Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lehet a baj? Terhes?

Aggodalom
Létrehozva: 2016. november 9. 20:34

sziasztok! 26 éves lány vagyok. Aug 27.-en volt egy kis baleset. 36. Órában bevettem egy 72 oras esemény utanit. Meg is jött nagyjából normális időben( 1 hét múlva) , normálisan, gorcsokkel. Aztan a következő hónapban is erős alhasi gorccsel nagy alvadt ver darabokkal. Aztan két hét múlva elkezdett fájni a mellem, azt követő heten 3 naponta teszteltem, mind negativ. Voltam nogyogyasznal nem nézett meg kizárta h terhes lehetek, azert ott is csinaltattam egy tesztet. Azóta megint megjött kicsit gyengébb volt de erős gorcsokkel , elkezdtem fogamzasgatlot is szedni, ám a mellfajdalim nem múlt el. Nagyon aggaszt! Mitől lehet? Mar annyira aggódom hogy mindezek ellenére megis terhes vagyok es azert faj a cicim(egyik nap nagyon faj fel napig utána semmi, de folyamatosan érzem hogy kemények)vagy más betegség okozhatja? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Nem szeretnek babát 

  1. 2016. november 23. 09:56140.

    Hello!


    Tegnap egyáltalán nem engedett belépni, akartam írni, hogy akkor végeredményben nincs nagy gáz, örülök. Erre gondoltam egyébként, ez volt a legkézenfekvőbb lehetőség, de orvos mondjon szakvéleményt.


    Pusztán magánvélemény, hogy gondold át a fogamzásgátló szedését, lehet, hogy megérné egy kicsit szüneteltetni, mert ennyi hormon nagyon leterheli a szervezeted. De természetesen ez a te döntésed.


     

    előzmény:
    Aggodalom (138)
    2016-11-22  18:08
  2. 2016. november 22. 18:09139.

    *makk egészségesek a női szerveim :D javítás

  3. 2016. november 22. 18:08138.

    Megtörtént végre az UH! Minden rendben odabent, makk egészséges  ! A vérvételbol viszont kiderült, hogy, a progreszteron szintem az egeket csapkodta, ami köszönhető az esemény utáni tablettának, is. Aztan amikor elkezdtem a fogamzásgátlót ezt a magas szintet szepen szinten tartottam vele, ez okozta a terhes tüneteket a mellfeszulest az alhasi görcsöket. Az orvosom szerint, meg várható hogy a következő 2 hónapban lesznek hasonló mellékhatások, de szó szerint idézem "Ezt a 3 hónapos játszmát lekell játszani, utána beáll a hormonszint es megszűnnek a mellékhatások.'' Úgyhogy megnyugodtam több szempontból is , egyreszt azert mert nem vagyok teljesen hülye es bár a tények ellenem szóltak megis terhes tuneteim voltak, nem hallucinációim, másrészt mert nem szervi elváltozás a problémám , persze nem jobb a hormon probléma sem de jobb mint egy ciszta, vagy rák. 

    előzmény:
    Inez_Alvarez (137)
    2016-11-22  09:03
  4. 2016. november 22. 09:03137.

    Írj majd, hogy doki mit mondott!

    előzmény:
    Aggodalom (98)
    2016-11-19  18:07
  5. 2016. november 21. 23:00136.

    Szevasz, perlekdj magadban.


     


     

    előzmény:
    Inez_Alvarez (135)
    2016-11-21  15:48
  6. 2016. november 21. 15:48135.

    Na most már látod, hogy mennyire égő, hogy dilettánsként próbálod osztani az észt szakmai kérdésekben?

    előzmény:
    Nikita 666 (133)
    2016-11-21  14:42
  7. 2016. november 21. 15:43134.

    Még jó. Te is maximum álmodban. Bár nem hiszem, hogy tudod, mi az egyáltalán.

    előzmény:
    Nikita 666 (132)
    2016-11-21  14:35
  8. 2016. november 21. 14:42133.

    Ácsi.


    Senki nem mondott olyasmit itt, hogy ha ezt és ezt nem csinálod meg időben, akkor rákos leszel.


    Kizárólag a 35 feletti (40-es) korosztálynak céloztam a hozzászólásomat, akik pipiskedve simizgetik a babókát a pocikában. És isten őrizz hogy szoptassanak, mert akkor oda lesz a mellük hetykessége, hamvassága. Amit írtam, azzal rájuk céloztam.


