Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért van szerető felesége

Szomor?férj
Létrehozva: 2017. február 7. 17:40

Minden oárnál így van ahol van gyerek?Vagy csak nálunk?


Sokáig türelmes voltam,de már betelt a pohár,van egy 13 hňs kislányunk már nem csecsmő de csak havi 2-3 alkalommal vagyunk együtt.Én többször akarok vele lenni de ő a gyerekre vagy valami miatt csak ilyen kevés együttlét van. Én már annyira ideges vagyok mert mindig csak várok és várok,mire már veszekedés van akkor jön mint pl. ma gyerek aludt jön hogy legyünk együtt de felkelt na igy megint várok ,mist is csak a gyereket fogja mert különben sir a gyerek vagy nem csinál semmit csak fogja és fogja én meg csak várok és várok. Mindent megadok a családombak és ennyit se kapok.


Muszálj volt le irnom nagyon nehezen viselem, nagyon szomorú vagyok ,mindig igy lesz ez?


Akkor miért vagyunk férj és feleség ha csak ilyen keveset vagyunk együtt.


Tudom gyereknevelés 24 ňrás munka de én is létezek.

  1. 2017. február 13. 17:0427.

    Ahogy én is. Csak valaki alant ezen lovagolt, ezért reagáltam rá. Mert hogy ezt egy eget verő ostobaságnak tartom.


    Ha az embernek tele a hócipője valakivel, akkor nemhogy a szexhez nincs kedve az illetővel, hanem még ránézni is nehéz.

    előzmény:
    Babyface83 (25)
    2017-02-13  09:19
  2. 2017. február 13. 09:3226.

    Igazad van   ,  BUKSI   - bár én már nagyikorú vagyok   , de nekem is az jutott eszembe  HOGY KEDVES FIATAL APUKA  - ne nézni és várni tessék, hanem együtt babázgatni egy kicsit, a Babát is és a  feleséget simogatni-szeretgetni ...minden esti szertartást  gyorsan együtt megcsinálni  és akkor meglesz a végén együtt a szex is!!!

    előzmény:
    buksi80 (22)
    2017-02-09  20:41
  3. 2017. február 13. 09:1925.

    Hát erről beszélek én is :)

    előzmény:
    évi* (24)
    2017-02-13  07:58
  4. 2017. február 13. 07:5824.

    Biztos hogy büntetésnek szánja?  Nem lehet,  hogy simán tele a puttonya a faszival, azért nincs kedve?

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2017-02-09  17:38
  5. 2017. február 10. 15:0623.

    Hát igen. Nem hülyeség, amit mondasz.


    Viszont a TI szépen eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Már ha egyáltalán valós az egész. Kicsit kamuszaga van a dolognak. Nem mintha nem történhetne ilyesmi. Inkább pont ellenkezőleg, annyi ilyen vagy hasonló topic nyílt már, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük.

    előzmény:
    buksi80 (22)
    2017-02-09  20:41
  6. 2017. február 9. 20:4122.

    Nekem az jutott eszembe -ha ez a stori igaz- hogy tök jó, ha egy férfinak eszébe jut női portálon segítséget kérni. Márpedig itt az lenne -már női szolidaritásból is a feladatunk- hogy adjunk tanácsot a pasinak. 


    Én azt mondanám neki -neked TI ha olvasol ;)- hogy egyik nap mikor hazamész vedd ki a gyerkőcöt anyuci kezéből, küldd el egyet barátnőzni vagy konditerembe (már ha szeret ilyet) vagy csak úgy egyedül shoppingolni egyet. (lényeg, ami neki fekszik) Mondd, hogy 9-re várod haza. Addig ellátod a kisembert, játszol vele, lefürdeted és szépen elaltatod. Mire anyu hazajön nyugis környezetbe, nyomj a kezébe egy pohár finom vörösbort és üljetek le beszélgetni. Majdnem garantálom, hogy szex lesz  vége.

  7. 2017. február 9. 17:3821.

