Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macikereső

Tittike82
Létrehozva: 2016. szeptember 14. 21:17

MACIKERESŐ!!!
Egy bécsi kiránduláson elveszett a kislányunk kedvenc macija, akivel 7 éve elválaszthatatlan barátok. A maci hasonmását keressük!


 


A legjobb barátnőm vette az akkor három hónapos Zsófinak a macit ajándékba. 2008-ban egyszeri karácsonyi akció volt a miskolci Tesco áruházban, a kassza közelében voltak ilyen macik kitéve egy nagy kartondobozban. Amikor később láttuk, hogy mennyire szereti a gyerek a maciját, már hiába próbáltunk belőle még egy biztonsági példányt találni, még a Tesco marketing-igazgatónőjével is leveleztem, de már nem volt belőle több.


 


Hátha valaki vett akkor egy ilyen macit és eladná vagy elcserélné más plüssállatra!


 


Nagyon szépen köszönjük a segítséget!

  1. 2016. szeptember 25. 22:396.

    Köszönjük szépen mindenkinek a segítségét, közel két hónap után valami csoda folytán meglett az eredeti maci! Most nagy örömben van a lányunk!

    előzmény:
    Tittike82 (5)
    2016-09-22  22:12
  2. 2016. szeptember 22. 22:125.

    Köszönöm szépen az ötleteket!!!! Adtam fel hirdetést a bécsi talált tárgyak osztályán, leadni nem adták le eddig. Csináltam német nyelvű Facebook hirdetést, meg is osztotta több osztrák ismerős. Még néhány plakátot is kitettünk. Megkerestük a szállodát, ahol az utolsó kép készült a leányzóról a macival a kezében, nem adták le náluk.


    Mostanáig semmi hír... a gyerek kezd belenyugodni, hogy a medve már nemigen lesz meg. Szegénynek nincs más választása.


    Még egyszer köszönünk minden segítő ötletet Neked is és Babyface-nek is.

  3. Torolt_felhasznalo_595600
    Torolt_felhasznalo_595600
    2016. szeptember 17. 22:424.

    facebook-on esetleg németül kéne felrakni és megkérni pár bécsi illetőségű polgárt, hogy osszák meg, hátha valaki megtalálta... Vagy amerre jártatok, azokat az intézményeket megkeresni egy rövid levélben - lehet, azután lett meg, miután hazajöttetek, és most ott vár a talált tárgyak osztályán valahol...

    előzmény:
    Tittike82 (3)
    2016-09-15  20:50
  4. 2016. szeptember 15. 20:503.

    Köszönöm, ott már fent van a maci! Meg a Facebookra is feltettem, meg is osztották sokan. De nagyon kicsi a valószínűsége, hogy találjunk egy ugyanilyet... pedig szegény Zsófi nagyon szomorkodik utána.

    előzmény:
    Babyface83 (2)
    2016-09-15  01:29
  5. 2016. szeptember 15. 01:292.

    Országos rongyimentő szolgálat :) Esetleg próbálkozz náluk, hátha...

    előzmény:
    Tittike82 (1)
    2016-09-14  21:17

Címlap

top