Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lábnélküli utazóágy

molnaliz
Létrehozva: 2016. november 19. 11:37

Kedves Anyukák!


 


 


 


Kérdésem lenne, hogy ismertek-e olyan utazóágyat, elérhető áron, mely a földre tehető, tehát nem lábakon áll?


 


 


 


 


 


Én egyet találtam, Baby Björn utazóágy, de horror áron! 70 000 Ft-ért vesztegetik! 


 


 


 



Mindenképpen láb nélküli kellene..de ez megfizethetetlen kb...


 


 


 


 


 


A kisfiam most 1 éves, s decembertől 4, 5 hónapra kiköltözünk munka miatt Ausztriába, s ha éjszaka ébred 2x általában, csak cicin alszik vissza az ágyában, így mellé kellene préselődnőm ilyenkor. Nem tudom kivenni és visszarakni sajnos, mert felébred,amint visszarakom.:( Bárcsak menne könnyebben, de ez van:) Szóval olyan megoldást keresek, hogy mellé tudjak feküdni. Normál ágyról legurul...


 


 


 


 


 


Van valakinek ötlete?


 


 


 


Köszönöm előre is!

  1. 2016. november 21. 10:338.

    DE, mégis. Csak rossz helyen kerestem. :-)


    https://www.mall.hu/hordozhato-kisagy/deryan-utazo-babaa gy-luxe-kek - önfelfújós matraccal. Na ilyet tuti, hogy vettem volna. 4 éves korig jó. 


     

    előzmény:
    évi* (7)
    2016-11-21  10:29
  2. 2016. november 21. 10:297.

    Szívesen. Volt, amelyik tetszik?


    Én akkor láttam először ilyet, amikor már a legkisebb is kinőtte, pedig nagyon sokat utazunk, rendesen vérzett a szívem, hogy nekünk nem volt ilyen.


    A MALL-on is nagyon sokszor látom, egészen kifizethető áron, de most, hogy kerestem neked, persze nem volt.

    előzmény:
    molnaliz (6)
    2016-11-21  08:40
  3. 2016. november 21. 08:406.

    Nagyon köszönöm a tippeket! Sokat segített! 

  4. 2016. november 20. 15:074.
    előzmény:
    molnaliz (3)
    2016-11-20  10:52
  5. 2016. november 20. 10:523.

    Már ott tartok, hogy popup sátrakat nézegetek , ezek olyanok, hogy magától kinyílik, egy vagy két személyes, abba belerakom a matracot így nem borul fel, s hátha megfogja annyira, hogy ne guruljon le:) de a doboz sem rossz ötlet:)

    előzmény:
    hagymácska12 (2)
    2016-11-20  00:07
  6. 2016. november 20. 00:072.

    Ha nem kapsz ágyat: esetleg pár réteg matrac a földre (ez kb. ugyanaz, mint a lábnélküli ágy), és körberakva dobozzal/alacsony polccal, hogy ne guruljon el?

Címlap

top