Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ajándék anyák napjára

ibi
ibi
Létrehozva: 2017. május 4. 18:42

Ki mivel lepi meg az édesanyját?

  1. 2017. május 11. 14:237.

    Miert mindig  viragot?  Az elhervad  3  nap  alatt...         Talan  egy  vasut-jegyet  Becsbe  vagy Parisba....????

    előzmény:
    aranyoss (6)
    2017-05-07  12:58
  2. 2017. május 7. 12:586.

    Én már sajnos semmit, de gyertyát szoktam gyújtani:(


    Gyerekkoromban mindig orgonát szedtem, és mellé valamit készítettem. 


    A kislányomtól orgonát szoktam kapni a kertből amit a férjemmel együtt szednek. Rajzolni szokott mellé. Ez a legkedvesebb nekem. Mindig azt mondogatom neki, hogyha felnőtt lesz, és lesz pénze virágra, akkor is csak orgonát szedjen, mert ha már veszi az nekem nem is ugyan olyan.


    Anyósom is orgonát szokott kapni, és nagyon szokott neki örülni. Sütit szokott sütni "cserébe"

  3. 2017. május 6. 19:125.

    Én mindig kérem a gyerekem, hogy a megemlékezés miatt csak, 1 szálat.


    Mindig tűzliliomot szoktam kapni, vagy 5-7 virággal, meg még bimbó is van rajta.


    Ne rajta arassanak a virágosok!

    előzmény:
    ibi (2)
    2017-05-04  18:43
  4. 2017. május 5. 09:204.

    Szerintem is a virág a legjobb ajándék anyák napjára. Mindig virágcsokrot ajándékozok (cserepest én nem szoktam).

    előzmény:
    frjutti (3)
    2017-05-05  08:55
  5. 2017. május 5. 08:553.

    Az idén kivételesen cserepes fűszernövényeket kap anyukám, rozmaringra, bazsalikomra, levélpetrezselyemre gondoltam ...., igyekszem dekoratívan becsomagolni őket.  De ezek mellé még természetesen a hagyományhoz hűen, virágcsokrot is kap. Nálunk nem szokás ilyenkor "hűű de mittudom én milyen" ajándékokat adni, ragaszkodunk a virághoz. Valamelyik évben egy hatalmas csokor színes boglárkával leptem meg, annak nagyon örült. 

  6. ibi
    ibi
    2017. május 4. 18:432.

    Én sajnos nem vagyok túl kreatív, így egy csodaszép növényre gondoltam.  

Címlap

top