Weblap, domian, segítség!

Adamkadmon
Létrehozva: 2017. június 16. 22:24

Sziasztok,

A következő a helyzet. Csináltam egy honlapot, ilyen fancy, elérhető online weblapkészítővel. Nem tudom, hogy beírhatom-e ide a nevét, majd lent max körbeírom, hogy melyik.

Miután kész van, kész lett nem vettem még hozzá külön domain. Megnéztem és  ezen a helyen egy  évre minimum 150 ojró. Picit sokallom ;-)

Ugyanakkor nem jelenik meg a google keresésben, sehol, és már január óta elérhető. (Csak Google Ad-dal)

Kérdések:
- Mennyi lenne reális egy sima domainért egy évben, mennyi lenne a legolcsóbb?

- Lehet-e átvinni máshol megkreált weblapot? (azt írja igen, de kételkedem, hisz az ő engine-jüket használtam, nem hiszem h ilyen jófejek lennének, hogy csak átrántom.. ) Viszont nem lenne jó újrakezdeni az egészet.

- Azért nem dobja ki a google keresés, mert nincs még saját domainja? Vagy miért nem találja meg a keresőszavakat? (mondjuk a fő kifejezést a címben?) 
- S leginkább: Tud-e valaki ebben segíteni?

Köööösziiiii

3 hozzászólás
  1. Adamkadmon
    2017. június 16. 23:133.

Ugye? Az oldal egyébként w-vel kezddik és ix.com mal végződik. :)

Van benne még tárhely meg mittoménmi, de valójában nem valami emberbarát...

előzmény:
    Babyface83 (2)
    2017-06-16  22:58
  2. Babyface83
    2017. június 16. 22:582.

Ez rengeteg, irreálisan sok pénz egy domain-ért. Ennyiért csak a domaint kapod? Szerintem tutira jár még mellé valami szolgáltatás, ami miatt ennyibe kerül. Persze, hogy át lehet vinni egy máshol kreált weblapot, miért ne lehetne? Hogy a google miért nem dobja ki, annak elég sok és bonyolult okai lehetnek. Általánosságban elmondható, hogy a google olyan találatokat vesz előre, amikre sok link mutat (tehát népszerű).