Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babazene, mese hol?

annaaanya
Létrehozva: 2004. szeptember 28. 09:10
Sziasztok!

Új fórumozó vagyok itt nálatok! Nagyon tetszenek az Nlc-s fórumok, eddig még csak olvasgattam őket. De akkor most belevágok én is. :))

Segítségeteket szeretném kérni. Olyan helyeket keresnék a neten, ahonnan lehet letölteni gyerekdalokat (pl. Halász Judit) illetve hallgatható meséket. Aki tud segíteni, kérem írja meg.
Addig is köszi.

Anna és mamája
  1. Torolt_felhasznalo_321564
    Torolt_felhasznalo_321564
    2005. január 31. 13:0712.
    Szia AnnaMama,

    Én is könyvtárból szerzem a CD-ket. Nagyon jók vannak, érdemes elmenni !!!!(Kaláka, Kolompos, Gryllus, Babazene. . . stb. )

    Sok szerencsét,

    Krisztina
    előzmény:
    annaaanya (1)
     
  2. 2005. január 25. 16:1511.
    Igaz nem tőlem kérdezted, de hátha tőlem is elfogadod a segtséget, és igaz jó pár nap el is telt azóta.

    A Fővárosi Szabó Ervin Központi Könyvtár média részén megvan mind a két rész. Ha könyvtrá tag vagy, és időd is van elmenni akkor nagyon ajánlom , mert ott tényleg rengeteg CD van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339050 (10)
     
  3. Torolt_felhasznalo_339050
    Torolt_felhasznalo_339050
    2004. december 17. 20:1510.
    Szia! Tudnál nekem segíteni. . . ?:) Nagyon érdekelne engem is a baba zene!!! Pl. most nagyon keresem a BABA ZENE 1-2. CD anyagát!! Nincs meg neked véletlenül?! Pusz: Tünde
    előzmény:
    annaaanya (8)
     
  4. 2004. szeptember 28. 13:589.
    Köszi az eddigieket, ha van valakinek még ötlete írjon!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. szeptember 28. 13:588.
    Köszi az eddigieket, ha van valakinek még ötlete írjon!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. szeptember 28. 10:287.
    Volt benne olyan szám, amit nem töltött le, de nagyrésze jó, pl. azt hiszem a 4 Halász Judit az remekül működött. Ami hiba, az max 1 szám 1 albumról, de mi töltöttünk le nagyon sokat, és nem volt jelentős probléma. Igazság szerint egyszer -kétszer megéri azt az 500 ft. ot bőven.
    előzmény:
    annaaanya (5)
     
  7. 2004. szeptember 28. 10:076.
    ja és ezek szerint kijavította a gép a jelemet, pedig előzőleg is nőnek voltam regisztrálva. :))
    előzmény:
    annaaanya (5)
     
  8. 2004. szeptember 28. 10:065.
    Sziasztok!

    Köszi az eddigi hozzászólásokat!

    Cresscendo,
    írtam privit!

    Palloemese,
    megnéztem az egyszervoltat, nagyon jó, de én még nem szeretnék a kisbabámmal itt ülni a gép előtt. :)

    Rebusbaba,
    megnéztem az oldalt, nagyon köszi, tényleg jók vannak rajta. Te kipróbáltad már, jól működik? Nem hibásak a letöltések?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. szeptember 28. 09:534.
    http://www. bombamp3. freeweb. hu
    Ezt a címet nézd meg, 500 ft ért egy smst kell küldeni, és 4 napig tölthetsz le egész albumokat. Van fenn 4 Halász Judit, 2 Kaláka, meg 2 mesealbum - egyebek közt, ja meg 100 folk celsius.
    előzmény:
    annaaanya (1)
     
  10. 2004. szeptember 28. 09:343.
    Szia! Mi az egyszervolt. hu-n szoktunk zenelni, jatszani, versikeket hallgatni, stb. Nem tudom, hogy letolthetoek-e, mi net-en maradva elvezzuk oket. . . . . Nagggyon klassz meseket, verseket tanulhattok ott.

    Azt hittem a jeled szine szerint, hogy egy apuka irt be a forumba. A szined nem piros vagy sarga kellene legyen? A ferfiak jele zold, illetve kek. . . . :o)))
    előzmény:
    annaaanya (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. szeptember 28. 09:312.
    Szia! egyszervolt. hu Ezen az oldalon találsz mesét is, zenét is. Letölteni még nem próbálzam innen. Küldtem neked privit is!
    előzmény:
    annaaanya (1)
     

Címlap

top