Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ex barátom felkeresett

Adrienn9117
Létrehozva: 2017. július 30. 18:42

Az exemmel 2,5 év után szakítottunk. (Igaz nem először de ez most végleges(nek tűnik)).


2,5 hónapig nem is beszéltünk egyáltalán, csak egyszer összefutottunk. Pár hete a semmiből rám írt, de én nem válaszoltam mert igazából nem volt mire. Pár nap múlva megint írt, a hogylétem felől érdeklődött. Akkor már válaszoltam neki. Pár nap múlva megint rám írt, puhatolózott hogy van e valakim vagy sem, és találkozni szeretne. Hezitáltam de igent mondtam.


1hét múlva találkoztunk. Egész jól elbeszélgettünk, kapcsolatot egyikünk sem említett. Másnap is írt, meg hívott messengeren de nem válaszoltam csak később írtam. 


Néhány nap múlva megkérdeztem, hogy van e kedve meginni valamit. Átjött hozzám, beszélgettünk pár órát aztán hazament. Igazából azzal a céllal hívtam talira, hogy megkérdezzem mi ez a hirtelen érdeklődés. De mire találkoztunk, nem kérdeztem meg valami oknál fogva. :/ 


Amikor hazament, kölcsönadtam a pulcsimat (fiů részlegen vettem szóval nem lányos :D) szóval várom, hogy jelentkezzen, mert én már nem szeretnék. :/ 


Nem tudom végülis mot akarhat? Csak úgy nem hívna el találkozóra mert ha csak simán rám írt volna egy "hogy vagy"-al akkor nem gondolkodtam volna el, azt gondolnám csak unatkozik. Lehet volt valami konkrét mondanivalója de mire oda került volna a sor már "nem merte" vagy meggondolta magát (ahogy én is)? 


Mit gondoltok? 


26N/F

  1. 2017. augusztus 7. 13:1235.

    Koszi a valaszt. :)


    Azota is irt hogy talalkozzunk es talalkoztunk is. Hazafele gyakran megall a hazam elott mert kozel lakunk egymashoz.


    Aztan moziba is elhivott es mondta, hogy valasszam ki a filmet es a napot hogy mikor menjunk. Azt veszem eszre, hogy egyre batrabb es kozvetlenebb. 

    előzmény:
    castaneasativa46 (34)
    2017-08-06  12:43
  2. 2017. augusztus 6. 12:4334.

    Újrakezdeni egy kapcsolatot csak akkor szabad, ha a szakítást előidéző ok megszűnt, vagy alapos okkal feltételezhetjük, hogy megszűnik. Ha a nem olyan távlati tervekben babavárás is szerepel, a helyzet annyiban súlyosabb, hogy egy bizonytalan, jól-rosszul működő kapcsolat a baba érdekeit súlyosan veszélyezteti. Itt nincs mese, a nevelés még az ép, jól működő életszövetségben is zátonyra futtathatja az együttélést, a fiatal nő ezt - szerintem - nem engedheti meg magának. 


    A felvetett eset kapcsán fenntartom a véleményemet: szakemberrel történő konzultáció, párterápia - ha ő szükségesnek tartja. 


    /Persze, ha gyermek nem szerepel a későbbi tervekben, mindenki azt csinál a saját életével, amit akar./


    előzmény:
    Adrienn9117 (33)
    2017-08-03  21:34
  3. 2017. augusztus 3. 21:3433.

    Koszi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (32)
    2017-08-03  17:08
  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 3. 17:0832.


     


    Te jó ég, hogy ez mit össze nem nyafog.


    Azt se tudja mit akar.


    De sok lüke van............

    előzmény:
    margaret3711 (31)
    2017-08-03  16:50
  5. 2017. augusztus 3. 16:5031.

    előzmény:
    cicabogarka64 (25)
    2017-08-02  17:19
  6. 2017. augusztus 3. 11:5230.

    Hat...ha ezek utan is magatol keres fel akkor lehet elfogadom a meghivast. Miutan hazament is ram irt rogton.. 


     


     

    előzmény:
    castaneasativa46 (29)
    2017-08-03  06:48
  7. 2017. augusztus 3. 06:4829.

