Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. 2010. Április 23. 17:535513.

     

    igen-igen, en is gondoltam ra 19-en, hogy most lenne 31 eves. Lassan 3 eve (lesz osszel) hogy nincs kozottunk 

     

    tenyleg jo lenne valamikor talalkozni!!! 

    előzmény:
    zsuzsimuzs (5512)
    2010-04-19  08:10
  2. 2010. Április 19. 08:105512.

    Sziasztok!

    Jelententkezem majd hosszabban is,de most Zsebike jutott eszembe és hogy MA van a szülinapja!!

    Úgyhogy mivel soha nem felejtjük el, én nagyon boldog születésnapot kívánok neki!!!

    És lányok jön a jóidő olyan jó lenne egyszer összehozni egy talit!!

    Beszélgetnénk... jó lenne!

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. Április 12. 13:015511.

    Sziasztok lanykak!

    sajnos alig van idom gepezni, de ma itthon vagyok (meg vagok fazva es kuralom magam) es gondoltam benezek:)

    Mi ujsag veletek? Zsuzsi, nagyfiadat hova vettek fel? jo tanulo?

    Azert kerdezem, mert Davidom is mar hetedikes, es elkezdodott nalunk is a tovabbtanulas mizeria es mar most idegeskedek, hogy hova megy majd tovabb....David szive szerint gimnaziumba menne elsportoloi osztalyba (versenyszeruen parbajtorozik a VASAS-ban), hogy utanna edzo vagy tesitanar lehessen, de nagy a tuljelentkezes :(

    Andrisomat pedig most iratom be csutortokon iskolaba. Cuki gyerek, nagyon okos, csak nagyon maximalista, es emiatt szorong sokat. Allandoan 110%-as akar teljesiteni, folyamatosan probaljuk "lazitani" hogy ne legyen ennyire maximalista.

    Lena is mar nagy lany, juliusban lesz 5 eves, es kepzeljetek (mivel Andrissal jar egy csoportba) o is csinal sok 6-7eveseknek szant feladatot. Azt mondtak rola, hogy agyilag mar most iskolaerett:) Hiaba kis zseni, anyja lanya

    Liza baba is mar ovodas, rosszasag, sokat dumal, akaratos, eroszakos, szeleburdi kis tunder.

    A 4 gyerek allandoan dumal, kepzelhetitek milyen tuti nalunk az elet :) (soha sincs csond...)

    Robi is sokat dolgozik, szerencsere jol megy neki.

    Ami ujdonsag, hogz elkezdtem en is dolgozni, reszmunkaidoben. Kozepsulyos ertelmi fogyatekos gyerekekkel foglalkozom, nagyon szuper a munkam!!!! Imadok ott dolgozni!

    Meseljetek kivel mi ujsag? Xti? Zsuzsi? Timike? Szveti (Starlet)? Gumicuki?

    Remelem hamarosan hallok feloletek!

    Addig is mindenkinek puszi! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. február 4. 22:295510.

    Puszi lánoyk!

     

    Xti tényleg régen voltál! Jó lenne ha tudnál képet feltenni:)

    Én sem találtam munkát és már nem is nagyon keresgetek,mert olyat ami 8-3 között van úgysem találok és nekünk az a lényeg, hogy Laci akkor tudjon dolgozni amikor meló van és ne itthon üljön,mert az én munkám engem kíván. Sajnos annyit sehol nem fizetnének, hogy ez megérje!

    Most lekopogom van munka, jobb kicsit mint tavaly év végén. Igaz nálunk kiszámíthatatlan a munka,de reménykedünk!!

    Bence nem megy iskolába,de irtak az oviban egy felmérőt és egész jól sikerült neki:) örülök! Viszont 1 év  csak jót tesz majd neki, kicsit talán jobban érdekli majd az iskola! A csoportból 4 gyerek megy el szóval a legtöbbet maradnak,ez jó!

    A "nagyfiam" jó központit írt és nagy esélyel jelentkezik vagy a László vagy a Szerb Antal gimnáziumba. Most ez lesz az izgalom,felveszik e és aztán a ballagás is. Pénz pénz pénz.......... :( No de ez az élet rendje!!

    Szóval itt velünk minden rendben van.

     

    jelentkezzetek!!

    Timi te is, hogy vagytok??? Bébi??? Szveti?? veletek minden ok??

     

    előzmény:
    xtina (5509)
    2010-02-04  13:55
  5. 2010. február 4. 13:555509.

    Sziasztok!

     

    Jó rég nem írtam, de visszaolvastam, nem volt nehéz, nagyon keveset írtatok.