    Ti valóban ennyire kockák vagytok, hogy mindig minden kibaszott betűt a szátokba kell rágni, meg kell magyarázni, ki kell elemezni? Hogyan éltek ti otthon?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (130)
    2016-11-21  13:55
  9. 2016. november 21. 14:35132.

    Te? Nem is fogod.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (127)
    2016-11-21  12:41
  10. 2016. november 21. 14:33131.

    Az öröklődés csak hajlam.


    Valami mindig kell, hogy beindítsa.


    Nem rákra gondoltam a topic elején, nem is azt írtam, de rendben, maradjunk ennél. Mivel a rák nem fáj, senki sem fog önmagától orvoshoz menni, hogy valami nincs rendben vele. Általában véletlenül derül ki egy rutin vizsgálatnál, vagy pedig az illető érzi hogy valami nincs rendben vele. Annak az esélye egy egészséges embernél hogy rákos legyen, 50%. Az 25 éves lány is a genetika miatt volt ellenőrzésen. Ő tudta hogy esetleg baj lehet majd nála, tehát amiatt élt egészségesen. Ha ő ezt nem tudta volna, akkor úgy él mint a többiek, és lehet hogy előbb alakult volna nála ki a betegség. És mivel a családban halmozottan fordult elő, így az ő esélye nem 50%, hanem jóval több volt.


    Arra gondoltam, nem létezik, hogy az adott vidéken több a rákos beteg? Hogy ez nem véletlen, és öröklődés műve? A 90-es években például elég sok gyerek született betegen. No igen, Csernobil. Pár hónapja volt róla egy film, még ma is túl magas a sugárzás.


     

    előzmény:
    Amarynda (126)
    2016-11-21  12:32
  11. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. november 21. 13:55130.

    Hallod, nem irigyellek... Nem olvastam végig mindent, csak beleolvastam, és nagyon úgy néz ki, te itt már szép lehetsz, de okos nem.


    Egyébként elgondolkodtam kicsit ezen a rák azért alakul ki, mert valaki ezt meg ezt nem csinálta meg időben elméleten. Az jutott eszembe, hányszor hallani, hogy már gyerekek is rákosak, sőt már a magzat is lehet rákos. Úgy születik, hogy MÁR beteg. Ő vajon mit mulasztott el megtenni? A 7. hónapban rossz irányba fordult az anyaméhben?


    Zárójelben: azt, hogy rákos vagy, akkor és csak akkor hidd el, ha szakorvos mondja, és leletekkel, objektív adatokkal ezt alá is tudja támasztani. Ha Bandi a hegyről (ki bevágja egyből) mondja, az nem diagnózis.

  12. 2016. november 21. 13:00129.

    van ilyen

    előzmény:
    Inez_Alvarez (127)
    2016-11-21  12:41
  13. 2016. november 21. 12:58128.

    Elolvastam amit irtal a melleddel kapcsolatban. en a helyedben (ha teheted) ragaszkodnek a mammografias vizsgalathoz meg akkor is ha semmi ujat nem fognak mondani. Igaz valoban (mint gyogyult mellrakos mondom tapasztalatbol) a mellrak valoban nem faj de a cyszta legtobbszor igen es nemcsak cikluskor hanem szinte allandoan.


    VISZONT: amit en fontosnak tartok, en nagyon fiatalon 39 evesen lettem rakos mas elozmenyekkel de van olyan ismerosom aki az orvosa tanacsa ellenere ragaszkodott hogy vegezzek el nala a mammogrammot is. Nem volt MEG RAKOS DE  talaltak nala un. rakos hajlamu elvaltozott sejtcsoportokat. semmifele fajdalma nem volt de valamiert nem volt nyugodt a mellet illetoen.


    a vizsgalatnak koszonhetoen eltavolitottak a 3 sejtcsoportot es semmifele tovabbi kezelesre nem volt szuksege. a mellrak es tunetei mindenkinel masok. ezert van hogy sokszor keson ismerik fel mert sokan azt gondoljak a koruk, az egeszsegi allapotuk stb miatt nem valoszinu a rak. en sem hiszem hogy nalad ez lenne de jobb egy felesleges vizsgalat elvegzese mint ennek hianyaban kesobb egy katasztrofa. En megcsinaltatnam a vizsgalatot de termeszetesen a te dontesed lesz a mervado.


    amikor en fiatal voltam olyan istenverte fogamzasgatlok voltak te azt mar hirbol se ismered ugy hivtak hogy Bisecurin  a nok kiszorosodtek tole meghiztak, egesz idegbolond lett nemelyikuk . aztan kesobb a 80 as evekben mar jobb lett de a tokeletestol meg azok is messze alltak.


