Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

HCG teszt

riev
Létrehozva: 2005. március 14. 07:47
Sziasztok!

34-38 napos ciklusaim vannak, ma vagyok a 37. napon. Semmi előjele annak, hogy megjönne, még csak annyi sem, hogy megduplázódtak volna a ragyáim, meg ilyenkor nagy gumók jönnek az arcomon, és most semmi extra.
Pénteken du. vettem egy 2 db-os Lily tesztet, hazamentem, meg is csináltam, és csak sejtettem, hogy hol kellene lennie a 2. csíknak. (Lámpafény alatt). Ma reggel megcsináltam a másikat, és valamivel erősebben, de még mindig iszonyú halványan látom a 2. csíkot (lámpa nélkül is)... A kontroll csík nagyon erős sötétbordó, a másik pedig nagyon haloványrózsaszínecske! Szerintetek mennyire megbízható a teszt? Ha egy hét múlva csinálok még egyet az egyértelműbb lesz?
  1. 2021. Április 17. 16:5149.

    Szia remélem látod amit fogok írni , nagyon fontos lenne ez a kérdésem , tehát meg jött a mensim de 2-3 napig volt meg aztán el múlt de végig barnás jött pecsétben a lég első nap sötét ver jött aztán semmi csak barna. Viszont húsvét napján csináltam clearblue + os tesztet ami a második csík nagyon halvány volt de lehetett látni csak nagyon halvány , most ma reggel és tegnap este csináltam megint tudom hogy hülyeség amikor menstrualsz csinálni , de én valamiért valami meg érzés azt súgja csináljak tesztet , a reggeli teszt az 3 perc után elő jött a halvány csíkom a tegnap esti az 10 perc után jött elő de halvány . És csak a clearblue mutatja ki nekem a többi teszt nem csak ez az egy , Nemtudom mi lehet ez valaki tudna segíteni?

    előzmény:
    Meli (47)
    2020-06-05  08:59
  2. 2020. június 5. 09:0248.

    Szia lattom te is így voltál Ahog most én ahogy tesztet csinálok 6 napos át akkor is látszik de nagyon nagyon halvány neked pozitív lett a végeredmény? 

    előzmény:
    Pal (45)
    2017-07-18  08:24
  3. 2020. június 5. 08:5947.

    Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok nagyon nagyon halvány csík kijott és ahainyat csinálok mindig halvány jonn ki vettem egy 6 napos tesztet azon is nagyon halvány lehetséges hogy terhes vagyok? 

  4. 2020. június 5. 08:5646.

    Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok nagyon nagyon halvány csík kijott és ahainyat csinálok mindig halvány jonn ki vettem egy 6 napos tesztet azon is nagyon halvány lehetséges hogy terhes vagyok? 

  5. Pal
    Pal
    2017. július 18. 08:2445.

    Sziasztok ... Včlemčnyeteket szeretnčm ki kčrni szerintetek ez mi ?! Pozitiv vagy negativ ? Tudva tudom korai meg a teszt csinalasa kb 3hete probalkozunk a parommal ...el dontottuk babŕt szeretnčnk . A tegnap elott csinaltam egy tesztett 1csík. A tegnap meg egyet es nagyon halvŕnyan meg jelent mellette meg egy csík. Ma reggel meg egyet ez ugyan ugy nagyon halvanyan jelenik meg . Nem ajarom bele elni magam ....de nagyon boldog lennenk ha pozitiv lenne  ... :) 

  6. 2017. Április 24. 10:1444.

    Szia nekem olyan kerdesem lenne,szombaton csinaltam egy tesztet halvany 2csikom lett,ma csinaltam meg egyet de az negativ lett.Akkor nem vagyok terhes?

  7. 2005. március 25. 19:4643.
    Köszi, és neked is gratula :-))) Kb. 5 és fél hetes vagyok!
    előzmény:
    veravera (42)
     
  8. 2005. március 25. 18:2342.
    Gratulálok és boldog babásodást!!! :))))) Én holnap leszek 7 hetes. Te akkor most mennyi idős vagy?
    előzmény:
    riev (41)
     
  9. 2005. március 25. 14:4741.
    Szia Vera! Köszönöm kérdésed, a Clearblue múlt szerdán este (nem bírtam ki reggelig) olyan egyértelműen megmutatta, hogy az csak na! Hétfőn meg már voltam is uh-n, borsónyi volt és jó helyen!
    előzmény:
    veravera (39)
     
  10. 2005. március 25. 14:2940.
    Koszi,
    en maskor a Quick nevut hasznaltam, annak a hasznalata is egyszerubb.
    Mert csak 5 mp-re kell a vizeletbe martani. Emezt meg 5 percig kellett.
    Az altalad javasolt markarol meg nem hallottam, de majd megnezem a boltban.
    előzmény:
    veravera (39)
     
  11. 2005. március 23. 20:5639.
    Nekem mindig picit erősebb tesztek, de már a mensi előtt kimutatták. De szerintem ez terhesség függő, hogy ki mennyi HCG-t termel, mikor. Esetleg próbáld ki 1-2 nap múlva a DM-es Rapipreg Direct tesztet!
    előzmény:
    ditke14 (38)
     
  12. 2005. március 23. 11:2938.
    Sziasztok!
    En ma csinaltam egy tesztet, egyelore negativ.
    De a babaneten is azt olvastam, hogy tesztet csinalni nem eri meg koran, csak az elmaradt mensi utan 4-5 nappal.
    Nekem meg mara kellene megjonnie, legkesobb holnap.
    Egyebkent egy Medi-Lab teszt volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. március 18. 16:5737.
    Gratulálok!!!!!! Nekem is a Clearblue lett most pozitív, mikor a nagyon halvány RapiPreg Direct-et ellenőriztem.
    előzmény:
    zizi77 (36)
     
