Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bernáth József Séf

kis_macska
Létrehozva: 2015. június 16. 18:51

Sziasztok!



Nem találtam a Séfről fórumot.  Kíváncsi lennék, ki ismeri, ki találkozott vele. Hogy milyen civilben. Mert ez a séf "szerep" jól áll neki, de biztos vagyok benne hogy jó fej ember.



Várom a hozzászólásaitokat! :)



Szép délutánt!



  1. 2015. október 24. 16:502.

    Szia! Juniusban tetted fel ezt a kérdést.


    Most nézelődtem, van-e erről a főzős műsorral topik. A Tied találtam, de hál égnek, a séfet emlited.


    No, nálam levizsgázott, nem főzésből. De mind a 3 itész.


    Eddig, akinek a étele nem volt jó, mondjuk tele szálkával, kidobta. Tészta félig főtt volt, kidobta. Már akkor is csak néztem: ételt kidobni? - tegye félre, s kész.


    No de a biztositékot kiverte a tegnapi műsor. Valinak nem állt össze a szardiniás kreáció, s az utsó pillanatban csak annyi ideje volt, hogy ráejtsen 2 szardinia-halat a tányér tetejére.


    No, ettől a séf kiakadt, és tányérostól a szemétbe dobta az ételt, Valit meg kiküldte, ill. elküldte. Már a második fogás elkészitéséhez esélyt sem adott,


    No akkor: milyen lelkű ember ez?
    Megalázott egy szereplőt, aki nem is profi.
    Kiküldte mint a puskázó gyereket az óráról.
    Lealázták a sárga földig.


    Pedig nem volt az ő vetélytársa, csupán egy 4 gyerekes anya, s egy Prima Primisszima-dijas énekes.


    Remélem, többet ér neki a verseny előtti élete, s zökkenőmentesen főz is tovább - de a családjának!


    Én gratulálok neki ehhez.-


    A séfre pedig nem vagyok már kiváncsi.----

    előzmény:
    kis_macska (1)
    2015-06-16  18:51

Címlap

top