Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méhszájzárás

Babocza113
Létrehozva: 2017. február 11. 17:14

Sziasztok!


 


A terhességem 20. hetében 2 héttel ezelőtt méhszájzáró műtétet csináltak, amelynek előzménye 2 középidős vetélés.


Nem sok minden találok a neten a beavatkozásról és  hogy utána ki hogyan élte az életét.


Ebben a témában szeretnék tanácsokat kérni, illetve pozitiv és negatív tapasztalatokat.

  1. 2017. február 15. 09:285.

    Mást nem is nagyon tudsz tenni...pihenni, pihenni és ha már egyszer sikerült, most is fog! Akinek semmi gondja ilyenkor, az úgysem érti meg. Nehéz, de ugye megéri.Tudod nekem is sokból sikerült kettő, de mire odaértem velük, hogy megszületnek, annyira boldog voltam, hogy villámgyorsan megérkeztek! Meglátod, neked is gyorsan megy majd.

    előzmény:
    Babocza113 (4)
    2017-02-14  04:59
  2. 2017. február 14. 04:594.

    A fiamat két éve kihordtam fekve. A 23. héttől a SOTE klinikán feküdtem és a 36. hétre szültem, de akkor is nagyon félelmetes ez az egész.


    Utasítás annyi, hogy pihenni és pihenni. Fekszem is, csak akkor kelek fel, ha szükségem van valamire.

    előzmény:
    eda-1952 (3)
    2017-02-13  11:40
  3. 2017. február 13. 11:403.

    Egy kis optimizmus neked!Régen ez sokkal gyakoribb műtét volt,akkoriban ha szükséges volt, akár a hátralévő időre is bennfogták a kórházban a kismamákat.  Engem pl nem tudtak összevarrni, mert ennél több hetes voltam már és gyakorlatilag teljesen nyitva. És kihúztam mégis! Vigyázz, ne terheld magad, illetve remélem kaptál utasításokat.Jó babavárást neked! Tudom, könnyű mondani,hiszen az ember ilyenkor végig fél...Tűzd ki, hogy csak még 8-10 hét, aztán 3-4 hét...utána meg már minden napnak örülni kell!

    előzmény:
    Babocza113 (2)
    2017-02-12  09:55
  4. 2017. február 12. 09:552.

    Na senkinek nem csináltak ilyen műtétet még

Címlap

top