Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Főzőtanfolyam

Two002
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 15:05
Sziasztok,
Hallot már valaki főzőtanfolyamról Győrben?
Nem szakácsképzésre gondolok, hanem inkább könnyedebb "időtöltésre".
  1. 2007. augusztus 18. 23:196.
    ?
    előzmény:
    Two002 (1)
    2004-08-10  15:05
  2. 2004. augusztus 11. 06:525.
    Szia,

    tulajdonképpen a barátnőm kért meg, hogy nézzek körül, van-e ilyen tanfolyam.
    Továbbítani fogom nekei az üzenetedet, aztán majd meglátjuk.

    Köszi.
    előzmény:
    zizi9 (2)
     
  3. 2004. augusztus 11. 06:494.
    Szia,

    köszi, de nem ilyesmire gondoltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681973 (3)
     
  4. Torolt_felhasznalo_681973
    Torolt_felhasznalo_681973
    2004. augusztus 10. 15:423.
    Szia!
    Én Tupperware edényekkel foglalkozom.
    Sokszor nem is az edények, hanem a főzés hozza össze a vendégeket. Nem fontos rendelni egy-egy partin, egy jó tanácsadónál nem is ez van az előtérben.
    Győrben is van Területi képviselet, ha érdekel tudok ajánlani tanácsadót, aki szivesen főzicskél vagy süt ezt-azt.
    Írj privit, ha kiváncsi vagy rá.
    Üdv!
    előzmény:
    Two002 (1)
     
  5. 2004. augusztus 10. 15:382.
    Én olyan főzőtanfolyamról hallottam, akinek budapesti gazdája van, de ha feliratkozol a hirlevelére, akkor meg tudod vele beszélni, hogy akár a saját győri konyhádban is megtanít pld. nagyon egészséges ajurvédikus ételek elkészítésére.
    Mit is jelent ez?
    Hogy a saját testtipusunknak megfelelő ételekre tanít meg. De ha gondolod megszervezhetjük együtt is, mert ha legalább öt embert összehozunk, akkor kisebbek a költségei.
    előzmény:
    Two002 (1)
     

Címlap

top