Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok keresése

Mosolyalbum21
Létrehozva: 2012. június 25. 08:30

Sziasztok!

 

Először is bemutatkozom,... Egy 20 éves lány vagyok, Budapesten élek.

Amikor elkezdtem a főiskolát a régi baráti társaságom felbomlott, az új helyen pedig nem találtam komoly barátokra, csak a néha összefutunk -mi van veled?- szintig jutottunk el.

 

A topicot elsősorban azért nyitottam meg, hogy aki hasonló helyzetben van, mint én barátokat találjon, találjunk.

 

Olyan lányokkal, fiúkkal szeretnék ismerkedni, beszélgetni, barátkozni, akik hozzám hasonlóan érdeklődőek, vidámak, beszélgetősek, olyan valakit keresnek, akikben megbízhatnak, akik véleményét meghallgatják szívesen, próbálnak segíteni egymásnak.

 

Úgy sajnálom, hogy az emberek mostanában a mennyiségre mennek és nem a minőségre. Nem szeretem az olyat, hogy fb-on 1000 ismerőssel a háta mögött nincs senki, akinek elmondhatná a sikerélményeit, bánatát, ötleteit, terveit.

Én akár csak egy embert is találok, akivel beszélgetni tudok, és később barátság alakul ki, már örülni fogok. :)

 

Magamról még annyit szeretnék mondani, hogy mosolygós vagyok, próbálok mindig vidám lenni, szeretek sütni, főzni, beszélgetni, teázgatni (egyedül vagy másokkal), szórakozni menni (nekem a szórakozás nem feltétlenül bulizást jelent, hanem mondjuk sétálni, elmenni egy kávézóba és elbeszélgetni a napot, beülni egy bárba/pubba/kocsmába és beszélgeni, nevetgélni, csocsózni, biliárdozni, kirándulni, moziba menni, megnézni egy jó filmet, olvasni egy könyvet, alkotni valamit.

Számomra fontos az alkotás, hogy valami olyat hozzak létre, ami szép, az én kezem által készült el, másoknak örömet szerez, ha nekikadom, nos igen, jószívű vagyok. (sajnos, régen mindig kihasználtak, bár már csak azokkal, akik megérdemlik.  :) )

 

Remélem sokan csatlakoztok és beszélgetünk egy jót, ha netán új barátságok is  szövődnek, akkor csak mégjobban örülni fogok! :)

  1. Torolt_felhasznalo_582901
    Torolt_felhasznalo_582901
    2021. december 23. 09:2619.

    Szia! 


    Szívesen beszélgetnék veled! 


    Üdv Feri

    előzmény:
    Szabinah622 (16)
    2018-04-21  13:19
  2. Torolt_felhasznalo_582901
    Torolt_felhasznalo_582901
    2021. december 23. 09:2418.

    Sziasztok! 


    Nem rég szakadt meg a családi kapcsolatom. 


    Rájuk öszpontosítottam és nem alakítottam baráti kapcsolatokat. 


    Szívesen ismerkednék, beszélgetnék emberekkel.


    Milyen nemű és korú mindegy. Én hatvan éves vagyok. Nem egy begyöpösödött gondolkodású.


    Szívesen társalognék, Dunaújvárosi vagyok. 

  3. 2020. február 7. 15:4217.

    Sziasztok!


    Nemrég jöttem Budapestre dolgozni.36 éves vagyok.Családomtól,barátoktoktól,ismerősöktől távol.Szívesen beszélgetnék,találnék új barátokat itt is.

  4. 2018. Április 21. 13:1916.

    Sziasztok csajok! Szabina vagyok , most költöztem Dunaújvárosba˘! nagyon nem ismerek senkit, jó lenne baratkozni ,de nem mindenki veszi a lapot! Írjatok , ha akartok beszelgetni :)puszii

  5. Torolt_felhasznalo_285511
    Torolt_felhasznalo_285511
    2017. február 19. 17:1815.

    Sziasztok!


    Én 24 éves nő vagyok Komárom-Esztergom megyében élek. Én is szeretnék korombeli barátnőket találni, akikkel mindent megtudok beszélni. Szabadidőmet szivesen töltöm zenehallgatással, filmnézéssel. Szeretek sétálni, moziba, szinházba járni. Irj ha felkeltettem érdeklődésed!