    Zsuzsival találkoztam még tavaly a Market Centrál ferihegynél. Tényleg jól megnőtt Bence!:-)

    Kotti suliba jár mi dolgozunk. Én mostanában itthon, mert nem tudtuk megoldani ezt az Újpest-Vecsés-Zugló kört naponta 2x, így reggel Attila viszi suliba  és én hozom el délután.

    Nagyon szeret suliba járni, jó a közösség is, vagy egy googlegroups-os email-cím így mindenki minden fontos infót megkap. A leckét is oda tesszük fel ha beteg valaki.

    Már nagyon unom ezt a hideget, főleg hogy bár mindenhol le vannak takarítva az utak de parkolni nem lehet sehol.

     

    Szveti! Jó hogy kész lettetek a felújítással, biztos jó lett nagyon. Én az az igazság hogy egyáltalán nem emlékszm a lakásotokra, hiszen csak egyszer voltam ott, akkor is sajnos mással voltunk elfoglalva.:-(

     Nem csodálom hogy a nehéz a napirended Nekem már Kottival sem egyszerű.

     

    Gumicuki: Nagyon csinos Dani és Alíz is. Nem is tudom vajon kire ütöttek

     

    Próbálom lecsökkenteni a fájl méretet, mert nem engedi feltölteni, pedig meg akartam mutatni Kottit én is nektek!:-(

    Holnap felrakom.

    Mindenkinek puszi!

    Remélem Timi is jön majd fotókkal!

    Kriszti

    előzmény:
    szvetlana (5499)
    2009-09-16  09:40
  6. 2009. december 24. 21:545508.

    Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindekinkek!

     

    Remélem mindenki jól van! Néha gyertek számoljatok be!!

     

    Pusz

     

    Jajj és boldog új esztendőt, jobbat mint az idei volt !!

    Zsuzsa és Bence

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_134453
    Torolt_felhasznalo_134453
    2009. november 10. 14:045507.
     

     

    Volna kedved Kosárlabdázni,  szeretsz kosarazni? Kosárlabda

     

    Amatőr kosárlabda csapat keresi új tagjait!

    Van egy amatőr baráti kosárlabda társaságunk!
    Mi 20-40 között vagyunk fiuk lányok vegyesen jobbak és kevésbé jobbak.
    Szívesen játszanánk hasonló csapatokkal barátilag a vesztes füzeti a sört(: -

    Akinek van kedve kosárlabdázni kosarazni egyénileg is csatlakozhat hozzánk.

    szerdánként bérlünk egy tornatermet amin max 2* 4 vagy ha többen vagyunk 3* 4 csapattal játszunk .Ha viszont jó idő van kint nagy profi gumis pálya ahol 2* 6 fővel tudunk játszani.
    Minden szerdán 20.00 – 22.00
    Edzések helye: 1147 Budapest Cinkotai út 125 – 137. (Hallássérültek tanintézetének tornaterme)
    üdv Zsolt  Telefonszám: 06-30-352-30-35
    E-mail: mckown@tvnetwork.hu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 29. 18:195506.

    Sziasztok!!

     

    Húú ezer éve nem voltam itt :( Sajnálom, mert semmit nem tudunk egymésról és tényleg jó ötlet volna valami találkozó!!

    Timike hogy vagytok? Tényleg megszültél már?? óóó akkor jó rég nem voltunk itt:(

    Szveti a ti életetek sem lehet unalmas:) Szuper ennyi bébi mellett!! Jól megnőttek ők is!

    Mi jól vagyunk munka azért van, szóval lekopogom most nem annyira érezni a válságot,de mehetne jobban is. Leginkább az Uram aki viszi a céget, én ezt is azt is csinálok, jó mert van időm a háztartásra is!

    Bence édes nagyfiú és olyan dumája van, szerintem nincs vele nagy baj, csak sok az energiája. Gondolkodtam hogy el kellene vinni valami sportra,de szerintem nem érett ehez, meglátjuk, majd körülnézek!

    Mi is elmentünk pszihológushoz,mert sok baj volt az ovival, bence nem akar menni sok sírás,könyörgés volt, így meguntam és elmentünk. Most heti 1 x járunk,bence imádja :)) Még 2 alkalom és talán többet tudunk majd! Kiváncsi vagyok! Az éjszakai bepisilés is elég sokat előfordul, de erre azt mondja a dokinő hogy ez szerinte öröklődés lehet, mert hogy én a mai napig éjszaka is 2-3 x kimegyek pisilni:)

    Férjem nagyfia most 8. os jön a továbbtanulási mizéria,kamaszodik ezerrel ami nem rossz,mert én most talán sokkal jobban kijövök vele :) Jó nagyfiú, már úgy kell rá felnézni!

