Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tuti jó bulihely Bp-n 30+

evike1979
Létrehozva: 2012. november 25. 18:36

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Alapvetően házibulis csapat vagyunk, hihetetlen jó kis társaság, 30-40 közöttiek, akik minden második hétvégén kirúgják a ház oldalát.

A zene terén mindenevők: lehet az az Petróleum lámpa, Charlie v. éppen Sting v. David Guetta .

Úgy adódott, hogy a csapat lányai bulizni készülnek, december 8-án Bp-n.

Olyan javaslatokat várnék, ahová szerintetek érdemes lenne elmennünk.

Egy feltétel van csak: nem szeretnénk 12-18 évesek között hülyén érezni magunkat.

Ha tudtok tehát tuti jó kis bulizós helyeket, ahol akár a 25 évesek, de akár a 40 évesek is simán előfordulnak, akkor várom az ötleteket.

(Jelen pillanatban Capella az úticél, de mostanra több a negatív, mint a pozitív hozzászólás a fórumokban.)

Köszi előre is!

 

  1. 2016. március 11. 19:3717.

    Szia evike1979!


    A topic-indító kérdés engem is érdekelne. Sikerült valami jót találni?


    Köszi a választ előre is!

    előzmény:
    evike1979 (16)
    2012-11-27  19:54
  2. 2012. november 27. 19:5416.

    Köszönöm a javaslatokat, Capella kizárva.

    Jam Pub, Symbol van a listán.

     

    És bár Alinee-t már az elején sem értettem, hogy mi a gondja, most mégis késztetést érzek, hogy megválaszoljam a kérdéseit.

    Úgy látom, ízekre szedted a topik indító mondataimat, és az azt követő hozzászólásaimat is :) Sebaj. Kíváncsi lennék, hogy egy "de szép kék az ég" mondatból miféle messzemenő következtetéseket tudnál levonni.

    Hidd el, nincs itt semmi ördöngőség, és nincs szükség belemagyarázni semmit a mondataimba.

    Bár magyarázkodnom sem kellene Neked, de ténylet kíváncsivá tettél.

    Már csak azért is, mert most már lehet, hogy érdekel, hogy egy magad fajta, pszichológiai elemzéseket végző nem földi halandó, hogy vajon milyen bulikba, helyekre járt(t), nem a szó szoros értelmében bulizni? Tényleg érdekel elmondod???

    Addig is:

    - fogalmam sincs, miért éppen a Capella, nyilván nem 50 emberből 50 ajánlotta ezt, viszont volt 1-2, akik igen, és mivel a hely nem szokványos, főként egy hetero földi halandónak, felkeltette az érdeklődésemet: vajon mit tudhat a hely? Ennyire egyszerű ez.

    - akik ajánlották, nálam jóval aktívabb budapesti éjszakai életet élnek, nyilván van mihez hasonlítaniuk, és úgy érezték, ez is egy fajta élmény, semmiképpen sem szokványos. Hangsúlyozom, nem CSAK EZT ajánlották, mást is . És azért éppen nekem, mert én kérdeztem meg őket.

    - Kérdésre ritkán válaszolok kérdéssel, de: mi bajod azzal, hogy egy 30-as nő kényszer érze kirúgni valaminek az oldalát a buli hevében? Meglepődnél, hogy a 18 évesek hevével fetekszik egy - egy házibulink. Ez vonatkozik a táncra, ivászatra , szórakozásra, vagy egy egyszerű pókerpartira. Szóval ezt a kérdésedet nem is értem.

    - FÉRJEM VAN, 10 éve vagyunk együtt, 8,5 éve vagyunk házasok. 7 éves az egyetlen fiam, és nem kell neki magyarázkodnom. Havonta kb. 3x a nagymamámánál alszik, ez alkalommal is ott fog aludni. És nem azért alszik ott, mert a szülőknek "kijár " egy kis kikapcsolódás, hanem azért, mert jól érzzi ott magát. Akkkor is ott alszik, amikor anyuci és apuci otthon ülnek péntek este, egy pohár bor, vagy egy jó könyv mellett.

    - a FÉRJEM iszonyat féltékeny. (és igen, jó nőnek tartom magam, sőőőőőőt, a legtöbb férfi annak tart. De nem azért, mert 90-60-90-es méretekkel rendelkező cicuska vagyok. Hanem azért, ami elsősorban a belsőmből fakad, és csak másodsorban a külsőm miatt)

     De visszakanyarodva a férjemhez, képzeld,  megbízik bennem, mint ahogyan én is benne.

