Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

DIÉTÁK- szakdolgozat

Angel_fire
Létrehozva: 2016. Április 26. 20:32

Sziasztok,
Kérném szépen, hogy aki tud, segítsen az alábbi kérdőív kitöltésével. 
Diplomamunkámban az étrendjükben tejet, cukrot és gabonaféléket mellőzni igyekvők fogyasztási jellemzőit vizsgálom. A fenti étrendet követő BETEGEK (tejfehérje/gabonaélékre jelentkező allergia, cukorbetegség, inzulinrezisztencia, PCOS, lisztérzékenység, laktóz intolerancia, stb.) , illetve a fenti diétákat követő EGÉSZSÉGESEK (paleósok, Norbizók, GI diétán lévőnk, stb.) csoportját egyaránt vizsgálom, a kérdőív kitöltését mindkét csoporttól megköszönném.



http://goo.gl/forms/Zg1jl6XLQI


  1. 2016. május 9. 15:223.

    kitöltöttem, de nem jó a kérdőív egy helyen: én úgy tartom a diétámat (finomított szénhidrátokat kell kerülnöm), hogy nem helyettesítem semmilyen hókusz-pókusz cuccal, kevesebb édeset eszem, cukor nélkül iszom a kávét, teát stb.

    előzmény:
    Angel_fire (1)
    2016-04-26  20:32
  2. 2016. május 9. 14:202.

    Ajánlom neked a crohn-colitis fórumot ott van IBS is és ott vannak igazán sokan hozzászólók a témában. Valamint ezt az írást a ibs-diétáról. 

    előzmény:
    Angel_fire (1)
    2016-04-26  20:32

Címlap

top