Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kaposvári nőgyógyász

Torolt_felhasznalo_233607
Torolt_felhasznalo_233607
Létrehozva: 2005. január 2. 00:01
Sziasztok!

A barátnőm Kaposváron keres gondos, megbízható nőgyógyászt. Tudtok ajánlani valakit? Előre is köszönöm a válaszotokat.
  1. 2014. december 15. 20:0410.

    Sziasztok! Én még 1989-ben szültem a Bencze doktornál, akkor még nagyon bunkón tudott viselkedni, csapodár is volt, és nagyképü, és flegmán beszélt a nőkkel, de sajnos olyan dolog történt vele amit senkinek nem kívánok, lisztérzékeny volt a gyermeke aki 7 évesen meghalt, Azt hiszem innentől kezdve lett tisztelete a nők iránt és értékelte jobban a gyermekáldást.

    előzmény:
    Napocska77_ (7)
    2009-10-05  21:17
  2. Torolt_felhasznalo_728387
    Torolt_felhasznalo_728387
    2009. november 24. 19:419.

    Sziasztok !

     Mateszalkan vagy Nyirbatorban keresek megbizhato nogyogyaszt.

    Kit tanacsoltok ?

    Koszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 24. 14:448.

    Szia!

     

    Én ma délután megyek Bencze doktorhoz. Ha esetleg még érdekel, akkor le tudom írni.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233607 (1)
    2005-01-02  00:01
  4. 2009. október 5. 21:177.

    szia! nekem is dr. Bencze Zoltán az orvosom, nála is szültem.

    Vagyis majdnem, mert olyan gyors volt a baba, hogy vidékről nem ért be,de ez azért ritka, így végül ügyeletes orvosnál szültem.

    Szerencsére mákom volt,  mert egy hasonlóan jó dokit fogtam ki, peddig még fiatal, kezdő (asszem ez miatt nem is vállal még kismamákat)

     

    Viszont a terhesgondozáson a Bencze doki nagyon korrekt, maximálisan lelkiismeretes, segítőkész, kedves volt végig és nem húzott le azzal sem, hogy állandóan a magánrendelőjébe kellett volna járnom (míg azért ez a legtöbb orvosnál, ha választos így van).

    Öszvisz 3szor voltam magánban, a többi vizsgálatot a khban tbre csinálta.

     

    Így szintén csak dícsérni tudom és rosszat még nekem senki nem mondott rólla.

    ja és tényleg nem pénzéhes, szóval ezt az orvost én is csak ajánlani tudom!!! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_263128 (6)
    2005-01-04  13:25
  5. Torolt_felhasznalo_263128
    Torolt_felhasznalo_263128
    2005. január 4. 13:256.
    Én évek óta a Bence doktorhoz járok és nála is szültem. Velem mindig nagyon aranyos és rendes volt. A terhességemet lelkiismeretesen végigkövette és a 9 órás vajúdás alatt is végig velem volt, egészen hajnali 5 óráig. És nem a pénzért az biztos mert azt nem akarta elfogadni. Tapasztalatom szerint szakmailag is érti a dolgát. Én csak ajánlani tudom. Sok jót hallottam még a Szemerei doktorról is, sok ismerősöm jár hozzá és nagyon dicsérik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_233607
    Torolt_felhasznalo_233607
    2005. január 2. 16:535.
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszaitokat. Nem vagyok egy gyakorlott fórumozó, szóval elnézést kérek, ha valamit nem jól csinálok. Jó lenne, ha sokan írnának, mivel nem olyan egyszerű dolog jó nőgyógyászt találni. Remélem ez a fórum megkönnyíti majd a barátnőmnek az orvosválasztást. Még egyszer köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. január 2. 11:544.
    A Fodor elsöre azért nem annyira imádnivaló, ha nem az ö betege vagy! :) Ennek ellenére én is öt kértem meg, hogy nála szülhessek, ha Bárdos nem lesz itthon. Ök hasonló kaliberü, nagy tapasztalatú orvosok. Bárdos mellet még az is szólt, hogy a szülésznöm szerint ö az, aki a mütöben sem ordítozik, ha gond van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_553026 (3)
     
  8. Torolt_felhasznalo_553026
    Torolt_felhasznalo_553026
    2005. január 2. 09:503.
    Szia!
    Én Dr. Fodor Jánoshoz járok évek óta. Nála szültem. Imádnivaló személyiséggel rendelkezik. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233607 (1)
     
  9. 2005. január 2. 08:492.
    Szia!
    Nagyon különbözö véleményeket fogtok hallani, mert többféle stílusú és korú nögyógyász van a városban. Én két gyereket szültem Bárdos Lászlónál, aki egy régebbi típusú :) doki. Sokan mondanak jót és rosszat is róla. Mi nagyon megtaláltuk egymással a hangot. És van két szép gyerekem:o)
    Ha olyan orvost keres a barátnöd, aki sokat magyaráz, akkor valamelyik fiatalabbat válassza. Dícsérik még Varga doktort és Bence doktort is.
    Van már nögyógyászati rendelés a magánklinikán is. Ott nagyon kedvesek voltak. Igaz, hogy 6 éve jártam náluk, de gondolom nem változott a helyzet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_233607 (1)
     

Címlap

top