolója szerint egyáltalán nem zavartatták magukat, így bárki, aki éppen elhaladt a Peninsula Hotel előtt, láthatta, hogy Jennifer és Vince között már igenis komoly a dolog. Ám ha még ez sem lenne elég, a színész nemrégiben még édesanyjának is bemutatta kedvesét. Az egyik közeli ismerőse szerint ez nagyon komoly lépés a részéről, hiszen mindig is sokat adott anyja véleményére.

    "Vince nagyon komolyan veszi ezt a dolgot, hogy bemutatta Jennifert az édesanyjának, mert mindig is fontos volt neki, hogy a mama mit gondol" - mesélte a The Mirrornak a színész egyik közeli barátja. "Chicagóba mentek, csak a nagy találkozás kedvéért, de ott is végig ölelkeztek és csókolóztak, alig bírtak magukkal. A helyzet az, hogy Vince nagyon boldog Jennifer mellett, mert remekül kiegészítik egymást."

    Jennifer Aniston korábban így nyilatkozott a pletykákra reagálva: "Nagyon kedvelem Vince-t, de egyáltalán nem szeretném elkapkodni a dolgokat. Egyébként, ha valaminek meg kell történnie, akkor úgyis megtörténik, és kész."
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (141)
    2006-03-08  18:26
  13. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 18:26141.
    Én sosem birtama Jóbarátokos affektációt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (139)
    2006-03-08  18:23
  14. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 18:25140.
    Te hogyan vagy ennyire képben Brad életében?
    Egyébként tényleg,fel tud valaki sorolni három mozifiolmet Jentől?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_238531 (139)
    2006-03-08  18:23
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 18:23139.

     Ti baromi nagy tévedésben vagytok!

    Jen akart gyereket!

    Jen kétszer terhes volt.

    Jen kétszer elvetélt.

    Mire összeszedte magát, hogy jöhet a harmadik próbálkozás, a kedves hüdeszexi Angicica már megszerezte Bradet. Hát ez van.. nem csoda, hogy kiborult Jen, amikor megtudta, hogy terhes... Még a válása előtt. De olyan intelligensen viselte ezt az egészet, amire Hollywoodban még nem volt példa.

    És Jen nem az a helyes szomszéd kislány, mint a fórumozók 90%-a, sőt... Brad mindig azt mondta róla, hogy egy vadmacska az ágyban.. Angelina pasijai viszont azt mondták a dögös kis Angiról, hogy egy idő után olyan, mint egy fadarab. Eleinte még elcsábítja a pasikat, aztán meg fekszik és széttárja a lábát. Nem túl aktív az ágyban..

    Mellesleg én biztos, hogy nem tartozom abba a 90%-os szomszédkislány típusba. És arról is vitatkoznék, hogy Jennek valóban ilyen-e a stílusa. Nem ilyen.... A Friendsben ilyen volt Rachel Green... de mindegy, úgy látszik a keleti blokkban mindig így fogják azonosítani...

    Nem tudom, hogy láttátok-e hogy 7 év alatt, amíg Jen Bradel volt, szinte minden képről sugárzik a boldogság, Angelinával már csak mint két szerencsétlen, ülnek egymás mellett, pedig még nincs 1 éve, hogy együtt vannak. Szinte egyik képen sem mosolyognak, Brad csak a gyerekekre tud vigyorogni. Talán két összebújós csókolózós kép van róluk. Jennel számtalan helyen lekapták őket és szinte MINDEGYIKEN fogták egymás kezét, Brad még öt év múlva is mindenhol ölelte.. most nem díjkiosztókról beszélek, mert ott természetes, hanem minden semleges helyen.

    Akármit is írtok Jenniferről, ez az egy igaz... A képek magukról beszélnek. Az az igazság, hogy Brad annyira vágyott már egy gyerekre, hogy bármit megtett érte. Angie ezt tudta, gyorsan, 4 hónap alatt alatt teherbe esett, miután Brad visszament Anistonhoz vágta, hogy ide nem elég ő és Madox, ide saját gyerek kell... és együtt is maradnak. Ez bejött. Kérdés, hogy meddig.

    Az meg, hogy kinek mi a szépség abszolút relatív. Brad azt mondja, hogy neki Jen a tökéletes nő. Mindig is ilyen külsejű nővel képzelte el az életét. Angelina persze dögösebb, szexisebb, ez tény. De hosszú távon ez nem minden. Jen sokkal inkább Brad esete. Külsőleg. Angelinába nem azért szeretett bele, mert annyira, de annyira tetszik neki. Hanem mert teljesítette az álmát: gyereket szül neki. Nem azért, mert van egy oscarja, meg jó filmjei. Brad nem az oscar bizottság tagja, hanem egy férfi és nem aszerint válogatjam eg a szerelmeit, hogy ki "mit tett le az asztalra". Mellesleg 10 év Jóbarátok nekem és még pármillió embernek sokkal többet ér, mint a tomb raider, meg pár film Angelinától... Egyik sem olyan 'úristen ezafilmalegjobbavilágon' kategória.

