Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halászlé - hol?

sziszi2014
Létrehozva: 2014. november 1. 14:34

Nekem már most fő a fejem, mivel lepjem meg (külön, a párjukkal élő, felnőtt)  gyerekeimet karácsonyra? Az az ötletem támadt, hogy karácsonyi menüt rendelek a számukra, amit előtte való nap kiszállít az étterem, vagy vendéglátó egység. Hallottam, hogy igen sokan vannak, akik már régen nem bíbelődnek beszerzéssel, főzőcskézéssel, ezért egyre több helyről lehet megrendelni a komplett ételsort. Én viszont hiába kutatok a neten, nem találok ilyen helyeket. (az ételfutár szolgálat nem jöhet szóba, kifejezetten halászcsárdák, vagy jó nevű éttermek) Tudna valaki segíteni?

  1. 2014. november 10. 12:058.

    Szia!


    Nem írtad, hova menne a rendelés.


    Jó szívvel tudom ajánlani az agárdi Gulyás csárdát, nagyon finom a halászlé és nagy adag. Van ponty és harcsa.


    Azt nem tudom, hogy kiszállítással foglalkoznak-e, de keress rá és kérdezd meg.


    Z

    előzmény:
    sziszi2014 (7)
    2014-11-01  22:17
  2. 2014. november 1. 22:177.

    Köszi-köszi! :)  Felhívom az éttermeket, amiket írtatok (vagy elmegyek elő-kostólni ). Nehogy azt higgyétek, hogy túl korai még a szervezkedés: pár éve november közepe fele felhívtunk egy hévizi hotelt, hogy a szilveszterük iránt érdeklődjünk, és majd leestem a székről, mert már nem volt szabad helyük. Ezután gyors ütemben el kezdtünk szervezkedni, és (NOVEMBER KÖZEPÉN!) éppen hogy csak sikerült beügyeskedni magunkat egy normálisabb helyre.


     


    Mielőtt itt indítottam volna a fórumot, kérdezgettem kollegákat-ismerősöket, ők is azt javasolták, hogy igyekezzek mielőbb bejelentkezni, mert ahol tényleg jó a kaja, ill. ez a szolgáltatás, már meg se hirdetik, mert annyi a (karácsonyi) törzsvásárló...


     


     

    előzmény:
    Némanalfabéta (6)
    2014-11-01  16:51
  3. 2014. november 1. 16:516.

    Ha ŐK nem, akkor kb. senki

    előzmény:
    sziszi2014 (1)
    2014-11-01  14:34
  4. 2014. november 1. 15:175.

    Nem írom le, mit üzen neked a pecás férjem, mert kimoderálnak.
    Ezen az alapon parasztkolbásznak meg a kedves férfirokonaid micsodáját nevezik, valószínűleg...

    előzmény:
    paraznabillegeto (2)
    2014-11-01  14:59
  5. 2014. november 1. 15:134.

    Battonyától Nemesmedvesig bárhol jó?


     


    Még ne görcsölj ezen, korai. Biztosan az idén is lesz egy csomó étterem, ahonnan általában nem vállalnak házhoz szállítást, de karácsony előtt lehet náluk halászlét, egyes helyeken más halételt, töltött káposztát, kocsonyát is rendelni. Kapásból csak Marcsa néni, a Vak Varjú és a LaGuna jut eszembe (Bp.), de több tucat étterem is hirdette magát tavaly. Van, ahová érte kell menni, van, amelyik házhoz is szállítja. Tele lesz az ajánlatokkal a net, meg a postaláda. Találsz köztük megfelelőt. Jó ajándék, időt, pénzt, fáradságot spórolsz vele a gyerekeknek.

    előzmény:
    sziszi2014 (1)
    2014-11-01  14:34
  6. 2014. november 1. 15:053.

    Akkor usd be a gugliba, hogy "halaszle", el fogsz amulni, okoska.

    előzmény:
    paraznabillegeto (2)
    2014-11-01  14:59
  7. 2014. november 1. 14:592.

    Halaszlet vagy hallet akarsz elejuk tenni, mert halaszlenek a pecasok a halasz vizeletet / halasz leve /hivjak .

    előzmény:
    sziszi2014 (1)
    2014-11-01  14:34

Címlap

top