  6. Torolt_felhasznalo_846285
    Torolt_felhasznalo_846285
    2017. február 18. 22:4114.

    Sziasztok! 


    Čn is ezzel a problčmŕval küzdök mint ti... szeretnčk egy baratŕtot akivel mindent meg lehet beszčlni čs talŕlkozunk amikor csak lehet, magamrňl nagyon nem tudok beszčlni nekem is a közčpiskola utŕn elköltöztek a baratok čs nagyon magŕnyosnak is črzem magam, szeretnčk olyan jňkedvű čs felüdült lenni, mint a kedves bejegyzčs írňja. 


    21 čves vagyok ha valaki egykorůnak esetleg lenne kedve beszčlni nagyon boldog lennčk, hŕtha mčg akŕr egy barŕtot is talŕlnŕnk egymŕsban :) 

  7. 2017. február 1. 08:2213.

    Szia. Én Szombathelyen nőttem fel. Most már pár hónapja ott vagy. Hogy tetszik a város? Az emberek? Mit dolgozol?

    előzmény:
    Agika20 (11)
    2016-10-30  20:01
  8. 2016. október 30. 20:0212.

    Honnan vagytok?

    előzmény:
    Búzavirágkék (10)
    2015-09-27  14:54
  9. 2016. október 30. 20:0111.

    Sziasztok,nem reg koltoztem Szombathelyre,senkit nem ismerek,32 eves no vagyok,fiatalos,uj batatokat keresek!

  10. 2015. szeptember 27. 14:5410.

    Sziasztok!


    M,i 30 feletti csajok megismerkedtünk páran interneten. :)
    Kéthetente szoktunk találkozni, megiszunk egy koktél, beszélgetünk, elmegyünk moziba, vagy amihez kedvünk van.
    Ha adódik egy szülinap akkor van tortázás, koccintás, táncolás, ki mit szeretne.
    Ha szívesen eljárnál programokra, de nincs kivel, akkor várunk szeretettel egy találkozón, nyitottak vagyunk az új emberekre, és programokra is, biztos lesz olyan, aki szívesen elkísér. :)
    (Van köztünk szingli is, és házas/gyermekes anyuka is, szóval ne aggódj, nálunk nem tudsz kilógni a sorból ;) )
    Privátban szívesen megírom a következő tali helyszínét és időpontját. :)


    B.

  11. 2015. szeptember 27. 10:269.

    Sziasztok 22 éves Szolnoki lány vagyok szívesen beszélgetnék buliznék valakivel :)

  12. 2015. augusztus 30. 19:328.

    Sziasztok!

    Most találtam meg ezt a fórumot, és őszintén szólva kicsit örülök neki, hogy kiderült számomra, nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Ahogy olvastam többen is írtátok, hogy a középiskola után megszakadtak a régi baráti kapcsolatok, ahogy velem is történt. Most 21 éves egyetemista vagyok és nem találtam eddig olyat, akivel igazán közeli barátságot köthetnék. Remélem itt találok valakit, aki szívesen barátkozna velem.
    Magamról annyit írnék, hogy nagyon szeretem a zenét, épp most tanulok gitározni. Szeretek moziba járni, sétálgatni, beszélgetni. :)

  13. 2015. Április 14. 12:127.

    Sziasztok! Sajnos csak most találtam meg ezt a fórumot de szintén barátkoznék olyanokkal akik nem tűnnek el egy idő után hanem ott vannak mindig ha kell. Jó lenne mozizni, sétálgatni, koncertekre menni...(:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636174 (6)
    2015-02-17  17:29
  14. Torolt_felhasznalo_636174
    Torolt_felhasznalo_636174
    2015. február 17. 17:296.

    Sziasztok! Kicsit megkésve, de én is csatlakoznék. Budapesti lány vagyok, elsőéves az egyetemen. Szeretnék barátokat, barátnőket találni, akikkel akármikor lehet beszélgetni telefonon, viberen, vagy találkozni, elmenni moziba, vagy beülni egy kávézóba, cukrászdába. Szeretnék egy igaz barátságot, ahol nincs kétszínűség, vagy hazugság, amiben mindig lehet a másikra számítani és bármiről lehet dumálni.

    előzmény:
    Mosolyalbum21 (1)
    2012-06-25  08:30
  15. 2014. Április 17. 21:295.