    De szerintem teljesen felesleges ezen vitázni, az idő úgyis eldönt mindent. Én nem adok nekik 7 évet, de majd meglátjuk. De kívánom, hogy Jen találja meg a boldogságot, a szerelmet, szülessenek babái, igazán megérdemli

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (137)
    2006-03-08  18:11
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 8. 18:23138.

    Mivel te is kétszer fejtetted ki az Angelinás álomnő teóriádat, én is bemásolom a válaszomat rá.

    Abban minden benne van, amit most még egyszer felsorolsz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (137)
    2006-03-08  18:11
  17. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 18:11137.
    Mondjál nekem 3 jelentős mozifilmet anistonnal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647554 (135)
    2006-03-08  16:41
  18. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 18:10136.
    Hm...Aniston nagybátyja Telly Savalas alias Kojak,azért ilyen rokonság erősen megdobja az esélyeket,és Jen is Ámerikában születetett nőtt fel, bár egy időre visszatért gyerekkorában Görögországba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647554 (135)
    2006-03-08  16:41
  19. Torolt_felhasznalo_647554
    Torolt_felhasznalo_647554
    2006. március 8. 16:41135.
    Csak éppen nem ugyan onnan jöttek...érted?   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (134)
    2006-03-08  16:32
  20. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 16:32134.
    Igen,vnnak egyenlőtlenségek,DE Aneglina és Jennifer ugyanabban a közegben él,ugyanabban a városban,ugyanabban a körben,nekik speciel egál lehetőségük volt-van .És mégiscsak Anginak sikerült.Jennifernek meg nem.
    egyébként nem is nagyon tudok más jelntős alakítást ajóbarátokon kívűl.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647554 (132)
    2006-03-08  16:14
  21. Torolt_felhasznalo_647554
    Torolt_felhasznalo_647554
    2006. március 8. 16:19133.

    Ezen is értelmetlen vitatkozni.Vannak nagyon jo szinészek akiknek nem volt eséjük az Oscár-díjra, viszont vannak azok akik szerencsésebbek.Pl Angelie. Nagyon jo helyen remek idöben kell lenni.Ennyi.Az élet nem mindig igazságos.Sajnos.

    Nagyon értelmes a bem. oldalad A kedves feleséged bugyja? 

    előzmény:
    PersianCat (131)
    2006-03-08  16:12
  22. Torolt_felhasznalo_647554
    Torolt_felhasznalo_647554
    2006. március 8. 16:14132.

    Én aztán nem vagyok irigy rájuk! Söt!Nagyon ném szeretnék a helyükbe lenni!È n boldog vagyok a Férjemmel és kész!

    Én csak azt mondtam, hogy szerintem Angelie nem szép.

    Sok boldogságot kivánok nekik!Remélem, hogy tényleg azok.Nem csak az ujságokban mutatják!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_582470 (130)
    2006-03-08  16:07
  23. 2006. március 8. 16:12131.
    Értelmetlen azon vitatkozni,hogy vajon milyen ember lehet az életben Pitt, vagy Jolei,mivel nem ismerjük őket, ekkora világsztárral még nem találkoztam, kisebb kaliberű magyar sztárral már igen, és a találkozás nem mindig felelt meg annak a képnek, amit a cimlapok hoznak.Országos médiában szereplő szinésznőről derült ki,hogy egy nagy ........,amikor odamentünk hozzá diákként autogrammot kérni, akkor nagyon tapló volt.
    Más, ha azon vitatozunk, milyen szinészek is ők, hiszen azt mi is megtapasztaljuk a filmjeiket nézve.
    Angelina Oscar-dijas 30 évesen,Aniston 36 évesen sem, és ahogyan látom nincs is sok esélye.A Jóbarátokon kívül nem nagyon tud felmutatni semmit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647554 (128)
    2006-03-08  15:46
  24. Torolt_felhasznalo_582470
    Torolt_felhasznalo_582470
    2006. március 8. 16:07130.
    Magyarországon minden második emver elválik,én is tudok történeteke a saját ismerettségi körömből, amikor a nő a férje legjobb barátjával,amikor a pasi felesége hugával, stb stb.Miért éppen őket kell kipécézni?Csak itt az nlc-n egy csomó család tönkremeneteéről olvashatunk.
    Szerintem AJ szebb nő,de ha nem,akkor is,lehetnek más értékek is.Ismerni meg nem ismerjük őket, lehet fele sem igaz,a mit írnak.Miért fáj ennyire BP házassága?Más is elvált.
    Csak at irigység beszélhet belőletek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647554 (128)
    2006-03-08  15:46

Címlap

top