Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátot keresek!

gombika
Létrehozva: 2012. július 5. 13:45
21 éves egyetemista (Budapest) lány vagyok, Győr mellett élek. Sajnos sokszor érzem magam egyedül így jó lenne olyan korombeliekkel ismerkedni akikkel lehetne beszélgetni, bulizni, jó kis programokat szervezni!:) 
  1. 2014. Április 15. 20:428.
    Mondhatnám igen, aztán most megint ugyanott tartok, bár azért elég sok minden is történt azóta. :( :)
    Lehet maga a személyiségem ilyen "magányosfarkas" típus, csak én erőltetem magamra ezt a barátkozzunk témát...
    előzmény:
    jobkereso (7)
    2012-10-10  23:04
  2. 2012. október 10. 23:047.
    remélem kipróbáltad a tanácsom, és azért nem jöttél vissza, mert akadt társaság 
    előzmény:
    gombika (5)
    2012-07-06  22:32
  3. 2012. szeptember 24. 17:506.

    Halihó mindenkinek! 8)

     

    Én is szívesen barátkoznék, mert szükségem van barátnőkre, akikkel tényleg közel állunk egymáshoz és akikben meg lehet bízni. Gimi után mindenki ment a maga útján sajna... Sok mindent szeretnék csinálni, de egyelőre nincs kivel, pl. sportolni (újfajta csajos mozgásformák, mint zumba, spinning...), beülni kávézni és beszélgetni egy jót, bejárni a várost (Budapest!) csak úgy poénból, mozi-színház, néha 1-1 jó buli, utazgatás, kreatívkodás és hülyülés nevetgélés csak úgy (de ez úgyis magától jön, ha kialakul a megfelelő baráti viszony :) ) Egyébként 19 éves csajszi vagyok, egyetemista és még fiatal éveimben szeretném tényleg élni az életem, mindent ki szeretnék próbálni, persze ésszerű keretek között :D

    Ha Te is ilyesmi helyzetben vagy írj bátran (privit)! 

  4. 2012. július 6. 22:325.
    Köszönöm a tippet!:) 
    A bajom, hogy ilyen helyre is jobb valakivel menni nem? Ill. mindig az tántorít el, hogy csak ott ücsörgök egyedül:D 
  5. 2012. július 6. 22:294.
    Köszönöm!:)

    Igazából már a 2. évem volt az egyetemen, és van egy-két ismerős akikkel jóban vagyok, csak hiányzik valaki akivel úgy szorosabb lenne a kapcsolatom. 
    Azért a "haverok" és a barátok között van különbség. Nyílván tudom, hogy ez nem egyik pillanatról a másikra megy, de sajnos nem tudom mi az ami miatt ez számomra ilyen nehezen megy. :(
    Pedig még kollégista is vagyok, bár elég kicsi maga a kolesz..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  6. 2012. július 5. 19:543.

    Sziasztok!

    Nem mindenki ismerkedik olyan könnyen. :)

    Én is lehet, hogy bajban lettem volna a barátkozással, ha nem lettem volna kollégista. Meg hát... nyáron nehezebb, ősszel indul gondolom, ott is, mindenféle tanfolyam, klub, szakkör, ahol lehet ismerkedni.

    Én nem ott élek, meg talán öreg is vagyok már, de sok sikert a topicnyitónak! :)  

    Üdv,

    mgalagony1

    előzmény:
    Szilvimami (2)
    2012-07-05  14:57
  7. 2012. július 5. 14:572.

    Szia.

    Nincs baráti társaságod?Egyetemen sem?

    Keresztfiamék Győrben próbáltak szerencsét 2 éve,ott dolgozik .

    A párja suliba jár, mellette dolgozik.Sok,sőt rengeteg barátaik vannak,pedig mindketten ismeretlenül kerültek oda. 

    előzmény:
    gombika (1)
    2012-07-05  13:45

Címlap

top