    Szia! Igaz, hogy én is megkésve találtam rá erre a posztra, de remélem neked azóta sikerült a megtalálnod a BFF-ed. :) sajnos én is ugyanezzel a problémával küzdök. A helyzet, hogy gimnáziumban volt több legjobb barátom is, konkrétan kettő, de sajnos ahogyan kirepültünk, és más irányba vette az  utat az életünk, akármennyire is szerettem volna velük tartani a kapcsolatot, fenntartani a barátságot ők nem igényelték. Egyikük konkrétan meg is meg mondta ezt a szemembe. Persze mellettük vannak barátaim, de semelyiküknek sem én vagyok a legfontosabb, és nem beszélhetünk arról a barátságról, ami bármikor működik. Olyan barátra vágyok én is, akit felhívhatok bármikor, kötetlenül tudunk beszélgetni és persze elfogadja a másfél éves kapcsolatomat is. Akivel el tudok menni csajos estékre, közös vásárlásokra, szóval azok a dolgok, amiket a pasiddal nem tudsz megtenni. De félre ne értsetek nem a pasim mellé keresnék pótlékot, csak érzem, hogy sokkal többet szeretnék egy barátságból kihozni, csak sajnos nincs hozzá alanyom. 
    Egyetemre járok most vagyok másodéves. 20 éves :)

     

    u.i.: vajon fogok találni magamnak egy IGAZ legjobb barátot, vagy ezt felejtsem el?

  16. 2012. november 5. 15:544.

    Akkor csatlakoznék én is. Most kezdtem a második évemet a szegedi egyetemen. Sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna és nekem se igazán vannak barátaim. A csoporttársaimmal nem tudtam úgy összebarátkozni, hogy bárkivel is összeüljek beszélgetni vagy akár szórakozni, a régi "barátaim" meg akkor hagytak el, amikor a legnagyobb szükség lett volna rájuk.

    Én csak szeretnék néha beszélgetni valakivel, elmenni közös programokra (mozi, sport, stb...) és úgy élni, mint bárki más.

    előzmény:
    POcahontas (3)
    2012-10-23  08:09
  17. 2012. október 23. 08:093.

    Szia!

    SAjnos csak most találtam meg ezt az írásodat,remélem még nem túl későn.

    Nekem ugyanez a problémám,23éves vagyok,a középsuliban nagyon sok barátom volt ,de mindig csak piszkáltak,és belefáradtam gondoltam a fősulin majd lesznek új barátaim és "szakítottam velük",de a főiskolán senki nem maradt meg olyan igazi  barátnőnek,pedig nagyon sokszor jó lenne. Volt egy barátnőm akit nagyon szerettem,tényleg mindent megtettem érte, de akkoriban találkoztam  a jelenlegi párommal és nem tudta elviselni hogy nem ő volt az első helyen. PErsze nem állítom hogy én nem voltam hibás,csak hát úgy gondolom hogy ha valakit igazán szeretsz akkor egy kis kihagyás után  ugyanúgy tudjátok folytatni mint előtte.

    Hátez az én rövid történetem.

    Jelenleg még egytemre járok,de szabadidőmben nagyon szeretek sportolni,moziba járni,és néha egy jó áttáncolós bulizós este is jól jön.:):)

    előzmény:
    Mosolyalbum21 (1)
    2012-06-25  08:30
  18. 2012. június 25. 13:262.

    Szia! 

    Én ugyan nem a Te korosztályod vagyok,de megfogott a topikindítód. Nagyon szépen megfogalmaztad,leírásod alapján szimpatikus lány vagy! Remélem találsz magadnak egy barátot/barátnőt! Vagy többet is!

    Azért is írok ,hogy  újból megjelenjen bal oldalon a topikod,hátha más is olvassa!

    Szép napot Neked! 

    előzmény:
    Mosolyalbum21 (1)
    2012-06-25  08:30

Címlap

top