Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabadulós játékok ???

manocskakk
Létrehozva: 2014. július 24. 10:08
Sziasztok! 

Véleményeket várok a szabadulós játékokkal kapcsolatban Budapesten. Hétvégén jönnek vendégek és arra gondoltam, hogy elvinném őket egy jó kis szórakoztató szabadulós játékra, de ötletem sincs melyik a jó, nem unalmas stb. Kinek melyik jött be?  köszi

  1. 2016. május 23. 21:565.

    Ha igazán egyedi szabadulós játékot szeretnél játszani, akkor vidd haza a LogiKoffert. Ez egy élő logikai kincskereső csapatjáték elvitelre.


    Van belőle gyerek és felnőtt küldetés is. Nagyon ajánlom gyerekeknek szülinapi zsúrra, felnőtteknek baráti összejövetelre.


    www.logikoffer.oldalunk.hu


    Foglalás:+36 20 2130 588

  2. 2014. július 30. 13:344.
    Szia!

    mi itt játszottunk szabadulós játékot: http://paniqszoba.hu/
    nagyon jó volt. a maratoni 120 perces szabadulást próbáltuk ki. A fűrész pályáról mentünk a lost pályára. nagyon ötletesek a feladatok. a fűrész pályáról nem sikerült átjutnunk 60 perc alatt. 75 perc kellett mire átjutottunk a lost pályára (volt is para) de ott behoztuk a lemaradást és sikerült kijutnunk 120 perc alatt.
    nagy elémény volt a csapat számára :)
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-24  10:08
  3. 2014. július 24. 10:283.
    Szia, Mi voltunk többször is és nagyon szeretjük. Legszínvonalasabb ez volt: http://www.szabaduloszoba.hu/
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-24  10:08
  4. 2014. július 24. 10:262.
    Szia!


    Mi a Szobafogságban voltunk, nekem nagyon tetszett, igazi fejtörők, profin van berendezve, jófejek. Szuper volt. 


    Ott több szoba is van, mi a "Gyilkossági helyszínt"  és a "Rázva, nem keverve" szobát próbáltuk ki. Utóbbiból nem jutottunk ki :D
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-24  10:08

Címlap

top