Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anonim országos kutatás

danildi
Létrehozva: 2004. szeptember 2. 20:07
Kedves Szülők!

Danis Ildikó vagyok, gyermek és családpszichológiával, valamint tudományos kutatással foglalkozom. 2003-ban országos szintű kérdőíves kutatást indítottunk az MTA Pszichológiai Kutatóintézetében, amely a magyar családokat érintő jelentős hatású életeseményekkel foglalkozik. Terveink között több száz család bevonása szerepelt. A BabaNeten és a BabaSzobában is hirdettük a kérdőíveket, és sok nagyon kedves anyuka és apuka segített a kitöltésükben. Sajnos még mindig hiányzik legalább 100 kérdőív.

Mivel most 5 hónapos kislányommal otthon vagyok, nehezen jutok el óvodákba, iskolákba, hogy személyesen találkozzam szülőkkel, de a Gyed ideje alatt szeretném befejezni a doktori disszertációmat. Ezért kérem a segítségüket, hogy ha van kedvük és egy fél óra szabad idejük, akkor segítsék kutatásunkat (és a doktori disszertációmat) egy e-mailen elküldhető anonim kérdőív kitöltésével és visszaküldésével.

Olyan családok jelentkezését várom, ahol a családban van legalább egy 0-10 év közötti életkorú gyermek. Részletes leírást az e-mailben küldök, és természetesen még a kérdőívek megérkezése és megtekintése után is meggondolhatják magukat.

Segítségüket előre is nagyon köszönöm.

Jelentkezni lehet:
Danis Ildikónál
a misil@vnet.hu e-mail címen
  1. 2010. február 25. 19:096.
    non ho bambini
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2004. szeptember 2. 22:075.
    gyerekből van kicsi is nagy is, ha gondolod szívesen:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_985262
    Torolt_felhasznalo_985262
    2004. szeptember 2. 22:014.
    :(( privibe szántam ;)
    előzmény:
    danildi (1)
     
  4. Torolt_felhasznalo_985262
    Torolt_felhasznalo_985262
    2004. szeptember 2. 22:003.
    szép estét :) gondolom, özönlenek a felajánlások :) az én gyerekeim idősebbek, 14 és 16 évesek. . . de szívesen segítek, ha mégis beleférek a paramterekbe :) címem: hedda1@mailbox. hu
    előzmény:
    danildi (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_483247
    Torolt_felhasznalo_483247
    2004. szeptember 2. 20:462.
    Szia Ildi!

    Ha jól tudom, Lencsi már fél éves is elmúlt:)

    Jöhet az e-mail, természetesen segítek.

    Kattints a nevemre, s megtudod ki vagyok:)))))))
    előzmény:
    danildi (1)
     

Címlap

top