    Mint írtam, egy jól megszokott társaság vagyunk, kb. 6-7 párral, akik kb. 2-3 hetente összegyűlnek valamelyikünknél, nyáron hatalmas medencés-főzőcskés bulikkal, este tánccal, pókerezéssel, vagy csak világmegváltó beszélgetésekkel. Jelen esetben külön fogunk bulizni a párjainktól. A fiúk mennek a maguk útján, és a lányok is. Mi ezzel a bajod?

    - a legutolsó kérdésed végképp nem értem: miből gondolod, hogy gond van az életemmel, és cikinek tartom azt, hogy fiatalokkal bulizzak???? Nincs gond az életemmel, csak lehet, hogy jóval gazdagabban (és ezt nem anyagilag értelemben értem most) és színesebben élem, mint Te.

    És hangsúlyozom, nem a fiatalokkal van bajom, amit cikinek tartok, csak egy olyan helyen szeretnénk magunkat jól érezni, ahol nem botlunk 17-20 éves csitrikbe és kisfiúkba, akiknek egészen más a céljuk az este végeztével, mint nekünk.

    előzmény:
    Alinee2 (15)
    2012-11-26  19:15
  3. 2012. november 26. 19:1515.

    Kár volt megkérdezned hogy mibe kötöttem volna bele.A Capella csak a csúcs volt.De mivel így megkérdezted,válaszolok.

    Miért épp a Capellát ajánlották,rengeteg szórakozóhely van azon kívül.

    Miért épp neked ajánlották,miért gondolták hogy neked ez élmény lesz?

    Egy harmincas nő miért érez ellenálhatatlan kényszert kirúgni bárminek az oldalát a buli hevében?

    Itt felmerült bennem még két kérdés,van-e családod.Írod van pasasod.Ez igen jó dolog,de nálam a pasas szó nem szerepel a szótárban,a pasas mellé nőci,nőcske dukál.És milyen lehet az a kapcsolat,ahol a pasas csak úgy elengedi egy vérbő buliba a jó nöcijét?Mert feltételezem hogy jó nőnek tartod magad.Az azért mégiscsak furcsa,hogy nem aggódik miattad,erre nem magyarázat a bizalom.Egy ép elméjű férfi félti a nőjét.

    Megemlítetted hogy van gyereked.Kisgyerek,valakire rábízod amíg buli van?Vagy nagyobbacska,és  mielőtt elmész,elmagyarázod neki hogy anyának is szüksége van kikapcsolódásra,és most jön a menetrendszerű buli?Igaz,úgy néz ki homo bárban,de hát ezt a gyerekednek nem kell tudnia.

    A pasijaitok külön buliznak.Nem érzik jól magukat veletek?

    Te is érzed hogy valami gond van az életeddel,ciki a fiatalokkal bulizni,igaz?

    Természetesen azt kívánom hogy érezd jól magad,nyugodtan maradj a Capellánál,és hozd ki abból az estéből a maximumot minden szinten.

    előzmény:
    evike1979 (7)
    2012-11-25  21:17
  4. 2012. november 26. 11:0314.
    Én nem is mennék bem,pláne úgy hogy a férjem is ott van valahogy őt is meg tesómat is mindíg megtalálják a melegek
    előzmény:
    Niobe (13)
    2012-11-26  09:40
  5. 2012. november 26. 09:4013.

    Capella - be ne tedd oda a lábad! :D

    Dürer kert - rockos

    Sziget retro - ott még nem voltam

    előzmény:
    pantheras18 (11)
    2012-11-26  09:35
  6. 2012. november 26. 09:3912.

    Jam Pub, kifejezetten 30-as korosztály jár oda, a zene vegyes, slágerek, pénteken általában jobb, mnit szombaton, de ki kell fogni, voltam már ott fergeteges buliban is és volt, hogy 5 perc után kifordultunk az ajtón.

     

    Jazzy pub - klasszikus funky

     

    Symbol

     

    Mori Opera nekem nem tetszett, Ligetbe meg a 2-be tizenévesek járnak, de amúgy jó.

