Kedves Fórumozók!

A következő napokban némi ráncfelvarráson esik át az NLCafé, célunk a mostaninál könnyebben kezelhető felhasználói felület. Megeshet, hogy egyes funkciók átmenetileg nem érhetőek el, türelmeteket kérjük! A fórumon böngészni, hozzászólni, topicot nyitni természetesen továbbra is tudtok. Jó böngészést!

Lifetilt program

Norcika16
Létrehozva: 2017. július 12. 06:34

Sziasztok!

Érdeklődnék ki követi/követte a fent említett programot/kat illetve melyiket.

A programok közül melyikről milyen tapasztalotok van?

Beszállnék én is valamelyikbe 

11 hozzászólás
  1. 2017. november 10. 22:2511.

Réka programját, a Diéta Pro 2-t tudom ajánlani :) 
    Nemsokára lesz karácsonyi akciója is ha jól tudom. 

2. 2017. november 2. 21:2410.

A Lifetilt Diéta Pro csoportban most zajlik a 2. program, azon belül hétfőn indul a második hullám, még nem késő csatlakozni. Én nagyon szeretem, összesen 11kg-tól szabadultam meg és kíváncsian várom még mennyit sikerül leadnom. Plussz jelenleg egy nyereményjátékot is meghirdettek a csoportban, ami karácsony előtt kerül kisorsolásra!!!!! Részletekért keressétek fel a facebook csoportot!!!!!

3. 2017. augusztus 2. 06:059.

Köszi a véleményeket, végül elkezdtem ezt a mostani Diéta Pro programot. Nagyon tetszik, fogytam is és tényleg sok info van a csoportban :)

előzmény:
    Jucc13 (8)
    2017-07-14  11:34
  4. 2017. július 14. 11:348.

Én 5 kilotól szabadultam meg a fenékformálóval, most már csak az utolsó kb 2 maradt meg a formásodás és elég jól haladok :)

Megrendeltem a Platina Csomagok, azokat a kiegésztőket szedem hozzá.

előzmény:
    Norcika16 (6)
    2017-07-13  06:38
  5. 2017. július 14. 11:307.

Szerintem mindenképp érdemes, sok hasznos info van szűréstől eltekintve. Én rengeteget tanultam mióta bent vagyok a Diéta Proban.

Mit tapasztalsz a bogyókról? 

előzmény:
    reginka (3)
    2017-07-12  09:11
  6. 2017. július 13. 06:386.

Köszönöm a válaszokat, csatlakozni fogok a csoportokhoz :) 

Akik csináltátok, mennyit fogytatok vele?

7. 2017. július 12. 16:425.

Szia!

Én végig csináltam a fenékformálót és most is programozom. Szépen fogytam a korábbival, most pedig már alakformálás folyik. Én csak jókat tudok mondani róla. 

A blog stílusa van akinek tetszik, van akinek nem, ez olyan dolog, hogy kit mi motivál. Ettől függetlenül az alapokat ott tanultam meg, aztán beléptem a Fb csoportokba

Legutóbb Lifetilt Diéta Pro nevűbe, a program is onnan van amit épp csinálok. Profi étrend és edzésterv járt hozzá, a csoportban pedig minden infot megkapok, ami kell. 

A termékeket is szeretem, szerintem próbáld ki :)

Ha van kérdésed még, nyugodtan jöhet :)

8. 2017. július 12. 12:474.

A blogjának a stílusa szerintem bicskanyitogató (pl. "Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj, már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz."), de ha valaki ezen túl tud lendülni, akkor vannak jó gondolatai, és akiket ismerek, azoknak bejöttek a diétái meg a programjai.

9. 2017. július 12. 09:113.

Csatlakozz a facebook-os csoporthoz, nagyon sokan leírják a tapasztalataikat. Tény, hogy szinte csak a pozitívat fogod látni, mert keményen megy az adminok által a szűrés, de szerintem hatékony. Lehet ám, bogyók nélkül is az lenne a diéta és a sok mozgás együtt, ezt nem tudom. Én is szedem a CLA-t és a ONE-t, hátha... :)

10. 2017. július 12. 08:302.

Szia ! 

Amellett, hogy a tulaj egy számomra végtelenül antipatikus figura biztos tud valamit... A lányaim a fenékformáló programot csinálták/ják és nagyon látványos az eredmény. Mellette valamelyik "diétát" is követik, de azt inkább egészséges kajálásnak nevezném, mert nem fogyási szándékkal csinálják. 

Legnépszerűbb cikkek