Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Láthatás - nyári szünet

myrjam08
Létrehozva: 2017. július 20. 15:29

Sziasztok! Elvált vagyok, 4 éves kislányomat én nevelem. Az apja kéthetente elviszi a kicsit, élve a láthatási jogával, illetve a nyári szünet első három hetét vele tölti, a bíróságon így is egyeztünk meg. Az lenne a kérdésem - mert erről konkrétan nem volt szó, hogy a fennmaradó nyári szünet az már az enyém, vagy ekkor is él a kéthetenkénti láthatási jog? Mert akkor ez így nagyon furcsa, hogy én nem lehetek egybefüggően 2-3 hetet valahol a kislányommal, mert az apjának jár a láthatási jog, nekem meg ebben a 3 hétben, ameddig nála volt, nem jár... 

  1. 2017. július 22. 06:425.

    Nem azon kellene agyalni, hogy mi "jár" papír szerint, hanem meg kellene egyeznetek, hogy mit szeretne a közös! gyereketek, és a GYEREKNEK mi lenne a jó. 

  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 21. 16:434.

    Nem tudtok megegyezni?!

  3. 2017. július 21. 09:333.

    Az ő egybefüggő 3 hete után neked is jár 3 hét, ezt követően megy tovább a kéthetenkénti láthatás.

  4. 2017. július 20. 19:472.

    Miért nem vele beszéled meg...? 


     


     

Címlap

top