    Bence alig 18 kiló és 110 cm :)) A csoportba azért a kicsikhez tartozik!!

     

    Húúúú írjatok ti is!!! teszek fel pár képet,de sajna ezen a gépen nincsen sok!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. szeptember 29. 12:105505.
    kukucs!!valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. szeptember 24. 20:495504.
    sehol senki?? lányok lécci gyertek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. szeptember 24. 20:495503.
    sehol senki?? lányok lécci gyertek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 24. 20:495502.
    sehol senki?? lányok lécci gyertek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 16. 09:405501.

    Sehol senki?

    Tudom hogy elkezdődött a suli, ovi és a munka, ezért nincs senkinek nagyon ideje, de remélem azért fogunk még fórumozni

    Addig is be-benézek, szép napot!

    Puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 16. 09:405500.

    Sehol senki?

    Tudom hogy elkezdődött a suli, ovi és a munka, ezért nincs senkinek nagyon ideje, de remélem azért fogunk még fórumozni

    Addig is be-benézek, szép napot!

    Puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. szeptember 16. 09:405499.

    Sehol senki?

    Tudom hogy elkezdődött a suli, ovi és a munka, ezért nincs senkinek nagyon ideje, de remélem azért fogunk még fórumozni

    Addig is be-benézek, szép napot!

    Puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 10. 09:145498.

    Sziasztok!

    ezer éve nem voltam, szégyelem is magam miatt, de nem volt egyszerűen időm...

     

    Látom komoly történések vannak

    TIMIKE, GRATULA A BABÁHOZ!!!! gondolom közben meg is született második picid, vagy rosszul számoltam???

     

    A képeket megnéztem az össze gyerköcről GYÖNYÖRŰEK!

     

    Talia, több gyerek témához: 3 gyerektől fölfelé sokkal könnyebb mint mondjuk 1-2 gyerekkel. Ami pedig az anyagiakat illeti 1. "Ahova Isten báránykát ad, oda legelőt is ad" 2. hiába full gazdag valaki, az nem garancia arra, hogy a gyermekeinek felnőtt korában tudja biztosítani a lakást, autót, mert lehet hogy közben becsődöl....

     

    Rólunk:

    Dávid 12 és fél éves, 7.osztályos, egész normálisan kamaszodik:) remélem marad ilyen jó gyerek. Nyár elején  37-es lába volt, most 40-es:) 165centi, majdnem olyan magas mint én, de csak 42 kiló, viszont az csupa izom:)

    Heti 3-szor jár edzésre, alkalmanként 2-3 órát, így nem csodálom, hogy nem "súlyosabb" egyéniség:)

     

    Andris: ő továbbra is tündér, csak sajnos annyira maximalista, hogy elkezdett szorongani, ez fejfájásokban nyilvánul meg. Holnap megyünk először pszichológushoz. mindenben meg akar felelni, nem tud lazítani, pedig nem szidnánk le, ha nem csinálna meg dolgokat, de mégis ilyen kis lelkiismeretes.

    Novembertől járunk majd szerdánként iskolába ovis játékdélutánokra. Oda fog járni, ahova Dávid, Dávid már várja, hogy öccsével együtt járjon.

    Mostanában Andris és Dávid nagyon összenőttek, állandóan együtt játszanak.

     

    Léna: ő továbbra is hihetetlen nőcike  hisztis, hiú, babázos, bújós, pörgőszoknyás-hajcsatos nagyon okos az óvónénik szerint is. észben a 6 éveseket is veri feladatok során, illetve felméréseken. Balettra fog járni, már volt próbaórán. Igaz, hogy kis "tömör-gyönyör" alkatilag, de ennek ellenére szinte a legügyesebben csinálta, a tanárnő is teljesen ledöbbent.

    Léna okos és ügyes, csak sajnos nincs túl jó természete, remélem majd alakul ezügyben is. ennek ellenére IMÁDOM ŐT IS:)

     

    Liza: januártól ő is megy már oviba. teljesen szobatiszta és ágytiszta. mindent egyedül akar csinálni, nagyon határozott elképzelése van a világ dolgairól, sokat bohóckodik, imádja Dávidot és viszont. Az ujja köré csavarta a bátyját, sokszor elmondja neki, hogy "Dádi téged szeretlek a legjobban a világon!" hát persze, hogy a bátyja elolvad tőle:)

     

    Nekem decemberben lejár a gyes-em, de megbeszéltük Robival, hogy amíg nem halunk éhen, addig itthon maradok főállású anyának, mert 4 gyereknek annyi plusz programmja van, hogy kész logisztikai feladat megoldani.

