Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Selytelmes fények

Torolt_felhasznalo_709884
Torolt_felhasznalo_709884
Létrehozva: 2008. december 22. 06:43

Máris sikerült szép kapcsolatokat elindítani....köszönöm de arra felhívták a figyelmemet:fél évente egy topikot csináljak,mert különben "betörik"a fejemet...jó könnyű lesz,mert én "bölcs ovőnéni"vagyok ,fegyelmezett felnőtt.......

 

 

 

Tudjátok a beteg legfiatalabb fórumozókkal és beteg,megrokkant felnőtt fórumozókkal szeretnék a zenét kedvelőkön és...a babát váró kismamákon kívűl barátkozni!

 

 

Egész gyerekkoromban sokat voltam kórházban.....emlékszem,mindig otthagytak ilyenkor a már ismerős,de mégis selytelmes fényeknek....esténként,de így téli délutánonként évről,évre soha nem jöttem rá...míg felnőtté nem váltam...mik azok a sok félelmetes fények ott és ott......

 

 

 

....hogy miért fáj az injekció,hogy miért kell annyiszor vért venni...hogy elsős koromtól az egyetlen barátnőm ötödikben miért mondott le rólam....??????Amikor egyszer újra mehettem suliba elszoruló szívvel láttam a padban nem várt senki,pedig én úgy rohantam hozzá.....a szűnetben odajött :"Mindig egyedül hagysz..."mondta csendesen..........

 

 

 

Így felnőttként is más vagyok mint az egészséges emberek.....Most karácsonykor írjátok meg bátran a Ti életeteket!Miről is kellett lemondanunk és miben volt más az életünk??????????A legkisebb -és beteg!!!-fórumozók,Ti is meséljetek bátran!Az egészséges fórumozók pedig tegyenek be nekünk-igen!szeretem én is a meséket!!!-szép karácsonyi dalokat,meséket.......

 

 

 

Itt a nagy alkalom:mutassátok meg Ti egészségesek irántunk való tiszteleteteket!Mi pedig köszönettel gyakran jönni fogunk,ugye ezt megígérhetjük ?????????

  1. 2016. november 21. 07:5273.

    Na akkor egyetlen valaszom lesz .
    Nem lattam , mi tortent , latom a kissnegabriella topik eltunt .

     Gabi van mentsege arra , hogy miert viselkedik igy .
    Nagyon konnyu atlepni Gabit es nem pellengerre akasztani , mint a nep ellenseget .
     

    Elneztem a szep kis 20 eves angyalarcodat a rekamen , melletted a simulo haziallatok...

    A csuda vinne el , mondom , 20 eves vagy ??? Mennyit elt ez a nick ? Mennyi tapasztalata , tudasa van a vilagrol ? Meg alig nott ki a gyerekkorbol...

    Mit tudott igazan megerteni a vilagbol , hiszen meg majdnem gyerek?

     

    Na aztan megneztem a hozzaszolasaidat .
    A kuruc.infos szlogenok , amiket levagtal a neonaci fiatalokkal tegnap este - az valami !

    A lelkesedes -  ez aztan a fegyver! Ki is van hasznalva e a fegyver!


    Beetetni konnyen megertheto , vilagmegvaltast igero szoveget lelkes , de semmittevo , unatkozo vagy frusztralt fiataloknak es hagyni , hogy lelkesen , ahogy egy fiatal tud lelkes lenni , szetrugjak az orszagot .

     

    Igy volt am a haboru elott is : a naci gondolkodok a fiatalokat kuldtek masirozni , azok vettek fel a bordzsekit es a fekete inget meg a barnat , aztan nem ok mentek vert ontani  , hanem a bepalizott agyamosott  fiatal azzal a szep lelkesedessel .

    Szoval , ha jol ertem , eloszor szetvered a ciganyokat , utana szetveritek a szegenyeket , zsidokat , kinaiakat stb , marad meg mint improduktiv szfera a nyugdijas - hat majd bemossak az agyatokba , lelkes 20 evesek , hogy verjuk szet a nyugdijasokat is - miert ne injekcio 60 evtol es akkor jo lesz stb...

     

    Szoval kislany : befejezem : tenyleg nem vagy vitapartner .
    Lelkes mai magyar fiatal vagy , aki gondolkozni nem tud , aki a kuruc.info csizmajat nyalja .
    Nem Gabi a nep ellensege , hanem az a marek szemet , aki minden nap ciganyozasra hiv fel es  belhaboru kitoresehez agital az Nlc-n  .

     

    A Kissne az ilyet nem csinal . 

    idézet:
    mozdony18 (67)
    2009-02-12 08:58:31

    *

    előzmény:
    mozdony18 (67)
    2009-02-12  08:58
  2. 2016. november 21. 07:5172.