     

    előzmény:
    evike1979 (1)
    2012-11-25  18:36
  7. 2012. november 26. 09:3511.
    Capellában volt egyszer a tesóm.ABszulút nem tartják tiszteletben azt hogy a másik nem igazán azért megy oda hogy azonos neművel összejöjjön.Úgyhogy nem igazán ajánlom.AZon kívűl amiket írtak van még a Dürer-kert,A-38.Barátaim ide szoktak járni és állítólag nagyon jó.Van még a Szigeten a retro terasz
    előzmény:
    Selymeske (10)
    2012-11-26  07:37
  8. 2012. november 26. 07:3710.

    A Morrisons Opera tényleg 30+, buliztunk már ott egész jókat, bár alapvetően nekem szűk a hely... mármint olyan bezártság érzetem van. Azonban jó zenéket nyomtak, és tényleg a 28-50 közötti korosztály volt jelen... még egy ősz öregurat is láttam, aki ugyanúgy ropta, mint a fiatalok :)))

    a Capellába én sem tenném be a lábam, több ismerősöm meleg, és hát, amiket meséltek.... fúúúj, kösz nem! :) 

    előzmény:
    evike1979 (1)
    2012-11-25  18:36
  9. 2012. november 25. 21:219.
    előzmény:
    evike1979 (7)
    2012-11-25  21:17
  10. 2012. november 25. 21:208.

    Virágszál, köszi a javaslatokat, mindenképpen listára kerül, aztán majd meglátjuk.

    Érdekes, Alcatraz valahogy az eszembe sem jutott, pedig azt még ismerem is!

    előzmény:
    VirágszálBp1986 (5)
    2012-11-25  19:52
  11. 2012. november 25. 21:177.

    Drága Alinee, (hamár ennyire közvetlenben nyomjuk ),

    Igen, bulizni akarok a csajokkal, és fogok is. Jól érezni magunkat, kihozni az estéből és magunkból a maximumot. Amíg a pasijaink ugyanezt teszik majd ezen a napon.

    És véletlenül sem szeretnénk tinibulikba belefutni. Ezért indítottam a topikot.. Mert véleményekre vagyok kíváncsi (mellesleg, ha nem említem a Capellát, mibe kötöttél volna bele?)

     

    Nem érdekel, hogy te hová jártál, és hogyan nem buliztál a szó szoros értelmében olyan helyeken, ahová földi halandókat be sem engedtek.

    De mivel én az vagyok, nyilván nem ott fogok kikötni.

    És megnyugtatlak, van, aki vár otthon majd: a pasim és a gyerekem.

     

     

     

    előzmény:
    Alinee2 (6)
    2012-11-25  20:04
  12. 2012. november 25. 20:046.

    Vicuka,sajnos nincs építő jellegű javaslatom.

    Ahová én jártam,oda földi halandót (étsed:Magyar) nem engednek be.

    A Capellába a kisujjam nem dugnám be.De neked jó lesz.Írtad,bulizni akarsz.Tény,én nem buliztam soha a szó szoros értelmében,de elmondhatom hogy éltem.

    Remélem nem egyedül élsz,vár majd valaki otthon.

    előzmény:
    evike1979 (3)
    2012-11-25  19:39
  13. 2012. november 25. 19:525.
    Vagy esetleg még Morrisons Opera, ez kimondottan 30+ hely, 30 fölött nincs beugró és 9ig koktélakció van :)
    előzmény:
    VirágszálBp1986 (4)
    2012-11-25  19:49
  14. 2012. november 25. 19:494.
    Doboz, ha szeretitek a kicsit rapesebb zenét, vagy Alcatraz (ez a két hely pár percre van egymástól, akár át is mehettek a másikba, ha az egyik nem jön be)
    előzmény:
    evike1979 (1)
    2012-11-25  18:36
  15. 2012. november 25. 19:393.

    Köszönöm az építő hozzászólást!

    Egyéb más javaslatod van???

     

    (egyébkénét képzeld, a tág ismerősi körömben többen is jártak már a Capellában, semmi bajuk nem lett tőle. Mind heterok - azok is maradtak a Capella után is -, és nem azért mentek oda, mert pl. melegek. Hanem a bulik kedvéért, amik néhány évvez ezelőttig fergetesek voltak állítólag. Heteroként is! )

     

    Szóval, ha van ötleted az eredeti kérdésemre, akkor várom, ha nincs , akkor részemről be is fejeztem.

     

     

    előzmény:
    evike1979 (1)
    2012-11-25  18:36
  16. 2012. november 25. 19:202.

    Capella?

    Na bassátok meg!

    előzmény:
    evike1979 (1)
    2012-11-25  18:36

Címlap

top