Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellplasztika szülés után

Torolt_felhasznalo_878248
Torolt_felhasznalo_878248
Létrehozva: 2005. január 14. 08:31
Véleményeket szeretnék hallani a szülés utáni mellplasztikáról.Esetleg tapasztalatokat akinek van.Hol csináltatta,mennyiért csinálják,kellemetlen -e a műtét,meddig kell vele bent maradni ...stb? Illetve hallottam arról hogy a Tb is támogatja 2 gyerek után,erről valaki tud valamit?
( nem szilikonos mellplasztikáról szeretnék hallani hanem sima mellfelvarrásról )

Köszi sziasztok Dozsa
  1. 2019. október 26. 14:2910.

    Van ilyen műtét? Nekem dr. Rusz Zoltánt ajánlották, és átnézgetetem a holnapját, ahol volt szó mellkisebbítésről, de annyira lehetetlen, hogy valakinek ez kell. 

    előzmény:
    aranyosmeli (9)
    2017-04-22  21:54
  2. 2017. Április 22. 21:549.

    TB-re mellkisebbítés készítenek, mivel a túl nagy mellek megterhelik a hátat, a gerincet, a nyakat és ezzel egészségügyi problémákat okozhatnak. De az eltávolítani kívánt zsírszövetnek legalább a testsúly 0,5%-ának kell lennie. Meg még kell egyéni elbíráláson is átesni. 

    előzmény:
    nesoka26 (6)
    2005-01-14  10:01
  3. 2005. január 14. 16:088.
    Köszi az infókat. :))

    Asszem akkor valamikor belevágok!!!
    előzmény:
    sziszi (7)
     
  4. 2005. január 14. 10:117.
    Csak a felvarrást (lógó mell) és a kisebbítést csinálják tb-re. Nem kell, hogy gyerekszülés után legyél (bár célszerű a szoptatás utánra hagyni), gyárilag is lehet lógós, meg a gravitáció is megteszi a magáét.
    előzmény:
    nesoka26 (6)
     
  5. 2005. január 14. 10:016.
    Az mit jelent, hogy tb-re megcsinálják? Milyennek kell a mellednek lenni ahhoz, hogy tb-re vállalják?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. január 14. 09:575.
    Bocsika, jól átvágták a barátnődet. A tb-re végzett felvarrásért nem kell fizetni egy kanyit sem.
    előzmény:
    pillenke (2)
     
  7. 2005. január 14. 09:564.
    Szia!
    Keresd fel a Mellplasztika c. fórumot, ott nagyon sok hasznos dolgot találsz.
    Egyébként ajánlom figyelmedbe dr. Sashegyi Mihályt a Szent Imrében, tb-re megcsinálja. Cak bemész és ad egy időpontot. A tesómnak novemberben csinálta ugyanezt, nekem meg a hasamat júliusban.
    előzmény:
    dozsa (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_364813
    Torolt_felhasznalo_364813
    2005. január 14. 09:263.
    Sziasztok!
    Abszolut támogatom a szülés utáni mellplasztikát (láttam már egy-két szülés utáni "csodát")! Ha valakinek eldeformálódik, akkor a szülés utáni életét miért élje le depressziósan, kisebbségi érzéssel a lógó melle miatt?
    Én is szülés előtt állok, igaz, hogy még nem tudom mikor, de már dolgozunk az ügyön és tuti, hogy meg fogom csináltatni utána. Már most megcsináltatnám, de most a születendő babám a fontosabb!
    Szóval aki megcsináltatta írja meg tapasztalatait!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. január 14. 08:542.
    Szia.
    A barátnőmnek csináltak ilyet, nem volt nagyon drága, talán 80 ezer körül, de úgy, hogy támogatta a TB, muszáj volt a gerince miatt. Nem fájt neki különösebben, az orvosa nagyon normális volt, amit nem szeretett benne, az a műtét után nagyon sokáig, napi 24 órában hordandó különleges melltartó volt. A hegei szépek. Ja, és az első baba után csinálták neki.
    előzmény:
    dozsa (1)
     

Címlap

top