    ****************!

    előzmény:
    mozdony18 (67)
    2009-02-12  08:58
  3. 2009. február 12. 20:2471.

    Komolyan? Ugyanazzal a névvel? Szánalmasan gerinctelen!

     

    Velem azt csinálta, hogy mindig máshol reagált a hsz-emre, mint ahová írtam, meg nem kattintott rá, hogy válaszol, így nem is tudom biztosan, hogy mindenhol olvastam és tudtam reagálni a gyalázkodásaira.

     

    Mondjuk nekem ez az egész tök fura, mert ez a név baromi ismerős régebbről és tegnap is csak néhány napos volt a nickje, szóval ezt nem először csinálta. De így teszi makulátlanná magát talán, így nem olvashatsz utána, hogy milyen ember is valójában, nincsenek hsz-ek.

     

    Na mindegy, rólam remélem lekop szépen, még engem oktatgat, meg lekislányozgat, amikor semmi egyenesség nincs benne.

    Neked köszönöm a kortesbeszédet, amikor Gabikát betámadtam, azzal sztem nem csak magamnak akartam jót, sokmindenkit irritál már!

     

    Na mindegy, végülis el tudom magam foglalni mással is! 

     

    Ők ketten úgy látszik egyformák, szórakoztassák el egymást! 

    előzmény:
    sárgasuzuki (70)
    2009-02-12  19:52
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 12. 19:5270.
    Képzeld mozdony újra regisztrálta magát .Nagyon "gerinces" ember,aki ilyen mi?Beszól,aztán törli és délután visszajön.Tényleg Gabikához való!
    előzmény:
    cs.adrika (69)
    2009-02-12  12:13
  5. 2009. február 12. 12:1369.

    Na, azért álljon meg a menet!

     

    Nem hiszem, hogy a koromhoz oly sok közöd van, egyébként nem vagyok már 20 éves, ha nagyon tudni szeretnéd, de valószínűsítem, hogy többet láttál a nagyvilágból, leszűröm a szövegedből, hogy egyből kioktatsz, miután látod, hogy fiatalabb vagyok.  

     

    Könnyen magyarázol itt a néhány napos nickeddel, amiből semmire nem lehet utalni rád, de látom gyorsan törölted is magad, gondolom Te is jössz majd egy új névvel, valószínűsítem, nem 3 napja vagy itt, ha ennyire tudod, mi minden folyik itt.

     

    Én, ellenben veled, vállalom az arcom és azt, aki vagyok, az összes hozzászólásom nyomon követő. Ezért nem vagy számomra hiteles és ezért nem is érdekel, mit magyarázol.

     

    A tegnapi Polgárháború c. topik hozzászólásaimat pedig legyél szíves ott lereagálni, valahogy mindig hátulról támadsz, azt látom én. Amit ebből a topikból rólam leszűrtél, az nagyon nem igaz, de nem fogok neked magyarázkodni, mert számomra meg te nem vagy vitapartner. A véleményed egyébként érdekes lett volna ott, de az, hogy itt támadsz le...

     

     

    előzmény:
    mozdony18 (67)
    2009-02-12  08:58
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 12. 11:1068.

    Na na!!

    Azért van topikja amiben azt hiszem mi veszprémiek féljünk vagy valami ilyesmi,éppen nem tudom melyik nick nevén szólja el magát,és az eseményekhez kapcsolodó topikokhoz is szól hozzá.Valamelyik nick nevén.

    nem kell neki védőügyvéd!!

    Egyébbként régóta van a topikon minden nick nével,és neki sem kell menni a szomszédba sértegetésért.

    most belane0319,tipitapi84,bobe0427, cicamica2020,francsics,francsics66,pszt43,kunigunda43,rakon cátlanka43,

    na ezeket egyetlen egy topikban szedtem össze.

    És hogy mersz bárkit  ismeretlenül a koránál fogva kioktatni?

    Ez amit irtál személyeskedés,és sértő.

     Gabika sértegethet mindenkit??????

    előzmény:
    mozdony18 (67)
    2009-02-12  08:58
  7. 2009. február 12. 08:5867.

    Na akkor egyetlen valaszom lesz .
    Nem lattam , mi tortent , latom a kissnegabriella topik eltunt .

     Gabi van mentsege arra , hogy miert viselkedik igy .
    Nagyon konnyu atlepni Gabit es nem pellengerre akasztani , mint a nep ellenseget .
     

    Elneztem a szep kis 20 eves angyalarcodat a rekamen , melletted a simulo haziallatok...

    A csuda vinne el , mondom , 20 eves vagy ??? Mennyit elt ez a nick ? Mennyi tapasztalata , tudasa van a vilagrol ? Meg alig nott ki a gyerekkorbol...