    Ó, a kis nagylelkű....  ki ő, hogy ilyen engedékeny? Nyilván még abban a fázisban van, hogy leereszkedően engedélyezi, hogy összefuthattok...

    előzmény:
    Adrienn9117 (28)
    2017-08-02  21:13
  8. 2017. augusztus 2. 21:1328.

    Update: Most hozta vissza a pulcsim. Baratsagos volt meg minden es olyan furan mosolygott meg bamult 😂 ez furcsa ... 😒 aztan azt mondta osszefuthatnank maskor is ... 

  9. 2017. augusztus 2. 20:3727.

    Csak szerettem volna mas velemenyt is meghallgatni mielott valami butasagot csinalok es lejaratom magam 

  10. 2017. augusztus 2. 20:0726.

    Igen tudom, hogy egyedul O tudja a valaszt de feltem/felek megkerdezni. Foleg azok utan, hogy a pulcsis uzenetemre sem irt meg vissza. Elegge merges vagyok. 

    előzmény:
    cicabogarka64 (25)
    2017-08-02  17:19
  11. 2017. augusztus 2. 17:1925.

    Mindig csovalom a fejem, amikor masoktol kerdezik, hogy "mit akarhat". Gondolod, hogy itt az emberek gondolat olvasok? Tole kerdezd, egyenesen, nyiltan. Akkor nem kell tobzodnod...Ilyen egyszeru.

    előzmény:
    Adrienn9117 (24)
    2017-08-02  16:25
  12. 2017. augusztus 2. 16:2524.

    Majd kiderul..elvarasok nelkul vagok bele.


     


    Ra irtam a pulcsimmal kapcsolatban tegnap. Nem irt meg vissza. Tenyleg nem ertem, hogy legalabb emiatt mi a fr@ncert nem tud irni.


    Elegge magam alatt vagyok,.hogy igy megorultem annak hogy magatol irt es talalkozni akart aztan most meg ez..... 

    előzmény:
    Szedna80 (23)
    2017-08-02  12:08
  13. 2017. augusztus 2. 12:0823.

    ...kis önbizalom-növelő "randi" :-) nem semmi :-) Igen, belefér, csak mondjuk korrektebb, ha már az elején közli, hogy csak egy alkalom, mert lehet, hogy a másik fél nem pazarolna rá így időt... (persze attól függ, mi fért bele így az egy alkalomba :-D)

    előzmény:
    castaneasativa46 (20)
    2017-08-02  10:20
  14. 2017. augusztus 2. 11:4522.

    Ha vakaki olyan lesz aki tenyleg tetszik, akkor persze mindenkepp elmegyek randira. 


    Veszteni nem vesztek semmit. :) 

    előzmény:
    castaneasativa46 (20)
    2017-08-02  10:20
  15. 2017. augusztus 2. 11:1321.

    Tenyleg nincs rajtad?

    előzmény:
    Szedna80 (12)
    2017-08-01  09:32
  16. 2017. augusztus 2. 10:2020.

    Egyszer - nem tegnap volt - elmentem egy bulira, ahol kinéztem magamnak egy csinos lányt, és egész este együtt táncoltunk. Harmadnap randit kértem tőle. El is jött, de kerek-perec közölte, hogy neki van barátja, és csak azért volt velem, mert akkor ő nem ért rá...


    Nem biztatlak arra, hogy te ilyet tegyél - nem érzem etikusnak - de ha nagyon magad alatt lennél /és valóban bőven van jelentkező/ egyszer talán belefér.

    előzmény:
    Adrienn9117 (18)
    2017-08-01  21:44
  17. 2017. augusztus 1. 22:3519.

    Amugy meg ha kapcsolatot akarna akkor vajon miert nem keresett pentek ota? Szoval ebbol en arra kovetkeztetek, hogy nem akart semmit :( 

    előzmény:
    castaneasativa46 (17)
    2017-08-01  21:27
  18. 2017. augusztus 1. 21:4418.

