Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jól vagyok és pont :D

gemini2005
Létrehozva: 2016. június 6. 18:41

"Ma végre jól vagyok és pont! Nem érint meg, hogy más mit mond."


Egy kuckó a lazításra. :)


(Politika, celebek, reklámok, hittérítés és társai máshová tartoznak. )


Képek, videók, viccek amik valamit tesznek hozzá az életünkhöz - örömmel veszem, és ilyesmiket én is rakosgatok fel.


Legyen szép napod!


 

  1. 2016. szeptember 15. 08:4386.

    Három gondolat és egy érdekesség. Tajvanról mi nem jut eszedbe? Például a szellemváros. Mutatom, s a történet is érdekes. A második videóját elnézve bennem felmerült az a kósza gondolat, hogy itt Mo-on már rég "gondoskodtak" volna a bontható részekről... csak és kizárólag újrahasznosítás és környezetvédelem égisze alatt...

  2. 2016. szeptember 7. 12:1085.

    Surda - nagyon szerettem, volt valami egészséges lustaság a fickóban. Életszerű volt benne minden szereplő, annak a kornak pont azt hozta, amivel azonosulni tudott. Hoztam a dalt szeretettel mindenkinek, legfőképp azoknak, akiknek megvan a régi "fíling" :)


     

  3. 2016. július 27. 16:4784.

    Hallottunk már olyan történetet, hogy valakit bezártak a diliházba, telenyomták nyugtatóval, pedig nem is volt elmebeteg? Ez az újságírónő is majdnem eltűnt a pszichiátria süllyesztőjében...


    Putyin elnök nem hülye gyerek, sok mindent lehet róla mondani, de hogy nem gyenge penge (hát aki medvékkel birkózik pl... ) de hogy tud olyasmit is, ami színpadon megállja a helyét? A Voice színpadán - tudjuk, ott a zsűri csak hallja az előadót, s ha tetszik, megfordul - hatalmas meglepetést okozott... Hatalmasat! Talán nem is az a legfontosabb kérdés, hogy hátha csak egy dublőre, hanem azt kell látni, ahogy zsigerből, elsőre a zsűri reagál. ... aham... És megsúgom, van ott egy tag, az idősebb fickó... kész voltam rajta.


    Ez meg egy édes: bűvész fickó zavarba ejti a kutyákat... De hogy mivel? Én ezen morfondíroztam közben, hogy hát a szaglásukat nem tudta félrevezetni, ergo akkor hogy mégis??? Tündéri, aranyos ahogy a kutyák reagálnak.

  4. 2016. július 26. 13:2783.

    Kávé, hogy felfrissüljünk... És a következő történet is ehhez kapcsolódik, állítólag megtörtént... A kávé tehet mindenről persze! Úgy kezdődött, hogy munkahelyen a közös hűtőben lévő tejszínt dézsmálta valaki, s a gazdája, történetesen egy kismama megunta, hogy mire ő odaér, vagy nincs vagy megint megcsapolták. Furfangosan megoldotta a kérdést. Én kíváncsi lettem volna a kolléga ábrázatára!


    Mára a második egy elmés, vicces tanmese. A békák kitalálják, hogy tornyot másznak, de ott vannak az ellendrukkerek is - na ne már, hogy ennyire hasonlítson az élethez...

  5. 2016. július 18. 21:1582.

    Emlékeztek még arra a képre, ahol a magzat kinyúl anyja méhéből és megfogja az operáló orvos kezét? Ez a fiúcska ma már 16 éves!

  6. 2016. július 13. 06:2181.
  7. 2016. július 12. 07:2180.
    A mosómedvék megint bizonyítottak: ész dolgában jutott nekik bőven!Imádom  a mosómedvéket, az a huncutság, ami beléjük szorult...

    Napi mosoly 2. Mutatok 21 képet, amikor padikra van bízva a lakberendezés!!!!!

  8. 2016. július 11. 07:5779.

