Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresztelős menü+babatorta

kiskicsicsiga
Létrehozva: 2015. február 1. 22:41

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, 2 gasztro témában is.


Jövőhét vasárnap lesz 1éves lánykánk keresztelője, vendégül fogunk látni utána itthon magunkkal együtt 20felnőttet és 3 apróságot (szűk család)


Tippeket kérnék, milyen ételeket lehet könnyen elkészíteni (gyerek mellett) és mutatósan tálalni (kis hely és sokan leszünk, főleg állva fogyasztható kaják lennének).


Arra gondoltam, hogy lesz francia és kukorica saláta, színes szendvicskék, meg ilyen göngölt husi, mondjuk fetával, aszaltszilvával, esetleg valami kis fasírtgolyók....


Bevált recepteket keresnék a fenti ételekhez, illetve más ötletet is szívesen fogadok:)


Süteményeket hoznak a nagyik, úgyhogy arra nem kell terveznem:)


A másik téma a torta, milyen tortát készítenétek? Hoznak is egy tortát, de szeretnék is készíteni ha már 1 éves lesz a kis lánykám:)
Igazából 1éves korától már ehet tojást meg tejet, viszont nem szeretném agyoncukrozni, úgyhogy valami cukorszegény receptet gondoltam, amit azért más is megenne....Szerintetek? Olyan kéne, ami szuperül mutat, anélkül hogy megszórom cukordarával:)


 


köszönöm:)

  1. 2015. február 12. 14:405.

    Ne búsulj szerintem amiket leírtál azok jók lesznek. Javaslom neked csinálj valami gyümölcsös tortát abba nincs annyi cukor.

    előzmény:
    kiskicsicsiga (2)
    2015-02-02  11:28
  2. 2015. február 2. 13:054.

    Ebben az esetben vagy kevesebb embert hívnék meg, vagy vendéglőbe mennék.

    előzmény:
    kiskicsicsiga (1)
    2015-02-01  22:41
  3. 2015. február 2. 12:103.

    Állófogadásokon is szokott lenni pörkölt, meg töltött káposzta, hideg sültek, rántott szelet. stb.


    De az nagyon ciki ha több vendéget hívsz mint ahány széked van 

    előzmény:
    kiskicsicsiga (1)
    2015-02-01  22:41
  4. 2015. február 2. 11:282.

    senki???

Címlap

top