    Arra ertettem, hogy aggodok, nem lesz senkim mert ma az emberek mar nem tesznek meg mindent es nem erdekli oket melyebben a masik...sokan jo kapcsolatot akarnak anelkul, hogy tenne is erte valamit. Szomoru ez :( 


    En is gondoltam arra, hogy esetleg eredetileg volt mondanivaloja (akarmi is az) de meggondolhatta magat. Vagy semmi es csak en gondoltam, hogy akarhatott konkretat.


    Jelentkezo van boven, de meg nem allnek keszen egy normalis kapcsolatra.

    előzmény:
    castaneasativa46 (17)
    2017-08-01  21:27
  19. 2017. augusztus 1. 21:2717.

    Az, hogy leszúrás nem volt. kissé engem is meglepett. Itt hosszú ideig ez ment, és mindig ugyan azok a nevek...


    Ellentmondás van abban, hogy keresett, de nem derült ki, hogy miért. Ennek egyébként oka van, biztosan kapcsolatot szeretne, de fél, hogy ismét kudarcot vall. Bizony félénkek a férfiak, félnek a kudarctól /pedig ennél csak a bizonytalan, rossz,  sántikáló kapcsolat rosszabb.../


    Az a mondat is szemet szúrt, hogy "nem lesz senkim..." Először is: akkor mi van? Előbb-utóbb visszatér az önbizalmam, és élek, mint hal a vízben. Másodszor: most úgyis az a legfontosabb, hogy az egyensúly helyreálljon, ha lesz pasi, ha nem. /Új kapcsolatot csak stabilan szabad kezdeményezni - mondják a szakértők - mert különben csak "pótpasit" keresel, akiben az elődje tulajdonságait keresed.../ Egyébként az, aki ilyet felvet, gyermek státuszba tesz, mert csak a gyermekek ragaszkodnak körömszakadtukig az anyjukhoz, a felnőttek már nem./


    Még egy gondolat: a trauma feldolgozása. Erre többféle módszert ismertetnek az okosok, melyek vagy beválnak vagy nem. Nekem a "húzd meg - ereszd meg" jött be a legjobban. Sok munka - pihenés, lazítás - sok munka. Olykor a DJ meg a zenélés is jó. Minél változatosabban...

    előzmény:
    Adrienn9117 (16)
    2017-08-01  18:04
  20. 2017. augusztus 1. 18:0416.

    Koszonom a biztato szavakat, es hogy nem leszurast kapok . Pedig fel voltam ra keszulve.


    Mult pentek ota nem jelentkezett. Az is lehet, hogy legutobb en irtam ra, ezuttal is azt hiszi, hogy megkeresem. Vagy fr@nc se tudja. Akarva akaratlanul is gondolkodok az opciokon. Pedig tudom, hogy felesleges. 


    Akkor az a teoriam, hogy valami ertelmes okkal kontaktolt velem a semmibol le van szavazva... 


    Mindent csak nyitott kommunikacioval lehet tisztazni de nem merek mert attol tartok ezzel azt erem el, hogy az egojat fenyezem vagy ilyesmi. Ezert sajnos ertelme se lenne a mierteken gondolkodni. De nehez....megint kell nehany honap amig rendbe jovok aztan amikor mar megfeledkeztem rola, majd akkor keres megint. Most is igy volt...teljesen jol elvoltam nelkule :/

    előzmény:
    Szedna80 (15)
    2017-08-01  14:14
  21. 2017. augusztus 1. 14:1415.

    Ki ne találd már, h hülye vagy! :-) Na jó, mindannyian azok vagyunk. ;-)


    De azért, mert benned megmozdult valami, mert azt gondoltad, hogy van/lehet folytatás, azért, mert megkeresett az ex, az azt jelenti, hogy egészséges kapcsolatokban gondolkozó felnőtt nő vagy. (Ha engem is megkeres bármilyen férfi ismerősöm privátban, akivel nem tisztázottak a kapcsolati szálak, én is ezt szoktam gondolni. Látod, max. én is hülye vagyok :-))


