Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Olvasókör

Olvasókör
Létrehozva: 2013. május 23. 19:10
Sziasztok!
Lehet, hogy kissé régimódinak tartotok, de a barátommal olvasókört keresünk Budapesten. Létezik ilyesmi még? Olyan hely, ahol emberekkel (és nem a fórumon "gépekkel", bár ez se megvetendő) lehet beszélgetni versekről, novellákról, irodalomról (kávéházban/teázóban). A mi barátaink sajnos nem rajonganak az irodalomért, úgyhogy velük ilyesmiről nem tudunk csevegni. Ha valaki tud információt adni, kérem tegye meg, de akár indíthatunk is egy olvasókört, ha valakiknek még van ilyesmihez affinitásuk (ami a létszámot illeti azt figyelembe kell venni, hogy egy teázóba/kávézóba korlátozott számban férünk be, bár gondolom ez az egész ötlet amúgy sem lesz túl népszerű)
Vera és Attila
  1. 2017. február 11. 16:054.

    Sziasztok! KovácsEdina vagyok Budapestről. Évekkel ezelőtt az egyik kedves ismerősőmmel közösen csináltam egy honlapot, ahol szintén olvasókört szerettünk volna szervezni, de sajnos érdeklődés hiányában ez az oldal elévült. És sajnos a barátság is az ismerősőm viselkedési hibája miatt megszakadt. Én is ha a munka mellett időm engedi szívesen részt vennék ilyen lehetőségben, régebben a két egyetemi diploma mellett rengeteget tanultam és olvastam. Szeretem az angol irodalmat Shakespeare vagy Jane Austin Émile Brontié művei is érdekelnek de a világ és a magyar irodalom is.


    Kérem ha szerveznek ilyesmit szívesen csatlakoznék hozzá.


    Ha lesz ilyen lehetőség kérem jelezzenek vissza: Kovács Edina,karolinaedina.varg2@gmail.com email címre vagy a 36306436495


     


    2017.02.11.


     

    előzmény:
    ÁgicaT (2)
    2013-05-23  19:32
  2. 2017. január 23. 13:023.

    Szia, én Kohlmann Rita vagyok. Angyalföldön lakom a Futár utcában.


    Annak idején nekem is volt egy ilyen olvasóköröm, de sajnos érdeklődés hiányában 6. ülés után be kellett fejeznem.


    Nagyon érdekel az ötlet. Szerintem a 13. kerületben a Béke útnál  a Fiastyúk úti villamos megállóval szemben van a Törpe Internet kávézó. Akár ott is tarthatnánk.


    Várom válaszodat az rkohlmann@freemail. hu-ra.


    Vagy a 06/70-559-5024-re.


     


    Addig is szia.



     

  3. 2013. május 23. 19:322.

    Addig is "hiánypótlásként" nézz be ide: 

    Mit olvastál mostanában? 

    előzmény:
    Olvasókör (1)
    2013-05-23  19:10

Címlap

top