Kedves Fórumozók!

A következő napokban némi ráncfelvarráson esik át az NLCafé, célunk a mostaninál könnyebben kezelhető felhasználói felület. Megeshet, hogy egyes funkciók átmenetileg nem érhetőek el, türelmeteket kérjük! A fórumon böngészni, hozzászólni, topicot nyitni természetesen továbbra is tudtok. Jó böngészést!

Turbó diéta vélemények

szundiszend
Létrehozva: 2016. március 22. 10:13

Érdeklődnék a Turbó Diéta hatásiról másoknál.

Ki mennyit fogyott a 14 napos illetve a 30 napos kúrával? Én 161cm vagyok 65kg-val kezdtem, lassan a vége felé járok pontosan betartottam de még csak 4,5kg-ot adtam le.Ez nem kevés? Vagy ez megfelel látványos eredménynek? Igaz még van pár nap... Kicsit kevésnek érzem fogyási ütemet.

Várom a véleményeket.

3 hozzászólás
  1. 2017. február 12. 16:413.

Érdekelne engem is , kinek van tapasztalata. Próbálkozom a könnyített változattal, még csak második napja. Mivel elkezdett stagnálni a fogyásom, amit életmódváltással indítottam be január elején, gondoltam, ezzel felturbózom. :)

2. 2016. november 28. 22:572.

Szia!

Én nagyjából heti 1 kg-ot fogytam, annál több nem is egészséges ahogy utána olvastam...

66-ról 60-ra fogytam, most próbálom tartani, 60-61 között ingadozik, ezzel teljesen elégedett vagyok. Az esti turmixot iszom továbbra is.

Legnépszerűbb cikkek