Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Edzöként külföldön

pineapple
Létrehozva: 2004. szeptember 6. 11:26
Sziasztok!

A barátommal Angliába, vagy Dublinba szeretnénk költözni, és az lenne a kérdésem, hogy én 22 évesen fitneszoktatóként el tudnék kint helyezkedni szerintetek?
  1. Torolt_felhasznalo_926006
    Torolt_felhasznalo_926006
    2005. március 20. 10:589.
    Sziasztok!!!Szerintetek a focinak hol van esélye?
    Profi labdarúgóként ki tudnék jutni valahova! Magyaro. -on több mint 100 NB-I-es mérkőzésem van. Jolly jokerként tartottak számon mert a kapus poszt kivételével bárhova bevethető vagyok! Ha van valami ötletetek Írjatok! Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_427392
    Torolt_felhasznalo_427392
    2004. szeptember 14. 14:238.
    ja, még annyit, hogy találtam kint kb 500 db fitnessz oktatói állást, vagy egyéb fitnessz melót, és nem szar a fizu sem ált 14-25 E font évente, attól függ hol és mi
    a beosztás
    csak kint a lakásbérlés drága, meg a vétel:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_427392
    Torolt_felhasznalo_427392
    2004. szeptember 14. 14:217.
    szia, én jövő hónapban költzöm Angliába a párommal, ott rengeteg edzői állás van, nekem fitness company-s, és elvileg nemzetközi papír
    nekem most le kell fordíttatnom a papírjaimat, amit az országos fordító iroda végez, és utána találtam a neten egy hivatlat kint, oda kell postán elküldeni, a fordítást, és a magyar másolatokat, és ott megmondják, hogy a magyar papírod minek felel meg, erről adnak egy hivatalos igazolást, amit kint tudsz használni, ha érdekelnek részletek írj privit, vagy mailem
    bernadettee@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. szeptember 11. 13:436.
    Szerintem az Akadémia biztosan a segítségedre lesz, ha helyet keresel Magadnak kint. Bizonyára vannak onnan olyan kapcsolataid, akik ismernek külföldi helyeket is, talán tudnak adni egy-két hasznos tanácsot.
    Amúgy szerintem az Akadémiás papírt máshol nem fogadják el, hiába OKJ-s. Legalábbis nem hiszem, hogy tudják kint, Dublinban, mi is az a Fitness Akadémia. . .
    előzmény:
    pineapple (4)
     
  5. 2004. szeptember 7. 17:395.
    Persze, ha jól beszélsz, és akadémiát is végeztél, mért ne? De mi az az edzö?
    előzmény:
    pineapple (1)
     
  6. 2004. szeptember 7. 10:324.
    Szia!

    Középfokon beszélek, és fitness akadémiai papírom van.
    előzmény:
    annaci (2)
     
  7. 2004. szeptember 6. 19:183.
    Ez egy jó ötlet . És kosárlabdát is lehetne esetleg? Jól beszélek angolul és TF-et végeztem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. szeptember 6. 12:432.
    Milyen szinten beszelsz angolul es milyen papirjaid vannak a kepzettsegrol?
    előzmény:
    pineapple (1)
     

Címlap

top