Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kedvenc szakácskönyv

curious
Létrehozva: 2014. Április 7. 09:41

Nektek melyik a kedvenc szakácskönyvetek? Az új gasztrobloggereseket, tv-s szakácsok könyveit kedvelitek? Vagy inkább a régi alapműveket?

 

Változott sokat, hogy régebben milyen szakácskönyveket szerettél és most milyeneket? 

  1. 2014. Április 7. 19:085.

    Terebess: Afgán ételek

     

    Paprika Televízió által támogatott album-szakácskönyvek:

    Egy falat Marokkó

    Egy falat Spanyolország

    Egy Falat Olaszország

    Egy falat Franciaország

     

    Jó sorozat. 

    előzmény:
    curious (1)
    2014-04-07  09:41
  2. 2014. Április 7. 10:104.
  3. 2014. Április 7. 09:543.

    én épp a Három jó dolog címűt vettem meg tőle. Még nem főztem belőle semmit, de párat kinéztem már.

     

    előzmény:
    antironia (2)
    2014-04-07  09:48
  4. 2014. Április 7. 09:482.

    Régen nálam a Horvát Ilona volt az alap. De onnan már régen is csak a "hagyományos" alaprecepteket néztem ki.

     

    Manapság egyértelműen a gasztroblogok, egyéb elérhető netes recepteket részesítem előnyben - de az esetek nagy többségében inkább ötletadóként, kreativitás elindításaként. :-) Aztán összekombinálom a saját verziómat. 

     

    Szakácskönyvet már régesrégen nem veszek (néha kapok ajándékba), szinte minden elérhető a neten. Na jó, a River Cottage-os könyvet megvettem tavaly, mert nagyon szeretem Hugh receptjeit. :) 

     

     

    előzmény:
    curious (1)
    2014-04-07  09:41

Címlap

top