Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Válni akar es fog

Orchidea
Létrehozva: 2017. szeptember 10. 14:25

Sziasztok! Olyan emberek válaszát várnám elsősorban akik jártak hasonló cipőben. Szoval pár hónapja elhagyott a, férjem, még nem vagyunk 30 évesek és van egy kicsi gyerekünk. Azt mondta megváltoztak az érzései úgy érzi már nem szeret. Ugye ilyet senki nem gondol hogy vele meg történik hát én sem. Ahogy elkoltozott egy hónap után kiderult hogy van valakije. Azt mondta nem csalt meg csak beszelgettek ismerkedtek es ahogy elkoltoztek akkor kezdett komolyabb lennk a dolog es ugy erzi szerelmes. Ez a nő kedves aranyos mosolygós nem veszekedik es mashogy all mindemhez mint én. Par évvel fiatalabb. En is ilyen voltam régen.. De azota sok felelosseg teher volt rajtam es az utobbi idoben egyedul maradtam. Kertem ne dolgozzon annyit segotsen mert ugy erzem be vagyok \\\\\\\'zarva\\\\\\\'. Főzés mosas takaritas gyereket nevelem es estere azt vartam ha hazajon kicsit velem is foglalkozik. Azt mondta veszekedtem es elhanyagoltam ezt mar nem birta. Mondtam ez igy van belatom mashogyan kellett volna de en is ezeket ereztem. Azt mondta hibazott hogy nem beszélt veoem de mar nem tudja ezt megopdani valni akar ezutan jarkal. A lakas az enyem lesz a kocsi az ove es a gyereknek szep slgyerektartast fizet. A gyereket imadja foglalkozik vele mindem tiszteletem az ove ezen a teren. A lany azt momdta hogy magamnak koszonhetem hogy elhagyott es majd ő megmutatja es mindent megad neki. Most erzem hogy talán kezdek helyre jönni picit de faj es szeretnem vissza. Szerelem volt szep csalad es bamt hogy nem volt esepy megbeszelni helyre hozni. Most ott tartunk hogy sokat jon a lakasba gyerek miatt akar este is itt alszik ha nekem dolgom van es a kocsival is hozni vinmi akar minket segiteni. Tegnap eleg kedves volt ami furcsa mert nem beszel az erzesirol. Azt mondta ha nem lettem vopna szamara igazan fintos most sem erdekepnem es nem akarna segiteni. Egy pici lakasba koltozik majd most a szuleinel el. Az amyagiakkal lesz gondja mert sokat dolgozik de sok a kiadas is. Azt mondta a lanynak meg mondta a gyereke az elso es kesz. Szerintetek meg fogja bánni valaha? Ezzel a lannyal tartos lesz neki? Ez a pany nem tudja az amyagi dolgokat es szerintem azt sem mennyit jar fel hozzank es mennyit segit. Szerintetek mit tehetnek hogy legyen remeny? Barmit meg tennek! 

Címlap

top