    Ezzel egyetértek, én sem értem ezt a megvonással büntetés dolgot. Olyasmiről beszélünk, ami elvileg mindkét embernek jól esik, tehát ha őt büntetem a megvonással, akkor magamat is büntetem, ami hülyeség :) Ha meg csak az egyik félnek jó, a másik meg valami jutalomként, vagy ami még rosszabb kötelességként tekint rá, akkor ott problémák vannak, aminek nem az a megoldása, hogy a nő vegye rá magát...

    előzmény:
    ladybird65 (19)
    2017-02-09  16:14
  8. 2017. február 9. 16:4920.

    Ha egy nőnek néhányszor nincs kedve és megmondja a másik szemébe, az rendben van. De az, hogy inkább nincs kedve mint van, az, hogy állandóan kifogásokat keres, nincs rendben.


    Normális házasságban nem jöhet létre olyan helyzet, hogy a férfi "felcseszi" a nőt, majd meg akarja cseszni.


    Több nő alkalmazza büntetésként a szexmegvonást, mint gondolnád. És nem azért mert a férfi görbén nézett rá, bántotta, figyelmetlen volt, hanem még akkor is, ha valamit el akarnak érni, esetleg pitiáner okok miatt vérig sértődnek.


    És kérdezek egy apróságot. Ha egy férfi elvesz egy csinos nőt, aki pár év alatt szép csinos disznóvá hízik, azt a férj annyira kívánja? Asszonyka rámászik, persze hogy megdugja a szerencsétlen hiszen kell neki a szex, de ő vajon mit gondol amikor asszonykán több a zsír mint a hűtőben lévő tokaszalonnán?

    előzmény:
    ladybird65 (19)
    2017-02-09  16:14
  9. 2017. február 9. 16:1419.

    "Ha valami nem tetszik nekik, büntetnek a megvonással, ezzel zsarolnak"


    Olyan sokszor olvastam (hallottam) már ezt férfi szájából és nem akarom elhinni, hogy némelyik tényleg ennyire ostoba. Már csak azért sem, mert én viszont eléggé férfipárti vagyok - nő létemre is.


    Ha egy nő nem akar lefeküdni a párjával, miért kell arra gondolni, hogy ő ezzel "büntetni" akar?


    Az pl. elképzelhetetlen, hogy azért nem teszi, mert nincs kedve hozzá?


    Pl. azért, mert a párja már úgy felcseszte valamivel az agyát, hogy abban az állapotban képtelenség egy intim együttlét, mert talán még a puszta látványa is irritál. Ha valaki még ezt sosem érezte, hát az szerencsés.


    Tudom, lehet erre azt mondani (nyilván fogják is), hogy meg lehet azt tenni kedv nélkül is - csak úgy a másik javára. Bizonyára. Egyszer-kétszer, akárhányszor. Kérdés, utána te hogy érzed magad. Csináltál valamit, amit a hátad közepére se kívántál, de megtetted. Sokan apró lépésekben így undorodnak meg a párjuktól. Nem egy ilyen esetet hallottam.


    Na persze mindenki azt csinál, amit akar. A következményekkel neki kell számolnia.

    előzmény:
    Dogeron (17)
    2017-02-08  15:16
  10. 2017. február 9. 16:0918.

    Phij... ha ilyenek olvasok, mindig az jut eszembe, hogy ha lenne gyerekem, én lennék a világon a legrosszabb anya. Mert ezekre én képtelen lennék...


    Talán azért, mert engem is nagyon önállóra és önellátóra neveltek. Túlságosan is....

    előzmény:
    kistit56 (16)
    2017-02-08  13:55
  11. 2017. február 8. 15:1617.

    Előtte sűrűn szexeltetek ?


    Kezdeményezett, volt igénye rád szexuálisan?


    Mert ha előtte sem, akkor ez van. Aki szereti a szexet, azt nem zökkenti ki a


    szülés, van rá igénye utána is. Nem irigyellek, hogy szinte kuncsorognod kell érte.


