Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Krémes tojáshab

cassia
Létrehozva: 2016. február 12. 13:32

Sziasztok!


 


Mostanában sokszor eszember jut nagymamám egy régi süteménye. Sima piskótalap, teteje megkenve lekvárral, a lekváron tojáshab. Tudom, hogy ez alapból olyan mint a női szeszély féle süti (ha minden igaz), de nagymamám sütijén a tojáshab nem volt megsütve. Egy nagyon krémes, picit ragadós hab volt a tetején, ami 1-2 nap állás után sem száradt ki. Tudja valaki, hogyan készülhet ez? Nagyjából sejtem, hogy a tojásfehérjét a cukorral vízgőz felett kell felverni, de milyen arányokban? Mennyi fehérje, mennyi cukor? És lehet-e még valami plusz trükk ebben? Az ötleteket előre is köszi!


 

  1. 2016. február 22. 11:556.

    Mindenkinek köszi a válaszokat, és a tippeket. Megpróbálkozom most már vele :)


    Csipkebogyó lekvárnak én neki nem állok, nagyon pepecs és nem egyszerű munka :D viszont találtam a piacon egy néninél, vettem is belőle jó pár üveggel, mert valami zseniálisan jó. Krémes, finom, jó ízű, jó állagú. Olyan krémes, mint az olvasztott csoki. Elkezdem enni, nem bírom abbahagyni :)


    Hétvégén megpróbálom a tanácsaitok alapján megsütni a sütit, aztán írok, hogy mi lett belőle.


    Köszi mégegyszer!

  2. 2016. február 13. 22:065.

    Lehet, hogy nem teljesen arra a sütire gondolunk. De ha igen: 6 tojás - kettéválasztva. A sárgájából  vizespiskótát sütsz. Rákened a lekvárt. Közben a fehérjét kb. 40 dkg cukorral gőz fölött felvered-megfőzöd. Rákened a piskótára. Ha ki hűlt, csokimázat csurgatsz rá. Mondjuk én szoktam csak ráreszelni a csokit.

    előzmény:
    cassia (1)
    2016-02-12  13:32
  3. 2016. február 13. 13:504.

    Nem tudom, de amikor a gőz felett vered, érezni fogod, hogy elég sűrű-e, vagy kell még hozzá cukor.


    Amikor a habverőt kiemeled, és nem esik le róla, csak fényes fehéren csüng a hab, akkor jó, és gyorsan a sütire, mert a meleg alja miatt vastagon lekeményedik ami alul van az edényben.


    Csipkebogyó nem csak finom, de C vitamin bomba, bár nekem a nem sajáton kívül csak olyanokhoz volt szerencsém, ami szúrta a torkomat, remélem, a tiéd finom lesz!


    Ma este készítem el én is.

    előzmény:
    cassia (3)
    2016-02-13  10:30
  4. 2016. február 13. 10:303.

    Köszi a tippet! A 6 tojásfehérjéhez mennyi cukrot raksz? Van itthon zseniálisan jó házi csipkebogyó lekvárom, amit egy idős nénitől vettem a piacon. Na azzal készülnék ezt megsütni :)

    előzmény:
    Zsánna (2)
    2016-02-12  15:47
  5. 2016. február 12. 15:472.

    Citromlé kell hozzá, frissen facsart.


    Köszi az ötletet, meg is lepem vele magam:)


    Recim nincs, sacimetriával dolgozom, 6 tojás fehérjéhez kb. egy evőkanál frissen facsart citromlé.


    Jó csokis alappal mennyei!


    Négerkockára hajaz, csokikalap nélkül.

    előzmény:
    cassia (1)
    2016-02-12  13:32

Címlap

top