    Igen, "senkid" nem lesz, ha így folytatod. Na erre játszanak rá sokan! A környezet, a pasik és csajok egyaránt. Mert mindenkiben legbelül ott van ez a félelem. Bennem is, hidd el, meg abban is, aki egy megalkuvó párkapcsolatban él. És vannak sokan, akik boldog párkapcsolatban élnek, és ennek is pont ugyanannyi az esélye Nálad is. Ne arra gondolj, hogy nem lesz "senki"-d. Arra gondolj, hogy nem minden rajtunk múlik, a teljes élet és a teljes célok mellett tudomásul lehet venni, hogy igen, most ez hiányzik. (mármint a társ) De ez nem azt jelenti, hogy mindig így lesz! (Ha meglesz, más fog hiányozni:-))


    Fel a fejjel!!!

    előzmény:
    Adrienn9117 (13)
    2017-08-01  11:16
  22. 2017. augusztus 1. 11:1714.

    Amugy holnap lenne 3 eve, hogy osszejottunk... 

  23. 2017. augusztus 1. 11:1613.

    Teljesen igazad van, 100%-ig egyet ertek Veled. 


    Szerintem en is elegge bena vagyok es raadasul hulye is mert azzal, hogy elhivott talalkozni azt gondoltam, hogy valami ertelmes mondanivaloja lehet. De ra kellett jonnom, hogy nem. :( 


    Nem is keresem tobbet, a pulcsimat meg megkapja....hacsak nem keres fel O maga.


    Tenyleg kiveszett az emberekbol az effort en meg ezt nagyon hianyolom. Felek, hogy igy soha nem lesz senkim tobbet.


    Mit is gondoltam..........

    előzmény:
    Szedna80 (12)
    2017-08-01  09:32
  24. 2017. augusztus 1. 09:3212.

    Még annyit tennék ehhez hozzá, hogy elképesztő, mennyire megy a "bénázás" emberi kapcsolatok terén... Nem Ti vagytok bénák, ne érts félre, illetve az exed mégis az...


    Megkeres, de nem árulja el, mi célból. Ebből én arra következtetek, hogy nincs célja. Nagyon energia és időrabló minden ilyen "függő játszma", elvonja a gondolatokat, energiákat... Mert miért írt? Miért azt írta? Miért ezt mondta? Miért nem mondta azt? És ez mit jelent? De akkor az miért volt? Felesleges folytatni a sort... Én az ilyesmit - a kapcsolat bármely fázisában - úgy szoktam rendezni, hogy elgondolkozom rajta: ha valaki miatt minden érdemi cselekvés/megnyilvánulás nélkül napi 2 percnél több elvész az időmből és energiámból ami találgatásokra megy el (hiszen maga az üzenetváltás pár másodperc, na de azok a hülye kombinálások utána...), ott vagy ő vagy én nem vagyok rendben. Megnézem, mi kell ahhoz, hogy rendben legyek, és ha oda jutok, hogy a.: rákérdezni és tisztázni - akkor ezt teszem b.: semmi értelme, mert nincs olyan, hogy "mi kell hozzá", helyette az van, hogy "ha ez lett volna", akkor tipli... Az évek és a rutin bizonyította, hogy a. verzió csak elodázza a b.-t :-)))


    Egyébként egyre inkább azt látom, hogy a pasik (is) biztosra akarnak menni, nem vállalnak be kockázatot, nem udvarolnak, nem viszik "vásárra a bőrüket". Ráírnak a csajra egy kb. "hellót", mert próba szerencse, és hátha az a válasz, hogy "nincs rajtam bugyi" :-) A nők meg kombinálnak, hogy vajon hogy és mit akart. Akinek konkrét céljai/vágyai vannak, az egyértelműen, férfiasan közli... Ez persze jelentheti, hogy "csak" szexet akar, de meggyőződésem, hogy abban is akkor van valódi élvezet, ha nem kell hozzá a fiúkának (mert az ilyen az nem férfi) még pluszban az az érzet is, hogy Te kínáltad fel magad...


    Mindettől függetlenül persze drukkolok Neked, hogy jól legyél akár vele, akár nélküle ;-)

    előzmény:
    Trafógyöngy (9)
    2017-07-31  16:18

Címlap

top