    Sok nő azt hiszik ez valami ajándék, jótétemény részükről.


    Ha valami nem tetszik nekik, büntetnek a megvonással, ezzel zsarolnak.


    S ha enged a kérésednek, akkor legalább aktív, boldoggá tesz, vagy essünk


    minél előbb túl rajta, a hozzá állása ?

  12. 2017. február 8. 13:5516.

    "csak fogja és fogja én meg csak várok és várok. "


    Hm, elég plasztikus megfogalmazás, én vizuális ember vagyok, látom magam elött.


    Tény, hogy van ismerős anyuka, akire tényleg illik. Hónapokig le sem tette a gyereket. Ha házimunkát végzett, magára kötötte, ha aludni kellett, maga mellé vette. Ha elment valahova, vitte magával. Nem adta, és nem adta, kis időre sem, apunak sem, nagyinak sem. A gyerek lassan felnő, de most sem adja. Ott fog ülni az anyja szoknyáján 40 évesen is.


    Az is tény, hogy a TI nem avatott bele, hogy ő mennyire veszi ki a részét a gyerek körüli tevékenységekből. Vagy a házi munkából. Így nem is igazán lehet tanácsot adni, mert nem tudni, mi a problema gyökere.


     

    előzmény:
    Babyface83 (14)
    2017-02-08  12:54
  13. 2017. február 8. 12:5515.

    Nem, pont azt írtam a másik hsz-ban, hogy akár minden nap adódhatna rá alkalom, anélkül, hogy lepasszolják a gyereket, ha mindkét fél akarná.

    előzmény:
    cabron (13)
    2017-02-08  12:52
  14. 2017. február 8. 12:5414.

    "mist is csak a gyereket fogja mert különben sir a gyerek vagy nem csinál semmit csak fogja és fogja én meg csak várok és várok. "


    Én ezt úgy értelmeztem, hogy anyuka ölében ott a gyerek, ő meg vár, hogy legyen valami... De mondjuk tény, hogy a topicindító fogalmazásmódja kissé izé... nehezen értelmezhető.

    előzmény:
    cabron (12)
    2017-02-08  12:47
  15. 2017. február 8. 12:5213.

    Azért ne mondd már, hogy 2-3 havonta egyetlen alkalom adódhat csak egymásra egy gyerek mellett!

    előzmény:
    cabron (12)
    2017-02-08  12:47
  16. 2017. február 8. 12:4712.

    Nem, ő azt írta, hogy vár és vár az együttlétekre, de a feleségének mindig van kifogás, hogy épp miért nem.

    előzmény:
    Babyface83 (11)
    2017-02-08  12:25
  17. 2017. február 8. 12:2511.

    Látom, neked mindegy, hogy mi a téma, ha meglátsz belém kötsz :) De nem baj, ha jól esett, egészségedre!


    Ő írta, hogy ő csak "vár és vár", amíg a felesége a gyereket altatja, nyugtatja, foglalkozik vele. Hát várakozás helyett esetleg ő is részt vehetne a gyerek körüli teendőkben.

    előzmény:
    cabron (8)
    2017-02-08  09:36
  18. 2017. február 8. 12:2210.

    Hajjaj... látom nem sokat sikerült értelmezni abból, amit leírtam. Nyilván mindenki tudja, hogy hogyan készült a gyerek. Az más kérdés, hogy nem mindenki beszéli meg a részleteket a szüleivel, esetleg anyósáékkal. Nem csak az én pofám szakadt volna le (ha már ennyire tetszik ez a kifejezés), hanem apámé is, ha a férjem rákacsintott volna, hogy megyünk kettyinteni. Vannak dolgok, amik szerintünk nem tartoznak másra, csak kettőnkre. Ilyen például a nemi életünk. Az, hogy másoknál nem így van, az az ő dolguk, nem tisztem ítélkezni, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem mindenkinek jön be, ha ennyire kiteregetik a magánügyeket, lehet a topicindító felesége nem éppen pozitívan reagálna, ha a topicindító kacsintgatna az apósnak, hogy vigyázzon má' az unokára, hogy rámászhassak a kislányára... Nem mindenkinek fér bele az ilyesmi, na.


