Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

4 nap magadra/ magadért

daniter
Létrehozva: 2015. május 28. 15:42

Sziasztok!


Úgy alakult, hogy a nyáron lesz 4 teljes nap, amikor oda megyek és azt csinálok ,amit csak akarok, teljesen egyedül. 36 éves vagyok. A férjem és a fiam egy "apa-fiú" nyaralásra megy több ismerős apa-fiú párossal/trióval együtt. Nagyon örültem ennek a hirtelen jött szabadidőnek! :) Aztán húúúha... elgondolkodtam... mivel és hogyan is töltsem el ezt a hirtelen rám szakadt "énidőt" .  Szeretném tartalmasan és emlékezetesen eltölteni . Futni és kirándulni nagyon szeretek... Igazság szerint egy mini el camino-t is el tudnék képzelni ...Magyarországon  ... viszont nem tudom merre induljak... Jogsim van. A gyalogtúrát imádom. Nem vagyok kényes.  Ti mit tennétek? Hogyan / mivel töltenétek el ezt a 4 teljes napot?

  1. 2015. május 31. 18:124.

    Nekem egyszer "adódott"  egy  /azaz 1 szabad estém.....mindent akartam  - mozi-színház, barátnő........, hazamentem ....leültem....másnap reggel  ott ébredtem fel....ruhástól végigaludtam a szabad estémet!


    Neked sokkal sikeresebb napokat  kívánok!

    előzmény:
    antironia (3)
    2015-05-28  21:12
  2. 2015. május 28. 21:123.
    előzmény:
    daniter (1)
    2015-05-28  15:42
  3. Torolt_felhasznalo_140624
    Torolt_felhasznalo_140624
    2015. május 28. 18:292.

    Esetleg keress rá gugliban, hátha van pont akkor valami tájfutó verseny, vagy rendezvény...


    Vannak ilyen túrázós oldalak is, ahová be lehet csatlakozni...

    előzmény:
    daniter (1)
    2015-05-28  15:42

Címlap

top