    Mit tudott igazan megerteni a vilagbol , hiszen meg majdnem gyerek?

     

    Na aztan megneztem a hozzaszolasaidat .
    A kuruc.infos szlogenok , amiket levagtal a neonaci fiatalokkal tegnap este - az valami !

    A lelkesedes -  ez aztan a fegyver! Ki is van hasznalva e a fegyver!


    Beetetni konnyen megertheto , vilagmegvaltast igero szoveget lelkes , de semmittevo , unatkozo vagy frusztralt fiataloknak es hagyni , hogy lelkesen , ahogy egy fiatal tud lelkes lenni , szetrugjak az orszagot .

     

    Igy volt am a haboru elott is : a naci gondolkodok a fiatalokat kuldtek masirozni , azok vettek fel a bordzsekit es a fekete inget meg a barnat , aztan nem ok mentek vert ontani  , hanem a bepalizott agyamosott  fiatal azzal a szep lelkesedessel .

    Szoval , ha jol ertem , eloszor szetvered a ciganyokat , utana szetveritek a szegenyeket , zsidokat , kinaiakat stb , marad meg mint improduktiv szfera a nyugdijas - hat majd bemossak az agyatokba , lelkes 20 evesek , hogy verjuk szet a nyugdijasokat is - miert ne injekcio 60 evtol es akkor jo lesz stb...

     

    Szoval kislany : befejezem : tenyleg nem vagy vitapartner .
    Lelkes mai magyar fiatal vagy , aki gondolkozni nem tud , aki a kuruc.info csizmajat nyalja .
    Nem Gabi a nep ellensege , hanem az a marek szemet , aki minden nap ciganyozasra hiv fel es  belhaboru kitoresehez agital az Nlc-n  .

     

    A Kissne az ilyet nem csinal . 

    előzmény:
    cs.adrika (54)
    2009-02-11  17:31
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 12. 08:2266.

    Szerintem ne foglalkozzunk vele.Én átlépem bármelyik nickjét látom,vagy találkozom vele,felismerem.

    Beteg ember,nagyon beteg.Beszélgessen csak saját magával.

    előzmény:
    Edith7 (65)
    2009-02-12  07:51
  9. 2009. február 12. 07:5165.
    A betegség nem érdem és nem mentség!! Hol vagy te nővér? Nem tanultad, hogy másnak adni ki magunkat nem tisztességes dolog?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329252 (61)
    2009-02-12  06:57
  10. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 07:0464.
    Tanulmányaidhoz pedig további sok sikert!!!!!!!Rendkívűli egyéniség és ERŐS EMBER VAGY!!!!!!!Büszkén vállalni foglak,mint  új kolléganőt,hasikerül!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329252 (63)
    2009-02-12  07:02
  11. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 07:0263.
    én mint nővér tudom ilyet nem lehet kitalálni ,ilyet csak átélni lehetett.... Gabika,fel a fejjel!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_709884 (1)
    2008-12-22  06:43
  12. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 06:5862.
    /bezzeg dicséritek rendszeresen magatokat,a Ti híres EMBERSÉGETETEKRŐL!!!/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_329252 (61)
    2009-02-12  06:57
  13. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 06:5761.
    és Ti többiek jól vizsgáztatok!Beteg születése óta,hát még Ti is rúgjatok bele,akár mindennap!!!Akkor most ki is az ELMEBETEG??????
    előzmény:
    eda-1952 (58)
    2009-02-11  17:59
  14. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 06:5460.
    így van!!!SENKIT NEM BÁNT!!Valóban nagyon ritkán is szól be még a "rosszaknak"is!!Viszont állandóan kidobatják a "SZENTEK"!!!!! és még sorolhatnánk...de mi nem tesszük,mi inkább ,mi tényleg:BARÁTKOZZUNK!!!!!
    előzmény:
    mozdony18 (53)
    2009-02-11  17:29
  15. Torolt_felhasznalo_329252
    Torolt_felhasznalo_329252
    2009. február 12. 06:5159.

    nem csak ő,hisz tudjuk:TELE VAN SÉRTEGETŐS BŰNÖZŐKKEL A FÓRUM!!Egymást kidobatják és LEHAZUDTOLJÁK!!!Van egy érzésem már a két nap alatt is:AKIKKEL EZT TESZIK,MINDEGY HÁNY ÉVE "ÉLNEK MAGUKKAL""ezek" MINDENT JOBBAN TUDNAK!!!!!!!