    A bölcsi egy más kérdés. Nem tartom azt sem egy ideális dolognak, de ha muszáj dolgoznia az anyukának, és nincs más választásuk, akkor ott nincs miről beszélni. Viszont itt lenne más választás. Gondolom alszik az a gyerek azért időnként, meg lehet oldani az összebújást, akár minden nap, ha mindkét fél akarja. És itt jön képbe a másik dolog, amit nem akartál érteni. Ha apuka átveszi a gyereket néha az anyukától, ő egy kicsit tud pihenni, mással foglalkozni, vagy akár partnerként, társként tekinteni a férjére, nem pedig az igényei miatt cirkuszoló nagy gyerekként, akkor esetleg neki is több kedve lenne az együttlétekhez.

    előzmény:
    Jégmacska (9)
    2017-02-08  10:45
  19. 2017. február 8. 10:459.

    Igen, habitus kérdése. Bár nem gondolnám, hogy mondjuk egy délelőtt vagy délután hosszú időnek minősül. Már bocsánat, de amikor a munka miatt az anya 8 órára bebacarintja a bölcsibe, oviba a gyereket, az nem okoz lelkiismeret furdalást? De... eleinte, aztán menni kell és kész, mert a babázásból nem tudja etetni a szeretett gyereket, csak fizetésből. Aztán mindenki megszokja. A gyerek is, az anya is. Ha már mérlegre tesszük: a munka miatt mehet bölcsibe a gyerek, de a párkapcsolatom építése miatt nem adhatom oda jó helyre, pár órára a gyerekem? Ne máááár! 


    Az, hogy kinek mitől szakad le a pofája, az is más kérdés. Nekem a képmutatástól. Jaj! Csak ne tudja meg más, hogy szar a házasságunk, mert nincs szex! Jaj! Csak maradjon minden a 4 fal között, mert... Az a nő is nagy hülye, aki elhiszi, hogy a férje imádja, mert anyukát játszik, a punci meg ezek után csak menstruálásra való. Tudod! Pofa leszakadás ide vagy oda, ha így folytatja, akkor a férj más nő után fog nézni. Aztán jöhet a sírás-rívás. A válás és jól kibaszik magával a nő, mert ott maradhat egyedül egy gyerekkel és akkor aztán tényleg mindenben egyedül kell helytállnia. Na, akkor szakadjon le a pofája, mert mehet az anyjához, apjához segítséget kérni, hogy hozza el az oviból időben, mert ő bizony egy gyerekét egyedül nevelő anya és a szemét férje... Az nem ciki, ugye? Az a ciki, ha az ember segítséget kér. 


    Azon a nőn nem lehet segíteni, aki nem hagyja, hogy segítsenek rajta. Lehet, hogy apunak kellene a kezébe venni a gyereket, de abból még intim együttlét nem lesz. Mert akkor apu van lekötve, anyu max addig elmosogat. Itt nem az a lényeg, hogy kinek a kezében legyen a síró baba, hanem az, hogy legyen olyan tartalmasan együtt töltött idő, amikor csak ketten, gyerek nélkül lehetnek. Ez legyen pár óra, délelőtt, fél nap, egy éjjel stb. De együtt, gyerek nélkül. 


    A példám meg kisarkított volt. Természetesen nem úgy adtuk oda bárkinek a gyerekünket, hogy mi most szexelünk majd, hanem szeretnénk kettesben eltölteni egy kis időt, mert hiányzunk egymásnak. Senki nem olyan hülye, hogy ne jusson eszébe, hogy ez mit takar. És egy érezzétek jól magatokat kacsintás még nem a világváge, amitől el kellett volna süllyednem szégyenemben fiatal nőként. Gondolom após-anyós levette, hogy a kezükben lévő unoka sem plátói szerelemből született.


