Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tanácsoltok? babapopsi

mpetruska
Létrehozva: 2017. október 30. 18:14

Sziasztok!


A kisfiam fenekére keresek JÓL BEVÁLT krémet. Légyszi adjatok tanácsot!


Előre is köszi!!

  1. 2017. november 10. 15:189.

    Nekunk a Sudocrem nagyon jol bevalt!

  2. 2017. november 3. 13:358.

    Ui.: nincs véletlenül szájpenésze? Mert ugye ma azt trendi dolog nem kezelni, mert úgyis elmúlik. Azt a kérdést mindenki átlépi elegánsan, hogy milyen tud  a fenekük lenni miatta..

  3. 2017. november 3. 13:337.

    Ha eddigiek nem használnak, akkor sudokrém. És jó meleg szobában nylonnal a lepedő alatt hagyd szabadon a popsiját, az maga sokat használ. Pelenkamárkát is cserélhetsz..

  4. 2017. október 31. 19:306.

    Elvileg standard receptjük van, de lehet, hogy mégsem. Én a dokinéni rendelője melletti patikában szoktam kiváltani és az jó szokott lenni. Egyszer a férjem máshol váltotta ki, az meg már nem volt olyan jól kenhető.... Mondjuk irritált popsinál már nem rúg labdába:).

    előzmény:
    Babyface83 (5)
    2017-10-31  16:20
  5. 2017. október 31. 16:205.

    A gyógyszertárit én nem szerettem, nem volt jó az állaga, nehezen kenhető. Tégelyes neogranormont használtam legtöbbször, amikor irritált volt, akkor pedig a tubusost (nem ugyanaz a kettő), ez utóbbit a mai napig használjuk sok mindenre, tényleg latványosan gyorsítja a bőr gyógyulását.

  6. 2017. október 31. 11:124.

    A sima gyógyszertári, amit felír a gyerekorvos, az nagyon jó. Nem csak popsira, hanem testápolóként is.

  7. 2017. október 31. 11:053.

    Bepanthen vagy Neogranormon.

  8. 2017. október 30. 20:312.

    Neogranormon, mi más?


    Ja, és a doktornéni is fel tud írni egy büdös halszagú kenőcsöt, az is bevált nálunk. Igaz, végül nem a popsira: a gyerek kóstolta meg és kente szét mindenhová maga körül, gondolom, ízlett neki. :D Szerencsére nem lett semmi baja, valszeg nincs abban semmi ártalmas, de azért elvettük a keze ügyéből.

Címlap

top