    A nagymama nyilvánosan alázta kislány unokáját a metrón - történt a napokban, Magyarországon. Bicskanyitogató, gondolatban többen elképzeltük a vén banyát, ahogy vizes kanálba nyomkodjuk a képét. Nem nevezném másnak, mint lélekgyilkosnak.

  9. 2016. július 10. 17:4978.

    Vitán felül áll, hogy az állatoknak is van beszédes arckifejezése... De még mennyire olvashatunk az ő lelkivilágukból is. 15 kép, ahol kisgyerekek és állatok mulattató mimikájukból olvashatunk!


    Láttam már macskát, aki a konyha padlóján vizes tálkája mellett feküdve csak belenyúlkált a mancsával a vízbe és csöppenként "ivott". Na, itt a párja a lustaságnak, nézd meg ezt a csibész macskoszt, hogy "jön le" a lépcsőn. Istenkém, annyira kis zsivány!

  10. 2016. július 10. 07:3977.

    Főzzünk! A fasírt kicsit másként, kipróbáltam és ilyen!

  11. 2016. július 9. 17:5176.

    Szeméthalomban találta a kisbabát az önkéntes lány, s gondjaiba vette. A helyszín Hiti. A csöppségnek csak orvosi segítség, és anyai gondoskodás kellett (volna már előbb is...)

  12. 2016. július 9. 08:2475.

    A kapucnis felsőket eddig Te sem jól hajtogattad - mutat néhány ötletet erre és mást is. Nem csak felsőruházatként jó...


    Ez a bejegyzés pedig az emberségről szól... állatoktól... Egy medvével kezdődik, aki észrevesz egy vízben fuldokló, átázott tollú madarat. Kihalássza. Simán felfalhatta volna...

  13. 2016. július 8. 21:1674.
  14. 2016. július 8. 10:1373.
  15. 2016. július 6. 12:4172.

    2000 éves számítógép... Hát nem mi vagyunk az első észlények ezen a bolygón.

  16. 2016. július 6. 09:4971.

    Diana hercegnő... ma sem lehet róla megrendülés nélkül beszélni. Július 2-án lett volna 55. éves. A nyughelyét eddig én sem láttam, gondoltam kattintok. Aztán - szubjektív - de én MEGRÖKÖNYÖDTEM. Nem erre számítottam. Saját családjának egyik birtokán helyezték nyugalomra. A filmben elmondják, hogy halálának 20. évfordulójára máshová viszik majd... De attól még hitetlenkedve néztem és olvastam a videót, hogy jól látom, értem, Ő OTT... ott... Jövőre 20 éve, hogy meghalt, gondolom már nagyon égő lenne a világsajtó elé tárni, hogy néz ki a sírja.

  17. 2016. július 6. 06:4470.

    Egy kamasz a színpadon, akinél a legutolsó előny az hogy szép! Magánvéleményem szerint ez kis-nagylány az a tálentum, aki nem csak felragyog tehetségével, hanem ő erre született és ott is marad, nem lesz belőle hullócsillag.


    Naponta olvasok konkrét esetekről, amikor kutyákat kínoznak meg... tudom, már mondtam, és mondjuk sokan mit kéne és kivel és stb. Itt van egy MÁS ESET. Egy kiskutya, ő az életét adta majdnem, hogy gazdái két kisgyerekét megmentse egy motoros gázolástól. Nekem az a megrendítő benne (van kutyám, ismerem őket) hogy erre BÁRMELYIK kutya képes... Mert ők ilyennek születtek. Ők ezek... Az ember meg??? Ez egy olyan mélységes ellentét, aminek a kontrasztjától... szóval megrendítő. !!! erős idegzetűeknek, mert a filmben vannak képek, amik durvák, a kiskutyának nincs meg a felső fogsora, magyarán nincs orr-része!

  18. 2016. július 5. 08:2069.