    Amúgy meg!!! Minden ifjú házas szégyellje magát, aki posztol, tájékoztat a nászútjáról, mert fúúúúúúj, mások orrára köti, hogy miért is oda, ahol van és miért. És mindenki szégyellje magát, aki esetleg arra gondol, hogy a nászúton a kézen sétáláson kívül más is történik. Vagy megosztja a képet újonnan született gyermekéről, mert nicsak!!! Bakker, ezek meg szexeltek 9 hónappal ezelőtt... ?


    Most már leszakadhat a pofád...


     


     

    előzmény:
    Babyface83 (6)
    2017-02-07  20:34
  20. 2017. február 8. 09:368.

    Látom, te már eldöntötted, hogy apa nem foglalkozik a gyerekkel. :)

    előzmény:
    Babyface83 (4)
    2017-02-07  18:33
  21. 2017. február 8. 09:207.

    Megertenem ha nem 13 honapos hanem 3 honapos lenne a gyereketek. de egy 13 honapos alszik is Neha, vagy a tietek sose alszik? se nappal se ejjel? mert akkor nem kell a felesegednek takaritani meg fozni azalatt hanem foglalkozhattok egymassal.


    egy 13 honapos gyereket  pedig 3-4 orara mundjuk egy heten egyszer  siman oda lehet adni olyan rokonnak aki megbizhato es akivel a kicsi is jol elvan.


    A baj az hogy manapsag ha A GYERMEK OFELSEGE  megerkezik a csaladba akkor a kedves ferj atall a penzkereso automata uzemmodba. a feleseg megszunik nonek felesegnek lenni o csak anya. aztan akkor csodalkoznak a nok amikor a ferj egy ido utan kulonfele okokbol egyre kevesbe erdeklodik a felesege utan.


    En altalaban noparti vagyok de abban nem hogy egy bizonyos kort elert gyerek mellett is (hacsak nem beteg) allandoan es mindig meglegyen a kifogas hogy miert utasitja el a ferjet az asszony. de ez en vagyok  masok meg maskeppen gondoljak . en nokent sem hiszem hogy a gyereknek mint egy kinovesnek allandoan az asszonyon kell logni. Van egy ismeros nem messze lakik innet. keson lett anya 43 eves a gyerek 7 honapos.


    sajat bevallasa szerint az utobbi 10 honapban semmifele sexualis kapcsolatuk nem volt. az utolso szemeszterben azert mert feltette a gyereket (mondjuk vannak mas modok is) a mostani 7 ben meg mert nem kivanja a ferjet sot mint mondta a sex gondolata kifejezetten utalatot kelt benne es turelmetlenseget a ferje irant hogy annak mindig  bb... nekja van.

  22. 2017. február 7. 20:346.

    Azért az ilyen tanácsokkal vigyázni kéne, mert eléggé habitus kérdése. Én sem szívesen passzoltam le a gyerekünket 3 éves kora előtt hosszabb időre. Ha meg konkrétan megmondta volna férjem az ismerősöknek, pláne rokonoknek és főleg a szülőknek, hogy most azért kell vigyázni a gyerekre, hogy szexeljünk, hát a pofám leszakadt volna. Hogy apámmal összekacsintsanak, hogy itt az unoka, mi meg megyünk szexelni... ááááá még belegondolni is rossz. Szóval csak óvatosan, nem mindenkinek jön be az ilyesmi.


    Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy ha gyerek van, akkor átrendeződnek a prioritások, főleg az elején. Lehet javítani a helyzeten, például azzal, ha nem mindig anya fogja a gyereket, ahogy a topicindító írta. Mert abból kb az jön le, hogy csak az anya gyerekezik 24 órában. Szerintem inkább az apának kéne levennie róla egy kis terhet, és nem féltékenykedni kéne a gyerekre, hanem apaként egy kicsit (vagy inkább sokkal) jobban jelen lenni, és akkor talán több kedve, energiája lenne a párjának is összebújni.

    előzmény:
    Jégmacska (5)
    2017-02-07  20:03
  23. 2017. február 7. 20:035.

