Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Légkeverés+Gőz sütő

szatyi47
Létrehozva: 2014. november 1. 07:12

Sziasztok! Gőz funkcióval ellátott (Légkeverés+Gőz) sütő használatához kérnék tanácsokat, recepteket. Ki mire használja ezt a programot. Egyszerre hogyan lehet benne több fajta ételt készíteni, stb.


Segítségeteket előre is köszönöm. 

  1. 2014. november 2. 08:174.

    Senki nem használ gőz funkcióval ellátott sütőt??????

    előzmény:
    szatyi47 (1)
    2014-11-01  07:12
  2. 2014. november 1. 10:423.

    Tegnap még akartam neked írni az ikeás topikodon, hogy olvasgasd Limara blogját! Neki van egy hiperszuper Miele gőzölős sütője, és ír róla tapasztalatokat. Nem mellesleg zseniális recepteket is találsz ott.


     


    www.limarapeksege.hu


     


     

  3. 2014. november 1. 08:292.

    Szia!


    nekem csak sima légkeveréses a sütőm, de kenyeret szoktam sütni benne, amihez egy külön üvegtálba vizet teszek a sütő aljára. Gondolom akkor vízzel teli tál nélkül kenyérféléket tudsz sütni...

    előzmény:
    szatyi47 (1)
    2014-11-01  07:12

Címlap

top