    Probalj meg minel kevesebbet stresszelni, en alapbol rendkivul stresszes tipus vagyok es sajnos emiatt nagyon sok fizikai betegsegem is van. remelem minden rendben lesz  a vizsgalatokon.


    Meg valami, bar Niki nem szorul az en vedelmemre. Nagyon sok jo dolgot mond a stilusa az ami sokszor ellensegeket szerez neki, de alapjaban veve nem rossz ember es foleg nem akar rosszat masoknak. Talan ha nem fordul duhos veszekedesse a vele valo szoparbaj akkor nem lesznek ilyen rossz hangulatu topicok mint amilyen ez lett.


    egyebkent sajnos az NLC szemelyektol fuggetlenul iszonyatosan megvaltozott mint tartalmaban mint resztvevoiben az elmult evekben. en is mindennapos voltam itt most mar heti egy ket alkalommal benezek de legtobbszor csak olvaso uzemmodban. a virtualis vilag rosszabb mint az elo, amit nem mondanal szemben valakinek azt itt siman mondja barki a nevtelenseg alarca mogott. meg kell tanulni sajnos vastag alarcot viselni ha idejossz. regebben nem volt igy de most mar igy van sajnos. es ami fontos: sajat keseru tapasztalatom, ha kiadod magad mindig lesz aki visszael vele.

    előzmény:
    Aggodalom (87)
    2016-11-19  10:11
  14. 2016. november 21. 12:41127.

    :DD Nem is láttam a troll akadémiai székfoglalóját.

    előzmény:
    Amarynda (126)
    2016-11-21  12:32
  15. 2016. november 21. 12:32126.

    Nem probléma. Csak lenézem azokat, akik bármilyen tudat módosító szert használnak. Tele van velük a világ. Olyan utódokat hoznak létre, akik már mutánsok valamilyen szinten. És itt jön képbe a mellrák. Túl sok nő mellrákos. És fingjuk sincs arról, hogy a természet egy egyszerű megoldásával megelőzhető lenne. Időben kell szülni, és szoptatni a míg lehet. Én elmentem szűrésre mert miért ne, noha TUDTAM hogy semmi bajom. És tudod mi volt még furcsa? Sok nő ült a váróban, rettegve, magába roskadva, görcsösen, csak egyedül az én társam volt ott férfi. Vette a fáradságot és eljött velem, beszélgettünk, nevettünk. Az emberek magukra vannak utalva a testi lelki problémáikkal, sem szülő, sem társ, sem pedig gyerek nem áll az emberek többsége mellett. Tehát úgy gondolják, a másik értéktelen. Nem ér annyit, hogy figyeljenek rá, és megszakítsák miatta a napi rutinjukat.


    Mit értesz mesébe illő élet alatt?


    Ki hogyan él, azt kiérdemelte. Nekem sem mások tolták a seggem alá a jót.

    idézet:
    Nikita 666 (55)
    2016-11-14 12:29:32

    Valaszod egy reszevel most nem ertek egyet.


    A genetikai hajlam oriasi modon befolyasolja (sajnos) a mellrakot. baratnom 54 evesen halt meg 3 eve  mellrakja volt ill. a vegen mindenutt az volt. az EGESZ CSALADJUK osszes noi tagja szamszeruen 5 en egytol egyig mellrakban haltak meg 60 eves koruk elott. tudom hogy ez egy rendkivuli eset nem szokvanyos de ami miatt eszembe jutott az az hogy a genetika miatt a lanya 25 eves koratol allando ellenorzes alatt all (nem Mo el) es eppen most allapitottak meg nala kezdodo mellrakot. meg nagyon elso stadium es remelem nem fog meghalni de ez a lany mindent megtett  hogy vigyazzon magara. egeszsegesen el, nem iszik nem dohanyzik nem szult ugyan gyereket mert az elotte levo pelda miatt a genetikus nem tanacsolta a gyermekvallalast. viszont az anyja csaladjaban leven videkiek mindenki 20 alatt szult  es 2-3 gyereket is szoptattak. szoval sajnos az oroksegunket amit magunkkal viszunk nem mindig tudjuk kivedeni.


    Amikor par eve voltam a szokasos mammogrammon egy kislany ult mellettem a vizsgaloban az anyjaval. a gyerek 16 . evet meg nem toltotte be, soha nem volt sexualis elete nem szedett fogamzasgatlot es 2. stageben levo mellrakja volt. es nem o az egyeduli.


    az itteni orvosok sok rakot visszavezetnek a csernobili esemenyekre is foleg azokra akik Kelet Europai regiokbol jottunk ide. nemcsak mellrakot hanem masfeleket is.

    előzmény:
    Nikita 666 (55)
    2016-11-14  12:29
  16. 2016. november 21. 12:24125.