    Szia!


    Nem szoktam ilyen témákra reagálni, de most megteszem. Értem a problémádat, de bemutatom a másik oldalt is.


    Ha vissza gondolsz a gyermek előtti közös életetekre, akkor volt benne vegyesen minden. A hosszú intim szerelmes együttléttől a pár perces csak szexig minden - jó esetben. Most a pár perces szex is elég lenne Neked, ami a nőknél ritkább vágy, mint a férfinél.


    Tehát... A feleséged most anya. Ebből nem tud kiszakadni, ha bele gebed, akkor sem. Sőt! A Te belegebedsz, akkor sem. Egy megoldás lehet, magát a gyermeket kell áthelyezni, eldugni előle. Tudom, ez nem vicces, de így van! Nálunk ez vált be leginkább anno. Már nem olyan pici, ideje megkérni a nagymamákat, rokonokat, barátokat, keresztszülőket egy kis felvigyázásra. Természetesen csak akkor, ha nem beteg a gyerkőc és nincs plusz aggódni valója az anyunak.


    Eleinte pár órára. Séta, mozi, közös vásárlás, esetleg egy kávézás, ebéd stb. Egy nőnek újból éreznie kell, hogy 1. szabad neki ilyesmit, attól még nem rossz anya és Te sem tartod rossznak, mert a közös porontyot másra bízza. 2. Van élet a gyerek után! Veled... Mint régen... 3. Igenis vágynak rá, mint nő társaságra. 


    Talán elmondja, hogy már nem érzi magát szépnek. Talán elmondja, hogy igenis vágyik Rád, de ... Udvarolj neki, úgy, mint anno. Ha rámenős voltál és csaptad neki a szelet keményen, akkor úgy. ha romantikusos voltál, akkor úgy. Mondd el, hogy szépnek tartod még mindig, hogy hiányzik neked az a régi nő. 


    Ja! Előre mondom, hogy kibaszottul fog fájni neki mindez! Elvégre kinek jó szembesülnie azzal, hogy egy fontos dologban épp kudarcot vall, amíg a másikban megpróbál ezer százalékig helytállni. Talán nem is érti majd elsőre a problémád. De hidd el, hogy a lelke mélyén felébred a nő.


    A szabadság érzése semmivel nem hasonlítható össze ebben az időben. 


    Bevallom, én sírva fakadtam, amikor az első gyermekünk után elvitt a párom egy félnapos semmittevésre. Nem mertem bevallani, de úúúúúúgy hiányzott az a régi élet és a régi párom. A gyerek nélküli, a kézen fogva sétálós, andalogva csókolózós, flörtölős együttlét. Utána már én is kerestem, ha nem is ezeket a napokat, de órákat. Ha csak egy órát is, de csak együtt. Így lett újra kocsiban gyors szextől kezdve az összebújós pár órás szeretkezésig minden.


    És még egy ja! Ha ciki, ha nem, az én férjem megmondta, hogy azért kéne a gyerekre vigyázni, mert szexelnénk, romantikáznánk. Csak mondom, hogy mindenki együtt érzően viselkedett velünk. Apósommal összekacsintottak, sógornőmmel összevigyorogtunk. Ez van!


    Tessen szervezni egy gyermekre más vigyáz, mi pedig "elmegyünk"  fél napot. 

  24. 2017. február 7. 18:334.

    De te most mit vársz a feleségedtől? Gyerek felébred, sír, de nem foglalkozzon vele, helyette a te igényeidet elégítse ki, a gyerek meg had zokogjon magában? 


    Esetleg néha te is foglalkozhatnál a gyerekeddel, mondjuk ilyen helyzetben menj oda te, próbáld szépen visszaaltatni, meg úgy egyáltalán többet foglalkozni vele, hogy addig a feleséged is kicsit kikapcsolhasson, és akkor lehet hozzád is több kedve lenne...

Címlap

top