  14. 2005. március 18. 14:5236.
    Hát az a helyzet, hogy mikor kéne mensiznem, azt nem tudom, mert baromi rendszertelen, de mivel tegnap voltam az 50. napon talán már megjött volna. Viszon tegnap kicsit beizgultam a Tőled kapott infótól, és vettem egy ClearBlue-t, hát azt hiszem, annak igazán hihetek, mert annyira pozitív lett, amennyire csak lehet, és 1 percen belül. Hát azt gondolom, hogy a minőséget mégis meg kell fizetni, mert 1000, -tal volt drágább a kétes eredményűtől. Mindenkinek ezt ajánlom akinek negatív a tesztje, és mégis terhesnek érzi magát. Most már csak azon izgulhatok, hogy meg is maradjon.
    előzmény:
    veravera (34)
     
  15. 2005. március 17. 17:5735.
    Igen, ezért van, mert elszíneződik az állástól a másik csík is :((((
    előzmény:
    pinkcork (33)
     
  16. 2005. március 17. 17:5634.
    Értettem és pont ez volt nekem is, tény, hogy egy másik teszttel. Kidobtam, majd pár óra múlva kikukáztam. :)))) És ott volt a csík :((( De mikor kéne megjönnie neked?
    előzmény:
    zizi77 (32)
     
  17. 2005. március 17. 17:3933.
    en ugy hallottam, es a dobozokra is ra van irva, hogy a tobb, mint 10 perces eredmenyek mar nem megbizhatoak. Addigra mar annyira atnedvesedhet a palcika, vagy mi, hogy beszinezi a masodik csikot.

    a legjobbak szerintem a digitalis terhesseg tesztek. a Clearblue-nak van, kerek perec kiirja, hogy terhes vagy nem terhes. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. március 17. 17:2932.
    Pont ez a lényeg, hogy pozitív lett, de a használati útmutatóhoz képest sokkal hosszabb ideig tartott, mire a kontrol csík is megjelent. Lehet, hogy túl sok vizet ittam előtte, mert szinte tiszta átlátszó volt a vizeletem. Bocs, hogy ilyen részletes vagyok. Hát majd a következőnél kiderül, addig meg izgulhatok. :-(
    előzmény:
    veravera (30)
     
  19. 2005. március 17. 17:2631.
    bocs, fals pozitívat akartam írni
    előzmény:
    veravera (30)
     
  20. 2005. március 17. 16:5230.
    Egyszer nekem így lett fals negatív a tesztem :(((((( Senki nem tudta velem elhitetni, hogy nem vagyok terhes, amíg meg nem jött :((((( Remélem nálad nem ez van!

    Riev újabb teszt???
    előzmény:
    zizi77 (29)
     
  21. 2005. március 17. 16:0529.
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata a Discovery tesztel? Azt írják, hogy 3 perces, de nekem akkor még a kontrolcsíkot se igazán mutatta. Kb. 10 perc után rajzolódott ki a második csík, és vagy 1 óra kellett, mire a kontroll erős lett. A másik csík is jól látható, bár fele olyan intenzív mint a kontrol. 2x lett ilyen, teganap DU, meg ma reggel, ez normális? 1 hét múlva újra megnézem , de azért izgulok, hogy jól csináltam-e mindent. Ha ez mégis normális, akkor azt javaslom mindenkinek, hogy akinek negatív lett, azok nézzék meg 1 órával később is, mert léteznek még csodák. Ha 3 perc után kidobom, most halálos nyugalommal várnám a mensimet, most meg azért remegek, hogy ne jöjjön meg. Érdekes, ahogy a gyártók játszanak, az ember idegeivel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. március 14. 11:0328.
    Köszi a válaszokat. . . Anyu is látja, aztán mivel ő is nagyon akarja, kitaláltuk, hogy nehogy az legyen, hogy csak odaképzeljük, megmutattuk apunak is. És ő is látta :-))))
    előzmény:
    *zsana (27)
     
  23. 2005. március 14. 10:2527.
    Szia! Mindenkepp egyértelműbb lesz 1 hét múlva, ugyanis a beta human gonadotrop hormon akkor jelenik meg a vizeletedben, mikor az agyad "eszleli" a terhesseget. Pár hét mulva sokkal kevesebb lesz, de akkor már nyilvanvalobb jelei vannak a terhességnek.
    előzmény:
    riev (1)
     
  24. 2005. március 14. 09:4726.
    Szia!

    Mikor én terhes voltam, még nem nagyon voltak ilyen csíkos tesztek, hanem folyadék, aminek a lilából fehérre kellett volna változnia. Hát nem változott, semmilyenre se. Aztán a mensim csak nem jött meg, és csak kiderült, hogy terhes vagyok. De akkor meg a babát nem látták, csa a petezsákot - és majdnem elvették. A rejtély nyitja az volt, hogy nem félidőkörül estem teherbe, hanem közvetlenül akkor, mikor már meg kellett volna jönnie. Okt. 17 -ről november 7-re módosították a szülés időpontját is. Tehát a lényeg: Még akkor se biztos, hogy nem vagy terhes, ha a teszt nem mutat semmit. Hát még ha két csíkod van!! (És hogy valakinek megjött, miután két halvány csík volt - minden könyv leírja, hogy nagyon gyakori a menstruáció körüli spontán vetélés, és csak abból látszik, hogy a mensi késik egy kicsit. ) Tehát tegyél úgy, mintha terhes lennél, azaz vigyázz magadra! :-)
    előzmény:
    riev (16)
     

Címlap

top