     

     

    ...most sírjunk,vagy nevessünk...ezt viszont nehéz eldönteni!!!!!

    előzmény:
    mozdony18 (50)
    2009-02-11  17:15
  16. 2009. február 11. 17:5958.
    Az utolsó kérdésben igazad van, de sajnos fordított a helyzet. Most vagy elhiszed---nem tudom, mióta vagy a fórumon- vagy olvasgass vissza. Nem lehet beszélgetni és barátkozni úgy, hogy az ellenkezőket lebutázod (ez még enyhe...), topikot indítani szörnyűségekről, éppen a házszámot nem megadva...stb. Volt néhány topik, amit döbbenten bámultam, mert elképzeltem, hogy olyan olvassa, akinek ez most  éppen nagyon rosszul esik. És hidd el, sokan próbálták megmagyarázni, nem érti. Most meg már mindig másnak próbálja kiadni magát, kamaszlánytól nagymamáig---de hát hogyan barátkozol valakivel, aki nem az ,aminek mondja magát.... Nem olvasom, mert nem az én témám, de úgy tudom, van egy jó kis topikja, ami régóta megy. Akkor miért kell ez mellé a 35. néven és direkt provokálásból egy nap kilencet nyitni?
    előzmény:
    mozdony18 (53)
    2009-02-11  17:29
  17. Torolt_felhasznalo_380732
    Torolt_felhasznalo_380732
    2009. február 11. 17:5057.

    anyám, ez a topiknyitó!

     

    se füle se farka.

     

     

     

    de gabika többi hozzászólásának sem.

     

     

    na ennyi elég is volt ebből a dilinyósból mára.

     

    kb 15 mp-ig szórakoztatott, amíg átfutottam a topikot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. február 11. 17:4356.

    Persze beszélgesen nyugodtan,de nem tud.Ez a baj,hogy zagyvál.Nem fejti ki egy témáról sem ,kerek,egész összefüggö mondatokban a véleményét.Mindig kérdez,és el sem olvassa a válaszokat.

    A másik miért kell naponta új nick????

    Miért nem marad a régin????

    előzmény:
    mozdony18 (53)
    2009-02-11  17:29
  19. 2009. február 11. 17:3455.

    Nna, én a részemről befejeztem Veled ezt a témát!

     

    Te gondolom mindent beveszel, amit valaki leír... 

    előzmény:
    mozdony18 (53)
    2009-02-11  17:29
  20. 2009. február 11. 17:3154.
    Még csak annyit, hogy ha nekem írsz, légyszi a "válasz erre" gombot használd, mert ha már valahol igyekszel beszólni nekem, legalább hadd reagáljak, most ugyanis csak véletlen, hogy idetévedtem! Köszönöm!
    előzmény:
    mozdony18 (50)
    2009-02-11  17:15
  21. 2009. február 11. 17:2953.

    rossz vagyok szamtanbol

     

    Nem bant senkit sem Gabi! 

     

    Egyedul van , szeretne beszelgetni .

     

     

    Mi ertelme van bemenni arulkodni a moderator topikba ilyen dolog miatt , mint  : tul sok neve van ?

     

    Ugyanakkor a tagok felcsinaljak a moderatorok idegrendszeret , direkt vasottak , szigeteket alkotnak es onnan szabotalnak . Ciganyozik , zsidozik , hany es kop a forumlakok fele... mi a csudanak raszallni egy idegileg osszetort szemelyre ?

    előzmény:
    eda-1952 (51)
    2009-02-11  17:21
  22. 2009. február 11. 17:2752.

    Több, mint egy éve??? Mégis miről beszélsz?

     

    Ha kötekedésnek gondolod, hidd annak, nem érdekel! 

     

    Azt meg, hogy én hány helyen futottam össza az alteregóival, nem hiszem, hogy tudod!

     

    Sok mindenen ment keresztül? Lehet... De honnét tudod eldönteni, mikor hazudik és mikor nem?

     

    De ha annyira véded, akkor legalább érvekkel támaszd alá, hogy miért regisztrál naponta új néven és miért beszél össze-vissza! Miért teszi tönkre mások topikját a halandzsájával? Hm?

    előzmény:
    mozdony18 (50)
    2009-02-11  17:15
  23. 2009. február 11. 17:2151.
    Te mozdony: nem egy éve nyílt, hanem decemberben...))) És nem a topik zavarja, hanem az, hogy  ugyanaz az ember legalább 7-8 néven sajátmagával beszélget és időnként másoknak beszól.
    előzmény:
    mozdony18 (50)
    2009-02-11  17:15
  24. 2009. február 11. 17:1550.

    Orok miszteria marad , miert zavarja a cs.adrika nicket ez a tobb mint egy eve megnyilt , 50 hsz-es topik.

    Annyira zavarja , hogy ketszer belinkeli a topikot a moderator topikba . 

    Megall az esz.

    Cs.adrika , Te kotekszel .

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top