Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bill's Food a Spektrumon

mithrile
Létrehozva: 2005. február 26. 11:51
Sziasztok!

Látta valaki a Spektrum új főzős sorozatát? Azt hiszem magyarul " Bill, Sydney szakácsa" címen fut.
Nagyon szimpi a pasi, olyan könnyedén dobja össze a kajákat. Nekem különösen tetszett a sült müzli, ha valakit érdekel, kb ez volt a recept:)

3 csésze zabhpehely
natúr mandula (pirítatlan)
szezámmag
natúr szotyi
tökmag
kókuszpehely (de szerintem a reszelék is jó lehet)
mind íz6lés szerint, de hogy azért legyen benne
egy kis almalé (hogy édesítse - cukor és méz helyett)

ezt az egészet egy tepsibe öntötte, összekeverte kicsit, és 30 percig sütötte. Közben kétszer kell megkeverni (tíz percenként)

Ha jól emlékszem málnával turmixolt joghurttal , meg egy kis tejjel reggelire ették.
Nekem nagyon tetszett, jövő héten csinálok.

Ja, igen ez egy szép adag, sokáig kitart, de azt mondta, hogy kb. egy hónapig marad ropogós.
jó étvágyat:)
  1. 2005. február 26. 15:568.
    Nekem az a fickó nagyon nyálasnak tűnik, mindig ott van a bájvigyor az arcán. Régen volt a Főzzünk egyszerűen c. műsor, abban egy mackós alkatú pasi volt, na őt imádtam:) Jamie Olivier sem annyira jön be, akkor inkább Nigella.
    előzmény:
    mithrile (1)
     
  2. 2005. február 26. 14:117.
    Mit szóltok a Gasztropuccshoz?

    Vagy ez off?
    előzmény:
    manokamoka (5)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. február 26. 13:596.
    csókolom:)
    előzmény:
    manokamoka (5)
     
  4. 2005. február 26. 12:155.
    én is szeretem a tévépaprikát:))) olyan kis egyszerű, és nyugtató :D és finnnnncsiii:)
    előzmény:
    dina45 (3)
     
  5. 2005. február 26. 12:064.
    igen, ott is láttam finomakat:)
    előzmény:
    dina45 (3)
     
  6. 2005. február 26. 12:043.
    Sajna nem láttam. a Paprika adó is nagyon jóóóóó
    előzmény:
    mithrile (1)
     
  7. 2005. február 26. 12:032.
    jaj, a végén aszalt áfonyát tett még bele, sütés után, de szerintem a mazsola is jó:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top