Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Olcsó szállás, Párizs

br72
Létrehozva: 2012. szeptember 24. 22:12

sziasztok,

tud valaki Párizs északi részén egy olcsó, de tiszta szállást ajánlani?

Megnéztünk jó sokat. 3 jöhet szóba, de írnak róla jót-rosszat is.

Nekem a lényeg a  saját fürdőszoba és a tisztaság.

A GAr du Nor-hoz legyen közel.

Ha valakinek van ötlete, tapasztalata, szívesen venném.

(északi rész lenne jó, kiállításra megyek)

köszi

  1. 2017. január 18. 13:5612.

    A http://www.booking.com/index.html?aid=1158805 az egyik legmegbízhatóbb foglalási oldal. Munkámból kifolyólag rengeteget vagyok külföldön, mindig a bookingon foglalok, még nem volt gondom. sokféle szállás, jó árоn.

  2. 2016. március 30. 14:4511.

    En is az Ibis budget  hotelben szalltam meg  -es nagyon meg voltunk elegedve , Minimalista stilus - de nagyon kenyelmes , Icipici szoba -de a matracok szuperkenyelmesek .Zuhany /wc minden icipici -de szoban belul .Finom reggeli par euroert .Kedves szemelyzet -  angolul nem annyira ertenek  -inkabb franciaul kommunikaltunk .


     


    ha szallodat valasztasz -akkor figyelj arra ,hogy van-e 24 oras recepcio  - ha  nyaron mesz ,hogy van-e legkondi 


    en jobb szeretem a szallodakat ,mint a maganszallasokat - mindig abban bizom ,hogy ott minden nyilvanosabb  es bizonyos dolgokat kotelezo elvegezniuk ( pl . rovar es fereg irtast )


     en eddig akarhanyszor foglaltam maganszallast a booking.com  -on ,mindig irt egy -email .t a tulaj ,hogy erre vagy arra a bankszamlara utaljak at egy bizontos osszeget  - mikor a booking -on ott volt a hitelkartya biztositek ...


    szoval nekem buzlott valami ebben -es lemondtam


    ezt nem ertem ,hogy miert csinaltak ... volt valakinek hasonlo tapasztalata ? 


     

  3. 2016. március 30. 11:3410.

    Szia. El tudnád küldeni a srác elérhetőségét? :) előre is köszönöm! 


     

    előzmény:
    RitaParis (7)
    2013-05-04  20:38
  4. 2013. december 2. 19:229.

    Szia Rita!

     

    Aprisban megyunk Parizsba es olvastam toled,hogy tudsz egy jo szallast,csak a cimet nem irtad oda.

    Jo lenne felvenni a kapcsolatot azzal a lannyal vagy fiuval,legyszi valaszolj vagy ha valaki tudna nekem irni egy nagyon olcso szallast,azt megkoszonnem.

    Udv.Helen 

    előzmény:
    RitaParis (7)
    2013-05-04  20:38
  5. 2013. május 4. 20:418.
    airbnb.com/rooms/1121005 ez lemaradt :)
    előzmény:
    RitaParis (7)
    2013-05-04  20:38
  6. 2013. május 4. 20:387.

    Sziasztok!

     

    Egy pozitív élmény és olcsó szállás (szoba) Párizsban, max 2 fő.

     

    Múlt héten a párommal sokadszorra voltunk Párizsban és végre találtunk egy nagyon jó és olcsó szobát, a város déli részén, nyugis, biztonságos részen (aki járt már Párizsban, tudja, hogy ez igen fontos..) A házban amúgy még 1 lány lakik, nagyon kedves, csak párszor futottunk vele össze, ő az első emeleten lakik (ez a szoba földszinti, így teljesen privát), konyha, fürdőszoba közös..

     

    Esténként 30 eurot fizettünk 2 főre, remek környék, tudtam főzni és szoba wifivel.. előtte sajnos kétszer ennyiért koszos 2 csillagos "hotel" ekben laktunk..

     

    Az RER B vonalán található,kb negyed óra alatt bent voltunk a belvárosban (Notre Dame és környéke) és éjjeli busz is közlekedik.

     

    Jaa és a legjobb,egy helyes magyar srácé a ház, így szerencsére nem kellett a nyelvvel sem küszködnöm

     

     

    Itt találtam a hirdetést: (szerintem nyugodtan írjatok magyarul, szerintem előbb válaszol majd :)

     

    pusziii,

     

    Pauliiine 

     

     

  7. 2012. szeptember 27. 21:356.
    Hááát.... Gare du Nord környékének meglehetősen rossz a híre. Onnan indultam egyszer vonattal és nem szívesen mennék többször arra. Előzetesen gondoltam elsétálok odáig - elég gyorsan lementem inkább a metróba pedig fényes nappal volt. A booking.com-on nagyon sok szálloda közül választhatsz. Nyugodtan jelöld be a pályaudvar környékét elég sokat kiad, keress olyat ami nincs teljesen közel és metróval egyszerüen elérsz. Persze nem észak felé. 
    előzmény:
    br72 (1)
    2012-09-24  22:12
  8. 2012. szeptember 25. 10:115.

    köszi az öteleteket.

     

    üdv

  9. 2012. szeptember 25. 09:224.
    Az ibisben van saját fürdő, a formule 1-ben nincs
    előzmény:
    just4kelly (3)
    2012-09-25  09:21
  10. 2012. szeptember 25. 09:213.
    Az összes ibis vagy formule 1 hotel. Azoknál olcsóbbat nem találsz, tiszták, és Párizs minden részén fellelhetőek. 
    előzmény:
    br72 (1)
    2012-09-24  22:12
  11. 2012. szeptember 25. 01:122.
    előzmény:
    br72 (1)
    2012-09-24  22:12

Címlap

top