Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Inter-Lingua nyelviskola?

szab.peti
Létrehozva: 2013. május 6. 12:51

sziasztok! halott már valaki az Inter-lingua nyelviskoláról?
Mert nekem teljesen szimpatikusak a feltételeik ( Ingyentankönyvek, ajándék 40óra stb...) csak nemtudom hogy érdemes e belevágni.

Más nyelviskolába mint a Katedra meg a cosmopolitant meg nem akarok menni mert rossz tapasztalataim vannak velük.

  1. 2018. július 7. 17:5910.

    Nekem nagyon tetszett :)

  2. 2018. július 6. 16:419.

    Csak pozitívat tudok mondani Elena tanárnőhöz jártam orosz nyelvtanfolyamra 

  3. 2018. június 22. 22:288.

    Hogy legyen egy friss tapasztalat is :


    Ide jártam német intenzívre Rozália tanárnőhöz az elmúlt hónapban. Nekem nagyon tetszett az oktatás, idősebb a tanárnő de pörgős és érezhető az a szeretet amellyel a gimiben is oktattak a jobb tanárok .Tudom hogy tanárnő német és orosz szaktanár és régebben gimnáziumban is tanított . Köszönöm neki az oktatást és további jó egészséget kívánok ! Ha németre jelentkeztek őt kérjetek mert ő a legjobb .

    előzmény:
    xardas (2)
    2013-05-15  12:11
  4. 2016. június 16. 23:207.

    Iszonyatosan rossz az Inter Lingua nyelviskola. Nagyon megjártam velük, kritikán aluli tanár, aki hibásan beszél angolul, semmi tanítási koncepció az órákon. Nem is abban az idősávban indult el a tanfolyam, amire jelentkeztem (de már 6 hetet csúszott egyébként). 2 hétig bírtam és váltottam. Ja és azt beszélik, több fórumon is, hogy semmilyen hiteles oktatási engedélyük (azt hiszem, akkreditációnak is szokták hívni) sincs. Ha tudtam volna.... 

  5. 2015. Április 8. 15:566.

    Az INTER LINGUA iskolát én sem ajánlom senkinek sem, nekem sem adtak rendes tankönyvet, csak fénymásolatot és olyan lassú volt az oktatás és vontatott, hogy visszakértem a pénzt, de csak egy részét adták vissza , az előleget bebuktam. Ja, és a tanár azt sem tudta, hogy mit kéne tanítani.... szánalmas volt az egész. 

    előzmény:
    balii (5)
    2015-01-29  22:46
  6. 2015. január 29. 22:465.

    Semmiképp ne menjetek az INTER lingua iskolába! Ígérgetnek csak (ingyen tankönyv, biztosan elindul a tanfolyam), de hetekig húzták a tanfolyamkezdést (angol alapfokra jelentkeztem) és csak fénymásolt papírokat adtak a tanfolyam első napján, tankönyv nem is volt. Az oktatás színvonala....na hagyjuk. Komolytalan az egész banda. Senkinek nem ajánlom!

    előzmény:
    emi72 (4)
    2014-12-04  17:14
  7. 2014. december 4. 17:144.

    Én senkinek nem ajánlom ezt az iskolát, nem is indult el a tanfolyam, amire jelentkeztem (német kezdő), csak ide-oda tologatták a kezdést hetekig és ígérgettek. 

  8. Torolt_felhasznalo_159074
    Torolt_felhasznalo_159074
    2013. június 15. 19:113.

    Sziasztok! Én is gondolkodtam rajta, hogy hozzájuk menjek, és lehet, hogy nyelveket jól tanítanak, ezt nem tudom megítélni, de ilyen minőségű magyar mondatok találhatók a honlapjukon, amely ugyebár marketingcélokat szolgál(na):

     

    "Ha szereti az idegen nyelveket, világjáró illetve egyszerű érdeklődője, kíváncsi mások kultúrájára vagy szeretne szerezni a nyelvvizsgát akkor jó helyen jár!"

     

    Ez sajnos nem túl bizalomgerjesztő. :(

  9. 2013. május 15. 12:112.
    Csáo, én tanultam nálluk oroszul és semmi probléma nem volt velük.
    előzmény:
    szab.peti (1)
    2013-05-06  12:51

Címlap

top