    Bicskanyitogatás következik... Sűrítve: menőztek ámerikában, 40 ezer dolláros új autót stílususan "kivégeztek" mert megunták - parti, menő, happy- klassz, és rohadtul nagyok lettek tőle az autó tulajdonosai. Legalábbis az arcukra ez van írva - még a Teremtő se lenne képes meggyőzni őket arról, hogy mekkora sznob-idióták. Engem felháborított - persze lehet, hogy csak egy kötés az agyamban alapból hiányzik az ilyenfajta bulihangulathoz.

  19. 2016. július 3. 13:3968.

    Mosolyra igazítsd a szád :D Beszélő állatok - elég sajátosak, de mondhatnám nagy röhögések várhatók!

  20. 2016. július 3. 09:3567.

    Egy torokból két hang egyszerre: nekem teljesen új, döbbenetes élmény volt. Ez a hölgy először elkezd egy mormoló, mély torokhangon énekelni (már ez borzolt, nagyon megfogott), aztán először fel se fogtam, hogy mi az a hang a háttérben. Nem hangszer volt... ő, s egyszerre két hangon! (sajnos nem találtam hozzá képet, de ez most nem is annyira fontos)

  21. 2016. július 1. 16:4266.

    Én csak abba őrülnék bele, ha valamelyik szerettemnek ez a sors jutna.


    A társammal mi szívesebben élnénk egy "lakatlan" szigeten, mint ebben az érzelmileg totálkáros világban.

    előzmény:
    gemini2005 (64)
    2016-06-30  21:41
  22. 2016. július 1. 15:4965.

    Töltött paprika grillen vagy sütőben. Jó ötlet ez a recept, mert anno ha fogyni akartam, a szétválogatós étrendbe remek. Nálam a szétválogatós annyit jelent, ne eméssze egy időben a gyomor a szénhidrátot és a fehérjét. (Megsúgom, tökéletesen működő módszer, egyáltalán nem kell koplalni. Én nem is tudnék, van ami idegesítsen, nem még ez is.)


    Érdekesség - mit árunak el személyiségedről az ujjaid? :D


    Képválogatás: házasság előtti és utáni állapotodról (pasikról). Nagyon találó, volt amelyiken felnyüszítettem.


    Migrén - állítólag a lakosság 10%át érinti. Nem tudom, itt nálunk szerintem van az 25% is. Téma, mi van, ha esetenként vitaminhiány? Minden esetre az már rémísztő, hogy a fiatalok körében egyre többen panaszkodnak (amerikai felmérés szerint).

  23. 2016. június 30. 21:4164.

    És itt van a napi felszínes marhaságokból egy kivétel: kíváncsi lennék, hányan merik megnézni egyáltalán, milyen az ilyen élet... Lehet elgondolkodni... Életeket összehasonlítani... Nem, nem azt mondtam, hogy cseréne-e valaki vele... Hanem azt, hogy a felszínes fos életünkben kavarog a "lé", nyivákolunk, gebesztünk, mert vagy nem elég semmi (az idő végképp) vagy görcsölünk lilásodva, hogy mit veszítünk el még a meglévő életszívonalból...  Van az a szint, ami alá mer nem lehet menni... kinek hol van az ingerküszöbe? (a mostaninál csak jobb autó, a jelenleginél nem szerényebb ház, a szokásos kütyü-izé-internetbuzeráló eszközök - trendi, menő, bulvár, celeb) kipárnázott nyomorék élet... Az övé nincs kipárnázva. Tőle már nincs mit elvenni, de mi beleőrülnénk, ha a kis játékszereinket megtizedelné a "sors"... megőrülnénk... depi, öngyi, válás, zúzás... Na most ha van még kedved, nézd meg ezt a pár másodperces japán filmet... (kép nincs, direkt)

  24. 2016. június 30. 21:1363.

    Ügyes az énekes kislány, Selenára hasonlít.

    előzmény:
    gemini2005 (59)
    2016-06-26  19:23

Címlap

top