Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Főzőiskola

meagnes
Létrehozva: 2004. október 5. 15:06
főzőiskolába szeretnék menni, méghozzá ahol olasz ételek sütését, főzését lehet megtanulni. Ehhez azonban szükségem lenne valamilyen támpontra (címre vagy hogy egyáltalán hol keressem) SEGÍTSÉG!!
  1. 2004. október 7. 17:217.
    Én jártam az előző főzőiskolába, szenzációs volt. Arra viszont számítani kell, hogy közel sem két óra, minimum három, de volt hogy ott maradtunk még tíz után, jó kis társaság jött össze. Végigkóstolgattuk a finom olasz borokat. Nem tudom most hogy lesz, de ne sajnáljátok rá a tandíjat, mert nagyon minőségi anyagokkal dolgoztunk, bőven belefér. Persze mindent felfaltunk izibe. A hangulat nagyon klassz. Én is, aki már közel húsz éve vezetek háztartást sok újat tanultam tőlük. Aki nem szereti a tévés műsorokból a Giannit menjen nyugodtan, mert nagyon jól csinálta az iskolát, le a kalappal előtte. , a szakácsról Sergioról ne is beszéljünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. október 6. 14:146.
    Olvasd el, amit írtam meagnes-nek.
    előzmény:
    v981 (3)
     
  3. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. október 6. 14:145.
    Úgy eltűntél, azt hittem nem aktuális már a kérdés.
    Olasz Kultúra Intézet
    Bp VIII. Bródy S. u. 8. tel:483-20-40/111
    Tanfolyam: Okt 11-én indul, hetente 1*2 óra, max 35 fő, hétfőn 4-6.
    Eredeti olasz séfek, profi konyha stb. Árat nem írnak.
    Lehet nyerni a Maximában tanfolyamon való részvétet ha holnap hívjátok a 437-37-28-at. Ennyit tudok, ezt is az újságból. Sok szerencsét hozzá. :)
    előzmény:
    meagnes (4)
     
  4. 2004. október 6. 13:144.
    Köszi az ajánlatot, érdekel engem is. Én is kerestem, de nem találtam. Egyébként az okt. 11-én induló főzőiskoláról hallottam. . . hogy lesz. . . de semmi többet. Várom a tájékoztatást. Köszönöm előre is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (2)
     
  5. 2004. október 5. 16:363.
    Igeeen! Engem érdekel.
    Megnéztem az Intézet honlapját és nem találtam semmit. Én oda járok nyelvet tanulni, de semmi jelét nem láttam, hogy lesz főzőiskola megint, de ma majd jobban kinyitom a szemem.
    Azt tudom, hogy az egyik tantermet (az lett volna az én csoportomé) átalakították a főzéshez, még az előző félévben, az előző tanfolyamhoz. Ez arra enged következtetni, hogy hosszútávon gondolkodnak ebben a főzőiskolában (bár mindig is voltak olasz főzőkurzusok).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_314348 (2)
     
  6. Torolt_felhasznalo_314348
    Torolt_felhasznalo_314348
    2004. október 5. 15:252.
    Neten már kerested? Mostanában elég sok ilyet lehet hallani/olvasni.
    Amúgy a Maximában van ilyen Gianni főzőiskola. Ott olvasom, hogy okt 11-én indul a suli az Olasz kulúra Intézetében.
    Ha érdekelne a részletek, azt is ide írhatom.
    előzmény:
    meagnes (1)
     

Címlap

top