     

    Amúgy most cseréltek a gyerekek szobát, eddig a 2 fiú-2 lány szoba felállás volt, most Dávid megkapta kisszobát (eddig lányszoba volt), és a 3 kicsi ment egy nagyszobába. Nagyon tuti lett mindkét szoba, igaz egész augusztus óta gipszkartonoztunk, festetünk Robival, de mégérte:)

    Szívesen látunk benneteket esetleg egy baba-mama talira. Bár a baba már kicsit túlzás, némelyik gyerköc esetében:)

     

    meséljetek kivel mi újság! Mostmár hogy túl vagyunk mindenen és a napirendünk is beállt, így reményeim szerint majdnem mindennap be tudok nézni.

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 15. 14:585497.

    hali!

     

    SEHOL SENKIIIII?????

     

    Timi, hogy vagytok???? Ha jól számolom, lassan már meg is szülsz????

     

    Többiek? Bírjátok ezt a nagy hőséget?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5495)
    2009-04-25  18:04
  18. 2009. június 11. 16:015496.

    Sziasztok!

     

    Látom jó idő van, ismét kihalni készül a topic...

     

    Remélem, mindenki jól van, mi időközben 1 évesek lettünk, el sem hiszem, hogy elrepült már 1 év. Alíz csuda édes, tök értelmes, az önálló járáson kívül már mindent csinál,  kapaszkodik minden mellett, secperc alatt ottvan, felmászik mindenre, amire tud, furi, mert Dani után ez már nem is meglepő, tök könnyen viselem. Most bújt ki a 4. foga, nem viszi túlzásba, és mákunk van, mert csak jönnek és max. csak a közvetlen áttörés előtt van kisebb nyügi, egyébként semmi. viszont ezzel a 4-gyel úgy eszi a darabosat, mintha legalábbis 20 foga lenne. Akarat az van benne rendesen, nemhiszti, csak amit akar, azt addig, amíg az nincs... jajj, nekem!!!

     

    Közben szülinap is megvolt, csatolok képeket! Kicsit árnyékot vetett az örömünkre, hogy sógornőm lombikja pont előtte napokban nem sikerült, így nem Alízt ünnepelték, hanem őt támogatták, nálunk a gyerekszobában...kicsit furi volt. Nekem baromi szar érzés volt, hogy azt a pár óra figyelmet nem a lánykám kapta, ha már eljöttek köszönteni.... gyakorlatilag egyedül voltunk.... senki nem foglalkozott vele...megvolt az evés ivás, torta, ajándék, aztán mindenki elvonult lelkizni... sírva pelusoztam, ő meg simizte a hátamat szopi közben meg mormolt valamit, sosem szokta, mintha érezné. de utána nap anyuék jöttek és az nagyon jó volt, végülis az volt a szülinap dátumilag is. Végülis arra jutottunk a párommal, hogy most már muszáj ezekről a dolgokról beszélni, mertnem mehet így tovább. Tudjátok a terhességemet is úgy fogadátk, mintha nem lenne hasam, soha nem kérdezték, hogy vagyunk, gyakorlatilag a babatéma tabu volt. anyósom is csak fű alatt érdeklődött, nehogy megbántsák a másikat. Pedig nem vagyok egy folyton a  terhességi tüneteiről áradozó típus.

     

    Dani elballagott az oviból, nagyon nem viselte meg, inkább minket szülőket, láttam pár pityergő anyukát ma reggel, én sem tudtam küzdeni az érzelmeimmel, jól elvittek. Óvónéniknek bökdöstem keresztszemes képeket, nagyon örültek neki.

     

    Képek itt -->> www.őcsi.hu , ha nem nyílna, akkor itt:  http://www.xn--csi-5xa.hu

     

    cupp, mennem kell, mert ébred mindjárt a mini

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5495)
    2009-04-25  18:04
  19. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2009. Április 25. 18:045495.

    Sziasztok, sehol senki?

     

    Nekem nagyjából az utolsó bejelentkezésem idején tönkrement a gépem, a párom próbálgatja helyreállítani, egyelőre nem teljes sikerrel, úgyhogy amíg nem lesz jó, csak akkor tudok jönni, ha az ő céges laptopja itthon van, mint pl. most.

     

    A babánk fiú, és Regő Dániel lesz a neve :)

     

    Kivel mi újság?

     

    20+1 :)

    előzmény:
    zsuzsimuzs (5494)
    2009-03-28  19:01
  20. 2009. március 28. 19:015494.

    Pusz!

     

    Bence volt már bárányhimlős tavaly januárban, de neki több pöttye volt.