    Mérföldekkel jársz az igazságtól, szerencsére...

    előzmény:
    Nikita 666 (117)
    2016-11-20  22:57
  17. 2016. november 21. 11:54124.

    Eléd tolta? Mi lesz a következő, szádba rakta? Valami nem témád, lapozol. Valakik nem társaságod, eloldalogsz. Segítsek még? Egyedül nem megy, azt látom.


    Minden férfi fórumon ott lebzselsz? Férjed tudja?


    Eddig minden csontra ráharaptál, trollocska. Erre is rá fogsz.

    előzmény:
    Nikita 666 (123)
    2016-11-21  10:55
  18. 2016. november 21. 10:55123.

    A havi vérzéséhez sincs közöm, mégis elém tolta.


    Undorító.


    Soha, egyetlen fórumon nem írnak férfiak a spermájuk állagáról, a farkuk különböző nyűgejiről. Nem véletlen hogy régen a nőket állatként kezelték.


    Megtanultam magyarul, magyar vagyok, és képes vagyok használni a magyar szavakat. Tőletek most a szubjektív-obejktív verziót várom, ez a két kedvencem.


    Miféle csontocskákat dobáltok, és hová? Hány éves vagy, édes kis angyalom hogy ilyesmi jut eszedbe? Majd lassan ti is előadjátok azt, amit a többi veszett nő: hihihi, bruhaha, hehe ...


     

    előzmény:
    Inez_Alvarez (122)
    2016-11-21  09:28
  19. 2016. november 21. 09:28122.

    Ja, mi is tudjuk ki vagy, a mi kis házi trollocskánk. Nagyon ügyesen vagy idomítva, jár a buksi simi.


    Semmi közöd az anyja kilétéhez és a németországi helyzetéhez. Konfabulálsz (Google a barátod) itt mindenfélét, inkább rágd a csontocskákat amit eléd dobunk.

    előzmény:
    Nikita 666 (121)
    2016-11-21  09:17
  20. 2016. november 21. 09:17121.

    Miért kérném számon? Pár mondatba bele tudná foglalni. A sorok között is olvasok, nem az a lényeg hogy ki mit ír.


    Nekem nem kell képzelődnöm, én TUDOM hogy ki vagyok.


    Mondtam, engem nem lehet kóstolgatni, lepereg.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (120)
    2016-11-21  09:07
  21. 2016. november 21. 09:07120.

    Állítsd már le magad, jó, hogy nem már számonkéred az egész életét. Kinek képzeled te magad? Súlytalan vagy, pihenj egyet.

    előzmény:
    Nikita 666 (117)
    2016-11-20  22:57
  22. 2016. november 20. 22:59119.

    Hááát...zárd.


    Majd tele sírom a párnámat sértődöttségemben.

    előzmény:
    Aggodalom (116)
    2016-11-20  19:53
  23. 2016. november 20. 22:58118.

    És milyen mélyre? Mesélj, mit ismersz, amit én nem?

    előzmény:
    Aggodalom (114)
    2016-11-20  16:29
  24. 2016. november 20. 22:57117.

    A nemi szerveid után vizsgáltasd ki az idegeid állapotát is.


    Nem normális dolog, hogy egy nő 26 évesen évente egy alkalommal kefél, és akkor sem tud róla. Leszbikus vagy?


    Sok magyar lakik Németországban, és nem azért mert oda születtek. Akik itt nem tudtak érvényesülni, azok szépen kimentek, és mindenféle hülyeséggel foglalkoznak. A történetedben az apádat megemlíted. Anyádról szó sincs még mindig. Ergo, egyedül laksz valahol Németországban, és kizárt hogy Berlinben. Anyád vagy Magyarországon él, vagy pedig rossz a kapcsolatod vele.


    Golflabda méretű az agyam? Mit ki nem találsz! Te ezt a sok sületlenséget amit leírsz, komolyan is gondolod? Kis emanci punci vagy. És szavam ne feledd, ilyen stílussal SOHA nem fogsz találni magadnak férfit. Legfeljebb egy kis aszott pasast, aki hajlandó veled lefeküdni ha kellően berugott ő is.

    előzmény:
    Aggodalom (113)
    2016-11-20  16:27

Címlap

top