Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rizikó feladatkátyák! help

Bbohar
Létrehozva: 2012. november 18. 18:38

Sziasztok!

 

Olyan valakit keresnék, akinek megvan a régi Rizikó társasjáték, a RISK.

 

Régen nagyon nagyon sokat játszottunk vele, nagyon szerettük, még főiskolás koromban.

Sok év után megkaptam szülinapomra a most kapható rizikót (régen nekem nem volt meg, csak valakinek a koleszban).  Alig vártam, hogy végre játszunk vele. Már korábban olvastam, hogy háromféle verzió játszható vele, köztük a klasszikus is. Nagyon nagyot csalódtam, hiszen nincs benne feladatkártya!!! amit a legjobban szerettem a régi verzióban, a küldetést, ami titkos, és annak megvalósítása. Eléggé elszomorított, aztán arra gondoltam, hogy ha valakinek meglennének a feladatkártyák, és esetleg leírná nekem (tudom, nagy szívesség..de hátha) és akkor elkészítenénk a kártyákat házilag, és már játszhatnánk is a régi verziót.

Tud valaki segíteni? 

  1. 2019. december 31. 16:339.

    Sziasztok,


    lennétek kedvesek nekem is elküldeni a feladat kártyákat?


    A cím: wittmann.benedek@outlook.hu


    Előre is köszi!

  2. 2016. június 26. 14:178.

    Sziasztok!


    Tudom nagy kérés! De valaki el tudná nekem is küldeni a klasszikus rizikó feladat- és rizikó kártyák leírását vagy esetleg a fotóját? Sajnos a kártyák valahol elmaradtak a sok játék során :( és szeretnénk vele játszani


    E-mail: sebestyen0129@gmail.com


     


    Előre is köszönöm!

  3. 2013. január 27. 00:367.

    Kedves Detti31!

     

    Mi is megvettük a Rizikót, de sajnos azt a verziót, amiben nincsenek feladatkártyák... :( Láttam a fórumon, hogy neked megvannak fotón, ha nem okoz nagy gondot, megtennéd, hogy nekünk is átküldöd őket?

    Nagy segítség lenne...

    Előre is köszönöm!

     

    alexandra.ka.gm@gmail.com

    előzmény:
    Detti31 (2)
    2012-11-18  19:01
  4. 2012. december 22. 20:596.

    légy szives nekem is küldjed el ha megoldható

     

    viktor_kugler@yahoo.de

     

     

    köszönöm nagyon előre is

    előzmény:
    Detti31 (2)
    2012-11-18  19:01
  5. 2012. december 22. 20:575.

    sziasztok

     

    nekem is a Rizikó feladat kártyák kellenének, akinek megvannak bármilyen formában jó lenne köszönöm előre is

     

    viktor_kugler@yahoo.de 

     

     

  6. 2012. november 18. 19:064.
    Micsoda szerencse! Írtam privit!
    előzmény:
    Detti31 (2)
    2012-11-18  19:01
  7. 2012. november 18. 19:033.

    Szia!

     

    Imádtam ezt  ajátékot, a feladatkártyák sajna otthon vannak én meg ugye már nem ott lakom :D

     

    Viszont a facebookon van egy közösség, Rizikó party klub néven, sztem ott tudnak segíteni.

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2012-11-18  18:38
  8. 2012. november 18. 19:012.

    Szia!

     

    Mi pont tegnap vettük elő, a Férjem tesójáé volt gyerekkorában. Most meg a Kisfiamnak tetszett meg. Tegnap játszottak vele,és azóta is egyfolytában minden szabadidejükben. Ha priviben adsz egy email címet, átküldjük képekben. Lefotózzuk a lapokat. Ha nem gond, én meg azt kérném,hogy írd meg nekünk, hogyan kell ketten játszani pontosan vele. Köszi.

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2012-11-18  18:38

Címlap

top