Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekbarát gyereksebész?

Torolt_felhasznalo_784064
Torolt_felhasznalo_784064
Létrehozva: 2004. október 27. 15:41
Sziasztok!

Hét éves kisfiamnak keresek olyan gyereksebészt, akik képes az adott problémán kívűl a gyermekkel is foglalkozni. Semmi extrára nem gondolok, csak egy-két nyugtató szóra, és hogy emberszámba vegye a gyereket. Eddig nagyon rosszak a tapasztalataink, kisfiam retteg az orvosoktól.
Segítségeteket előre is köszönöm!
  1. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 28. 06:506.
    Nekünk egy orvossal sem volt gondunk és azt tapasztaltam, hogy mindenki rendes és megértő volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784064 (4)
     
  2. Torolt_felhasznalo_805034
    Torolt_felhasznalo_805034
    2004. október 27. 19:315.
    Szia!
    Mi a Madarászba megyünk a sebészetre, ha gond van. Nekem csak jó tapasztalataim vannak velük. Ha lehet, akkor dr. Papp Györgyhöz "kérjük magunkat". Kedves, mosolygós, mindent elmagyaráz, lehet tőle kérdezni és a gyerekem nem fél tőle.
    Nemrég volt itt egy topic, talán Gyermeksebészt keresek címmel, ha jól emlékszem, ott is sokan ajánlották a Madarászt és név szerint több sebészt megemlítenek. Próbálj rákeresni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784064 (4)
     
  3. Torolt_felhasznalo_784064
    Torolt_felhasznalo_784064
    2004. október 27. 18:054.
    Köszönöm a választ! Sajnos mi már kétszer voltunk a Bethesdában a sebészeten. Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb emberrel futottunk össze, de abszolút nem tapasztaltam együttérzést, kedvességet. Rá sem néztek a gyerekre, mintha csak egy tárgyat vittem volna :-(
    Hozzáteszem, hogy az uh-on viszont nagyon kedves doktornővel találkoztunk. Nem szeretnék általánosítani.
    Morgolódó! Én egy sebészt keresek. Ezt vagy tud valaki ajánlani, vagy nem. Nem hiszem, hogy ha konkrétabb lennék, attól jobban tudna az, aki egyébként nem.
    Kicsit bonyolult a történet. Azért köszönöm, hogy írtál!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (3)
     
  4. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 27. 17:233.
    Nálunk másfél éves volt a kicsi fiam amikor sérvmütétet végeztek rajta. Az orvosok nagyon kedvesek és rendesek voltak, az ápolóők is. Mi a Bethesda kórházban voltunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784064 (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. október 27. 16:262.
    Szia! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok, sajnos vagy szerencsére én nem ismerek ilyen konkrét személyt, de talán ki lehet írni a fórumban pontosabban, hogy miért kell neki sebész, többen írnának, mint általános problémára. De csak egy ötlet. Minden jót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784064 (1)
     

Címlap

top