    Ma állatkertbe készültünk, de 1000 ember állt a sorban így más programit találtunk ki. Kis múzeum és aztán liget! Az jó volt,de ha elment a nap esküszöm fáztam is.

    Most hulla fáradt vagyok, persze Bence nem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5493)
    2009-03-26  21:45
  21. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2009. március 26. 21:455493.

    Köszönöm szépen! :)

     

    Jobbulást Bencének, illetve remélem, azóta már minden oké! Ő volt már bárányhimlős? Marci még nem...

     

    Puszi mindenkinek!

     

    15+6 :)

    előzmény:
    zsuzsimuzs (5492)
    2009-03-26  18:31
  22. 2009. március 26. 18:315492.

    Pusz!!

     

    Bocsi,ezer éve nem voltam

    Timike nagy nagy gratula és nagyon sok boldogségot,egészséget nektek!! ÚÚÚÚÚ nagyon jó!!

    Szerintem is kislányotok lesz,de azért kicsit motoszkál benne a kisfiú érzés Hamarosan kiderül!

     

    Mi jól vagyunk minden ok, van munka is most elég sok!

    Bence beteg volt, majdnem 2 hetet itthon volt, jó magas lázzal, a férjem pont akkor ment Erdélybe síoktatni és 4 napig magas lázzal voltunk, ja és persze hétvége volt:( No összejött!

    Most HUgim kislánya bárányhimlős,de alig van rajta pötty!! édike

    szóval megvagyunk!!

     

    még olvasgatok:))

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5474)
    2009-03-14  12:02
  23. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2009. március 23. 08:385491.

    Nekem is a nővérem úgy szülte a kisfiát, hogy este fél hétkor beszéltem vele, akkor még "fájogat a hasam, á, ez még nem az" aztán már a wc-ről nem bírt felkelni, mentő vitte be és kilenckor megvolt Bence. Júliusra várja a másodikat, kíváncsi leszek... :)

     

    Szerdán megyek orvoshoz, van a rendelőjében ultrahang, de nem tudom, megnéz-e, én nem fogom külön kérni, alapvetően nem szeretnék a "kötelező" négynél több ultrahangot, de ha ő javasolja, akkor persze. Ha megnéz, talán látszik már majd a neme :) Mármint nem az orvosnak :) Ha nem, akkor bő két hét múlva, szerintem péntekhez két hétre lesz a 18 hetes ultrahang.

     

    Gumicuki, tök ügyesek vagytok! Melyik az oldalatok? Megnézném. A fotózás meg biztosan bejön, eddig is nagyon jó fotókat készítettetek. Tök jó lesz aztán saját lábon állni... 

     

    Én sem ragaszkodnék annyira a dokimhoz, ha az lenne itt a hír a kórházról, hogy hasonlóan jó mindenki, vagy ha lenne már tapasztalatom arról, hogy hogy fogadnak, milyen egy itteni ügyeletes... de itt most fogok először szülni, úgyhogy egyelőre kell egy biztos pont, aztán majd meglátjuk :) Szülésznőt nem fogok most sem választani, mert róluk viszont tényleg az az infó, hogy egyformán jól járunk mindenkivel.

     

    15+3 :)

    előzmény:
    talia (5490)
    2009-03-22  22:29
  24. 2009. március 22. 22:295490.

    Gumicukor!

     

    Megneztem a gyerekek kepeit, egyszeruen gyonyoruek. Gondolom Daniert mar allanak sorban a lanyok!

    A gyors szules tenyleg egy picit felelmetes, az egyik baratnom nem reg szulte meg a harmadik babajat 10 perc leforgasa alatt a furdoszobaban. Utana persze mar viccesen meselte, hogy elso ranezesre azt hitte a  harmadik is fiu, nagyon megorult neki miutan rajott, hogy a koldokzsinort nezte csak futyinek. 

     

    Timi!

     

    Erdekes amit irsz az apatlan szulesrol, en is pont a heten gondolkoztam rajta, hogy ha meg egyszer szulnek, bizotosan vinnek magammal egy dulat, a ferjem melle vagy akar helyett. Mikat csaszarral szultem ez igy nagyon megfelelet neki, kenyelmes oramban volt, es nem kellett hozza aszisztalnia, de Emmaval a szulesem kesz kabare volt. Dudu olyan migrent kapott gondolom az izgalomtol, hogy megkerte, meg tudnam-e maszirozni egy kicsit.... vegig szenvedte a szulest!

     

    Mikor van a kovetkezo ultrahangod?

     

     

     

     

    előzmény:
    gumicukor (5489)
    2009-03-20  20:50

Címlap

top